Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

mamartinka
12. mar 2019

@ticaram naco to tu davas ked to hned zmazes.

ticaram
12. mar 2019

@mamartinka lebo som ho predala...

pinokijko
7. apr 2019

Ja som tiež užívala inofolic pred 5rokmi a po 13 rokoch čakania som bola tehu... Máme dcéru a za mňa inofolic top...

evelyns
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matti123
25. apr 2019

Ahojte žienky, predám úplne nové kompletné balenie inofolic 60 za cenu 28 EUR + poštovné. Nam zabralo po mesiaci užívania, takže už nevyužijeme 🙂 Ale všetkými. desiatimi odporúčam všetkým, ktorí sa pokúšajú o babenko ;)

mamartinka
25. apr 2019

@matti123 gratulujem a bezproblemove tehu nech mas.

matti123
26. apr 2019

@mamartinka Si zlata, ďakujem veľmi pekne 🙂

pimar
26. apr 2019

@matti123 ja tiež veľmi gratulujem k tehotenstvu, nech všetko ide šťastne🍀🙂 prosím a ako dlho ste sa snažili? My to skúšame 10 mesiacov a posledné tri mesiace užívam aj infolic, priateľ Folandrol a stále nič:(

matti123
29. apr 2019

@pimar ďakujem krásne <3 Najskôr som brala dva mesiace Femibion, potom som prešla na Inofolic, ten som brala necelý mesiac a následne sa zadarilo. Celkovo sme sa snažili asi 3 mesiace a pol. Musím ale povedať, že určite na tom zohráva veľkú úlohu aj to, že som okolo Vianoc v čase plodných dní mala voľno 11 dní a úplne som vypla od roboty a bola v psychickej pohodicke. Mame totiž v práci veľa deadlinov a mala som to celkovo také uponáhľane. Takže psychická pohoda spraví veľmi veľa. Ovulka mi prišla s inofolicom ako hodinky, čo bolo super. Takže ozaj zhoda všetkých okolností 🙂 Zo začiatku som sa popravde aj moc upinala na to, že sa snažíme a keď som zistila, že to nejde tak ľahko, tak som bola troska sklamaná, ale podarilo sa mi od toho potom odosobnit. Niekedy naozaj takéto maličkosti pomôžu. Moc držím palce pri snažení 🙂

megdy39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veve1981
5. máj 2019

Ahojte dievcence v lekarni mi predali inofolic combi a teraz citam ze je to podla BMI a ja mam nizke brali ste to aj niekto chudy? Trosku som sa zlakla ci to mam brat

vierkaviera
5. máj 2019

Baby mam Inofolic, no datum spotreby je 5/2019 cize do konca tohto mesiaca... Mam asi 15ks a vzhladom na datum spotreby predam za 10€ aj s postovnym, pripadne odovzdam v KE. Piste mi prosim spravu v pripade zaujmu... Nam zabral asi po 2 tyzdnoch uzivania a snazili sme sa skoro rok 😉

eua
5. máj 2019

@vierkaviera super blahoželám.😊 Ja tiez uzivam druhy tyzden a kiezby sa nam tiez podarilo

nedockava12
22. máj 2019

Baby ostalo mi 18 sackov. Darujem za poštovné ak by mala nejaká záujem.

pimar
22. máj 2019

@nedockava12 ahoj ja by som mala zaujem🙂

nedockava12
22. máj 2019

@pimar ahoj, nápis mi do správy adresu 🙂

adusik12457
29. máj 2019

Dobry mam otazku pomohol niekomu infolic na otehotnenie mne ho odporucil gynekelog moc tomu neverim

pimar
29. máj 2019

@adusik12457 ahoj, ja ho beriem piaty mesiac a nic...(snažíme sa rok) k tomu beriem kopec ďalších vitamínov...

adusik12457
29. máj 2019

@pimar ani ja tomu moc neverim

adusik12457
29. máj 2019

@adusik12457
@pimar ja som povedala manzelovi pockame na ten spermiogram odporucil ho moj gynekelog a uvidime co a ako davam nato tri mesiace a nudem to riesit znova

nedockava12
29. máj 2019

@adusik12457 ja som ho začala užívať v polke cyklu a ďalšia menstruacia neprišla. Takze či to je práve zásluha inofolicu, neviem 🙄

adusik12457
29. máj 2019

@nedockava12 ja uz som menzes mala ocakavy je 4 ho tak uvidim ci pride

adusik12457
29. máj 2019

@adusik12457 berem to akurat len od vcera tak uvidim snad to vyjde

trinity246
29. máj 2019

@pimar my sme sa snazili 5rokov presla som rozne lieky inofolik, prefuky a nic...a ked som nic nebrala vtedy to prislo ale zial v 3mesiaci som potratila.

mayabanskabystrica
16. sep 2019

Zdarím, prosím kde kupujet Infoli? ja kupujem v lekarenvkocke.sk ale ak by ste vedeli kde kupit lacnejsie bola by som rada. Dakujem

naty1987
20. okt 2019

Ahoj baby akurat citam o inifolic viac lebo premyslam ze ho predsa vyskusam a mate skusenosti aj s fertiprona???citam si recenzie aj zlozenie a fertiprona je aj o nieco lacnejsia a je tam toho aj viac....a odkedy ste brali inofolic alebo fertiprona??od 1dc ci to je jedno???

matrina234
21. okt 2019

Ostal mi nejaky inofolic nakolko sa podarilo // ... darujem

naty1987
21. okt 2019

@matrina234 mala bby som zaujem

matrina234
21. okt 2019

@naty1987 dam ho dokopy kolko sackov ho mam dam vediet

naty1987
21. okt 2019

@matrina234 dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre