Inofolic verzus Inosol

acsa
1. nov 2016

Ahojte,vedel by mi,prosi Vas niekto poradit?Gynekologicka mi odporucila inofolic,ktory je vsak velmi drahy.Precitala som si zlozenie a vpodstate obsahuje skoro iba kyselinu listovu a inositol.Keby si ich kupim tak by to malo ucinok ako inofolic?Dakujem

zdenkastanka
2. nov 2016

@acsa v podstate stačí pred tehotenstvom začať užívať kyselinu listovu.

anika44
2. nov 2016

Ahoj ja som počas tehotenstva brala iba kyselinu listovú, ktorú mi odporučila doktorka a stačilo mi to.

tutu_1
2. nov 2016

Pozri si Fertipronu je lacnejšia a zloženie je to iste 😊

acsa
autor
2. nov 2016

Dakujem...pozriem to 😄

acsa
autor
3. nov 2016

@tutu_1 nasla som aj tabletky PREGNAFOLIN 800, je to dr.max znacka...ale v tom nie je inositol,takze asi vyskusam tu FERTIPRONU 😀

mravvcek
3. nov 2016

Ja maa cisty inositol od swansonu. Posuniem ti 🙂

acsa
autor
3. nov 2016

@mravvcek dakujem,kolko by to stalo?

mravvcek
4. nov 2016

@acsa 100tbl 7e

zdenkastanka
4. nov 2016

@acsa Ja som užívala pred tehotenstvom Nosifol forte. Obsahuje to tiež inositol, zinok (ten prispieva k plodnosti), kyselina listová a vitamíny B12 a B6 a môžu to užívať aj muži.

lilo0709
12. nov 2016

@zdenkastanka Ahoj môžem sa ťa opýtať či ti to odporučil lekár? Ja som brala inofolic a zatiaľ stále nič ☹ Uvažujem že by som si to kúpila.

zdenkastanka
12. nov 2016

@lilo0709 ahoj, ja som našla taký letáčik u dr v čakárni a potom som sa na to dr spytala a že áno môžem to užívať a dal mi jedno vrecko ako vzorku... užívali to aj moje kamosky a tiež sa im to páčilo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre