Insemináncia na druhý pokus

marinko1988
15. sep 2018

Ahojte chcela by som sa vas opitat mamiciek ktore presli aj druhou inseminaciou ci vas nahodou nebolelo pod brusku mna uz druhy den pobolieva :( zvyknem spavat na bruchu no posledne dni neviem citim bolest ....neviete mi poradit? Co to moze byt? Teraz 20 mam kontrolu ci som a ci nie ....tehu .

klaudi16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marinko1988
autor
16. sep 2018

@klaudi16 ajajajaj keby to tak bolo :* :* :*

luiana
16. sep 2018

@marinko1988 ja som veru tiez bola na druhom pokuse bolesti v podbrusku strasne a nevyslo to

marinko1988
autor
16. sep 2018

@luiana :( ajajjj tak to mi je luto a chystate sa aj na trety pokus?

luiana
16. sep 2018

@marinko1988 nie treti pokus nam uz neodporucili povedali nam ze ked to dva krat nepodarilo je to zbytocne aj peniaze aj cas ono by to malo vyjst na prvy sup ked nieje velky problem

marinko1988
autor
16. sep 2018

@luiana jaj tak .....mne naopak tvrdia se tri pokusi a potom uz iba to umele

luiana
16. sep 2018

@marinko1988 aj mne najprv tri.pokusy ale potom nie

marinko1988
autor
16. sep 2018

@luiana 🙂

anicocka1706
17. sep 2018

Ahojte baby 🙂
My ideme vo štvrtok na konzultáciu do helliosu v BB a chcela by som sa spýtať na insemináciu kedy Vám ju odporučili?

monika20111990
13. jún 2019

@anicocka1706 ja som bola po clostilbegyte na folikumetriu vo štvrtok a hneď mi pichli pregnyl ktorý stojí 20€ a v sobotu sme prišli ma IUI tiež nám ju robili v BB Heliose a teraz 17.6.máme ísť na krv bojím sa lebo si myslím ze to nevyšlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre