Ahojte, mali ste niekto predpísané INTRALIPIDY od Dr. Dzurilovej???
@lienka_9 ano ja som mala pred ket a potom do 13tt +clexane
@sally001 to iste predpisali aj mne....nedarilo sa ti otehotnieť kvôli vysokým NK bunkám?
@lienka_9 neviem ci aj kvoli tomu ...hlavny problem bol u muza...ale tak nakoniec to vyslo asi na 4ivf
@lienka_9 ahoj, citam ze tiez si mala od Dzurilky odporucane intralipidove infuzie? Aj ja mam plus clexane v pripade tehotenstva. Chcem sa spytat v ktorom tyzdni sa zicinaju podavat? Ja zacinam 6 tt.
@hochi ja mam Intralipidy od začiatku cyklus v ktorom bolo ivf, a clexane mam od odberu vajíčok
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
@lienka_9 ano ja som mala pred ket a potom do 13tt +clexane