Intrauterinná inseminácia a krvácanie

88eviku888
7. okt 2014

Ahojte.
Chcem sa len spytat ci ste niektora zazila to,co ja a ake to malo pokracovanie. Som 6.den po IUI a zacala som dnes najprv len spinit a neskorej aj slabsie krvacat. Prva myslienka,co ma napadla,bola ze to nevyslo,lenze ked sa mi to postupom casu rozlezalo v hlave,tak si myslim,ze este nemusi byt nic stratene. Mali ste niekto podobnu skusenost a aky to malo koniec?

oladuna
7. okt 2014

@88eviku888 Ja som mala 4 x IUI. Krvacanie nie je dobra sprava.A ak mozem doporucit tak radsej
IVF ako IUI. Ma to ovela vacsiu uspesnost.My mame mame dvojicky po siestom pokuse IVF. Zelam vela stastia

lucy125
8. okt 2014

Ahoj,my sme mali 2x IUI a nevyšlo nič,tiež som krvacala a bolo po všetkom.radšej IVF ako piše@oladuna aj my máme maleho z IVF a vyšlo to na 1x a 4 KET 🙂 držim palce.

88eviku888
autor
8. okt 2014

@oladuna
@lucy125
Ved to,bojim sa,ze to je uz bezvyznamne,ale krvacat som mala zacat az v polovici buduceho tyzdna

dorotka2013
8. okt 2014

Ja som bola na iui minuly mesiac (tiez nam nevyslo :(), krvacala som hned na druhy den,dr mi povedala ze to je v poriadku,ze to je len krv z maternice po zakroku, ale myslim ze 6 den to uz bude asi nieco ine...este by to mozno mohlo byt uhniezdovanie vajicka...?

oladuna
9. okt 2014

@dorotka2013 nemyslim si ze to bude uhniezdovanie.to by si nekrvacala 6 dni :(

88eviku888
autor
9. okt 2014

@oladuna
Lenze ja som nekrvacala 6 dni,ale siesty den od IUI. A dnes je uz osmy den a uz len spinim. Tak som sama zvedava co to vlastne znamena. Jedine,co mi ostava je asi naozaj len cakat na vyedky krvi na buduci tyzden.

oladuna
9. okt 2014

@88eviku888 ahaaaa tak drzim palce nech vam to dobre dopadne!

88eviku888
autor
9. okt 2014

@oladuna
Dakujem. Dufam uz len v dobry koniec,kedze mam za sebou uz dva potraty po prirodzenom otehotneni a toto je uz druha inseminacia. Velmi ocakavam uz aspon jednu dobru spravu po dlhej dobe 😉

brmbola
12. okt 2014

ahojte dievcata som po prvej inseminacii cez tyzden idem na na ktv ale velke sance tomu nedavam hend na prvýkrát... viete mi povedat ci sa da absolvovat hned na dalsi mesiac druha insemiacia? jepotrebne ist pred tymm znova na kontrolu ci mi predpisu tabletky teraz uz normalne aj bez toho? dakujem

1pata
12. okt 2014

@brmbola Ahoj, ja som tiež po prvej inseminacii a nevyšlo to a ideme hned na druhy pokus. Lekar mi dal lieky na dva mesiace, lebo sme sa tak dohodli.

brmbola
12. okt 2014

Dakujem za info, mna to vtedy vobec nenapadalo,ale uz som tam pisala a ze tie lieky mi moze predpisat aj moj doktor nech tam zbytocne nejdem len pre recept tak som rada aspon nemusim cakat dalsi mesiac, mam tusenie ze to nevyslo...

brmbola
13. okt 2014

@1pata ahoj este ma napadlo ty si uzivala duphaston az pokial si nesla na krv a ked bol výsledok negativny tak si ho prestala uzivat? a mrcha ti prisla normalne?

88eviku888
autor
13. okt 2014

@brmbola ahoj,ja som tiez dostala lieky prvykrat len ja jednu inseminaciu a kedze bola neuspesna,tak som sa musela objednat na dalsiu konzultaciu, takze som musela zase cakat. Potom mi dala lieky uz na dva mesiace. Teraz mam druhy pokus za sebou - v stredu idem na odbery, sama som velmi zvedava ako dopadnu. Dufam ze dobre 😉 A Duphason? Uzivaj ho stale a pri kontrole,ked si budes volat za vysledky testu,tak ti sami povedia,ze ci ho masalebo nemas brat dalej. Ked to bude negativne,tak ti ho vysadia...

brmbola
14. okt 2014

@88eviku888 dakujem za odpoved, tak ti drzim palce nech ta vysledok krvneho testu potesi 😉 Ja som som si to zistovala a mozem mi to aj moj doktor predpisat, zajtra idem na krv tak mu hned poviem. Robila som si aj test bol negativny takze tomu uz ani sancu nedavam, skor sa sustredujem na druhy pokus 🙂 Po vysadeni duphastonu ti prisla mrcha normalne na cas? mam obavy ze mi to bude strajkovat 😖

1pata
14. okt 2014

@brmbola ahoj, ja som užívala utrogestan a v den , ked som si volala ohladne vysledku som ho vysadila, tak mi aj pani povedala v telefone, že nie som tehotna a lieky vysadit. MS mavam pravidelna na 30D, čo už prešlo a stale to nemám, tak neviem či je to normálne. Počkam do piatku a ked sa MS nedostaví , tak zavolám do centra.

88eviku888
autor
14. okt 2014

@brmbola ahoj,ano prisla na cas,len potom som zacala krvacat aj medzi cyklami,tak mi v centre po konzultacii odporucili brat Duphaston 10 dni a potom vysadit,aby som dostala menzes a aby som si vedela nasadit Clostyl. Toho zajtrajska sa dost obavam,lebo tiez mam pocit,ze to nevyslo. Zacala som zase spinit od soboty (10.den od IUI) a dost ma pobolievaju krize. Tak si myslim ze dobra sprava to asi nebude,aj ked este malicku iskierku nadeje v sebe mam...

88eviku888
autor
15. okt 2014

Ahojte,takze zase negativne... ☹ Musime skusit stastie zase o mesiac.

svatava0
7. jan 2018

Ahojte,
18.12.2017 som podstúpila IUI a dnes som začala mierne spiniť a to som už 8 dní co mi mešká menštruácia, tak som zvedavá co sa zajtra dozviem, že či to bolo márne alebo úspešné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre