Intrauterinná inseminácia nevyšla na prvýkrát
8. feb 2017
Ahojte,
vyšlo to niektorej z vás až na druhý krát?
Neviem či sa mám hneď po prvom raze opúšťať alebo vyčkať času.
Ďakujem
Ahojte,
vyšlo to niektorej z vás až na druhý krát?
Neviem či sa mám hneď po prvom raze opúšťať alebo vyčkať času.
Ďakujem
@pemo83 su tu zeny,kt.nevyslo ivf aj na 5x a su tu....takze nevesaj hlavu,vsetko bude dobre,urcite sa zadari nabuduce alebo neskor 😉