Iscare alebo Helios v Martine

teav
27. aug 2020

Ahojte, chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti alebo, ktoré centrum radšej odporúčate?

zama1988
28. aug 2020

@teav
Ahoj 🙂 Za mňa určite Helios Martin. Som 3 deň po odbere vajíčok a cítim sa super. A celkovo prístup lekárov, sestričiek, koordninátoriek, embryologičiek je perfektný 🙂

linda279
28. aug 2020

@teav ahoooj, ja tiež idem do iného centra, chodila som s manželom do včera do ZA Gyn Fiv a 3. IVF a nič, neúspešné, preto chceme zmeniť CAR a veľa odporúčaní máme na Helios v Martine, neviem koľko to stojí, ale už ako samoplatcovia asi dosť, lebo 3 pokusy sme minuli

zadana19
28. aug 2020

@linda279 ahoj mozem sa opytat v com konkretne neboli uspesne?ci neboli folikuli alevo sa neuchytilo?my tiez chodime do ginfiv 1 IVF a stopnuta stimulacia ze nereagujem.chodim tam od marca a vobec si nevsimli ze mam polyp na maternici..az moj gyn si to vsimol minuly tyzden..buduci tyzden idem ginfiv ukoncit snimi vsetko

nelly1412
29. aug 2020

@teav ahoj. Sice sme neboli v inom centre ale iba v Helios Martin a sme tam boli neskutocne spokojni 😊
Podarilo sa nam na 2xKET otehotniet a uz teraz verime ze to dotiahneme az dokonca 🙂

linda279
3. sep 2020

@zadana19 ahoj, no ja som tam bola na 3. IVF, lebo manžel má azoospermiu, teda žiadne spermie a rozhodli sme sa pre darcovské spermie ... 1. IVF 4 vajíčka vybrali a len jedno sa oplodnilo, to vložili a po 14 dní na tehotenský test som prišla a fuuu, negatívne... 2. IVF vybrali 5 vajíčok a ani jedno neoplodnili, takže úplne nič, pokus márny a 3. IVF vybrali krásnych 11 vajíčok, ale dokázali oplodniť znova len jedno, to vložili, modlila som sa, pevne verila, pozitývne myslela, dávala som si pozor, veľa som pila a po 14 sňoch znova negatívne... takže zanevrela som na túto kliniku, už ich nechcem vidieť, pôjdem si akurát po papiere... chceme ísť skúsiť do toho Martina, keďže sme s Kysúc...
Tak tu si mala polyp a oni začali stimuláciu? Neuveriteľné 😲

linda279
3. sep 2020

@nelly1412 takže si tehotná a chodila si teda do Heliosu v MT? Pomerne čítam že sú lepší ako v Žiline a preto dúfam, že nám sa tam podarí a budeme konečne rodičia... aký máte problém ak smiem vedieť? To bolo tvoje prvé IVF??? 😉

nelly1412
3. sep 2020

@linda279 ahoj. Ano som tehotna, a problem nebol ani extra velky. Mne sa nevyvyjalo velka vajicok a priatel mal sice velke mnostvo spermii ale aj vela mal zle vyvynutych .... bolo to prve ivf, vybrali mi 5vajicok a z toho sa 4 ujali. A prvy vklad nam nevysiel a druhy ano 🙏

linda279
3. sep 2020

@nelly1412 gratulujem 🥰 dúfam, že aj nám sa zadarí 😊 ako hodnotíš CAR?

nelly1412
3. sep 2020

@linda279 dakujeme velmi pekne 🥰
Aj ked sa opakujem ale kazdej zene kazdemu paru, ktori sa tuzia stat rodicmi to velmi prajem. Tiez sme si presli dlhou cestou. A chodili sme do Heliosu a pre nas boli najlepsi. Pristup od recepcii az po samotnych lekarov uzasni boli. A naozaj nam po 3,5roku snazenia pomohli ( a to som aj raz potratila ).

dominikahr
5. sep 2020

Ja by som si vybrala ISCAR neodporucam Helios.

linda279
6. sep 2020

@dominikahr môžem vedieť prečo? Nepomohli? Či prístup?

dominikahr
6. sep 2020

@linda279 ani nepomohli a prístup otras. Vraj im kazim štatistiky. Ked som chcela paiere ze skusim ine car povedali mi ze co si mylsim ze mne uz nikde nepomozu!!! . Takze za mna nie. Som v ISCAR babo zatial nemam ale vidim ze robia všetko co môžu aby pomohli

teav
autor
6. sep 2020

@dominikahr no ja mám práveže opačnú skúsenosť... Keďže mám 28 dňový cyklus, tak mi ovulka vychádza na víkend a povedali mi v Iscare, že vtedy nerobia, takže smola... Navyše ja mám ovulku úplne v poriadku a aj tak mi dávajú lieky, ktoré sa užívajú pri zlej tvorbe vajíčok atď... Jeden mesiac mi povie dr. že ich brať nemám a druhý mesiac že mám a ďalšie veci... Pripadajú mi tam dosť zmätení, idú vyšetrovať bez toho, aby si prečítali kartu a to nehovoriac o tej recepčnej, ktorá tam je len na parádu, lebo všetko ostatné pomoce.... Preto rozmýšľam nad zmenou centra :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre