• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

20. mája 2017 
Ahojte

@crazybabenka ešte ste 2v1?
@lenkalienka01 boli ste 13.1. v Iscare? O kolkej ste mali genetiku?
14. jan 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
crazybabenka-ako čítam ešte si v kope.Dnes som si pozrela album. Bože toľko vecí. Čo čakáš dvojičky? Nekupuj si toho veľa, zistíš, že niektoré ani neponosí alebo jej to oblečieš dva krát. Tie plienky huggies sú dosť tvrdé a rýchlo sa precikajú. My sme ich dostali - veľkosť3-6kg. Čakám kým ich domíňam. Používame pampers premium care, sú ozaj jemné a sajú riedku stolicu. Drž sa
14. jan 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari- bože zas si v nemocnici? chúďa moje. otváraš sa? vydrž to aspoň do 34tt. ja som bola v 30tt tiež týždeň v nemocnici. mala som kontrakcie, ale našťastie som sa neotvorila len sa mi krčok trošku skrátil a nakoniec sme to vydržali do 39tt. neboj zvládneš to. hlavne oddychuj a lež čo najviac, pomôže to. drž sa
14. jan 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu100 veru tak....ešte 2v1.....keď tej našej čertici nebolo treba .....tak sa tlačila von.....a teraz sa jej nechce..... :grinning:
@buba78 mám toho naozaj dosť.....ale sú to rôzne veľkosti.....no ale nedalo sa nekupovať :grinning: huggies....máme len tieto jedny....do pôrodnici.....a doma už mám pripravené pampersky
15. jan 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu100
ahojko, nestiham nic,tak ale na konika si musim najst cas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Boli sme na pol 10 . a ty si tam bola ???lebo vsetky babenky som si obzrela v cakarni. Mali by sme nosit pripnutych modrych konikov na bundach.... :grinning: :grinning: :grinning:, aby sme sa vedeli identifikovat
Uz len cakat na vysledky. Aj dc. ma pozeral, lebo mi meska mrchy tyzden a ja mavam pravidelne, tak asi stresy, lebo dc. to nevie ultz. este ohodnotit, tak neviem ci testnem, alebo vyckam, ale pri mojej dg. si nedavam nadej :frowning2:
15. jan 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm,tak nervicky uz pracuju,zajtra Opu. Vsetko to tak rychlo leti...
16. jan 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba78 Aj mne sa skratil krcek o 2cm a bola som otvorena na jeden prst.Ale uz som zasita a snad to vydrzi aspon do 36tt
16. jan 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina veľmi, veľmi držím palce :slight_smile: ale buď v kľude, všetko bude ok a o pár dní budeš tehuľa, 100%
16. jan 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina zajtra držím palce :slight_smile: a žiadne nervičky už....všetko sa podarí :slight_smile:
16. jan 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ahoj, boli sme aj my okolo 11:00....Potom sme mali aj konzultáciu s docentom - mám zvýšené TSH, musím ísť na endokrinologiu, ale mám zvýšené aj FSH, takže ideme aj my hneď na IVF.. :unamused: .
16. jan 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu100
a kde si sedela, hned pri schodch ???
16. jan 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby cez vikend v iscare asi nerobia vsak??? :cry:
17. jan 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - robia iba zákroky ktoré majú dojednané (IUI, IVF...)

@bbtina - držím dnes veľmo palce nech je krásne úroda!!!
17. jan 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky 20.1. ideme na genetiku do iscare,co tam vlastne zistuju.nemam ani ponatia :frowning2:
17. jan 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 - zoberú krv tebe a drahému na kadejaké genetické testy, potom pôjdete na pohovor s ujom genetikom, on sa popýta na celučičkú rodinu, nakreslí si celý váš rodokmen, tak si priprav koľko sesterníc a bratrancov máš :grinning: a tiež na čo kto zomrel, zisťujú či niečo nebolo v rodine a tak...
je to v poho, milé stretnutie
17. jan 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver zaujmave ,ale nerozumiem naco je to dobre.predoslom care to neriesili.ale na druhej strane som rada,ze aj taketo vysetrenie nam urobia.
17. jan 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 - tak vidíš, nie je CAR ako CAR :wink:
17. jan 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver ved ja viem. :slight_smile: uz mame podanu ziadost ,budem mat dlhy protokol uplne ine lieky ako pri kratkom.dufam,ze nebude taky brutalny ako kratky protokol,podla toho co povedal docent v piatok. :slight_smile:
17. jan 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:
Po rocnom snazeni o babatko som sa pridala k vam, vybrali sme si iscare martin, podla vasich odporucani. Tak dufam ze vsetko dopadne tak ako si zelame vsetky:slight_smile::slight_smile:

chcela by som sa spýtat kolko ste cakali na schvalenie ziadosti, lebo ja uz cakam mesiac a pol...

20.1. ideme na genetiku, tak dufam ze to dobre dopadne:slight_smile:
17. jan 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista5 ahoj,tak vitaj:wink: no skus si normalne zavolat do poistovne,mozno je to uz aj schvalene,mne to domov prislo skorej ako do CAR
17. jan 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina ahojček,no ako si dopadla? Držala som palčeky...
17. jan 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina - no ajoj, ako si dopadla? som dnes na teba velmo velmi myslela!!
Aká bola úrodička? už posielam kopec TTTTTTTTT

@krista5 - vitaj a držím palčeky nech sa tu dlho neohreješ a plynule preskočíš do témy "tehulky" :wink:
mne žiadosť prišla po mesiaci a pol, teda do Caru, mne domov neprišla vôbec
17. jan 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: juj,zlate ste,tak celkom v pohode,aj ked mohlo byt viac,ale z minimalnej stimulacie je to fajn.mame 2 jednotkove a 2dvojkove,takze uz nech sa len pekne delia a nech idu do bruska:wink:
17. jan 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@bbtina dakujem:slight_smile::slight_smile:zajtra si zavolam do poistovne:slight_smile:
17. jan 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina, tak už si blízko. Držím palce, nech sa ten drobček pekne ujme a nech OPU dobre dopadne. :slight_smile:
17. jan 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista5 ahoj idete absolvovat IVF???a lekar vam odporucil ist na genetiku??lebo nam nic o tom nevravel :confused:
18. jan 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123
ahoj, ja idem na IVF- kratky protokol, 13.1. sme boli s drahym na genetike, je to jedno z najprijemnejsich vysetreni, ake sme kedy absolvovali :grinning: :grinning: :grinning: , mne to navrhol preto, ze som mala uz niekolko mised ab.
18. jan 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 aha..tak preto mi to asi nebude absolvovat...
18. jan 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - ja si myslím že na genetiku ide každý kto ide na IVF, teda asi, u nás nebol žiadny dôvod prečo by sme mali ísť a boli sme...
18. jan 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver hej???takze este aj nato sa mame prichystat??a co sa tam robi??
18. jan 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok