• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

20. mája 2017 
Ahojte, môžem sa spítať čo je to PK?
20. jan 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu100 ahoj PK JE PREDLZENA KULTYVACIA
20. jan 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina tak gratulujem a už len čakať :slight_smile: držím veľmo veľmo palce :slight_smile:
20. jan 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina - posielam vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
PS: nejdem ich radšej písať veľa nech to nezmažú ale vieš že ti ich posielam najviac koľko sa len dá :wink: veľa veľa veľa
21. jan 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23
@sliver

dakujeeeeem, juj len nech sa to podari, dúfam....veriiiim.
21. jan 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 a uz ti aj predpisali nejake injekcie?
21. jan 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30
Ahoj, ked mas podanu yiadost tak mi odporucili volat do pistovne a otravovat ich tam. Dnes som si tam volala a povedali mi ye od 11.1. mam ziadost schvalenu, cize do centra to nejako meska :slight_smile:
21. jan 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina aj ja posielam....plné vrecia vírusíkov.....nech sa drobčekovia poriadne zahryznú....nech je medzi nami ďalšia tehuľa :wink:
22. jan 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka dakujem,som rada,ze som ich od teba este stihla
22. jan 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina :grinning: za to môže tá maličká.....nie a nie vyliezť
22. jan 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina ja ti sssssssssiiiiiiiiiiiiiiiilllllllllllllllllllllllllnnnnnnnnnnnnnnnnnnnooooooooooooo drzim palce .nesklam ma prosim,potom cakam ja od teba tttttt virusiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka neboj uz len 2 dni a mas to za sebou
@zlatanka30 juj,posnazim sa,este som kludna a ani na to nejak extra nemyslim,ale som zvedava ako to bude koncom dalsieho tyzdna.skoda ze veda a pokrok nenapreduju tak ze by sa to dalo vediet uz aj o 3dni
22. jan 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina no neviem neviem....podľa primára to tak nevyzerá.....asi sa nevyhneme vyvolávačke :unamused:
22. jan 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina trpezlivost ruze prinasa.tak cakaj :slight_smile: inac ja som na 5 den po et uz testovala ,bola som nedockava a bol tam uz duch.ale teba nech to ani nenapadne :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka neboj sama sa vypyta ked pride spravny cas
@zlatanka30 joj to nie. som sa zaprisahala ze skor ako o 10dni v ziadnom pripade netestnem.stacilo mi to moje testovanie ked sme sa pokusali.uz som mala telo tak naucene,ze som si musela urobit 2tt a az potom mi dosla mrcha,ale teraz nejdem ani za nic testovat
22. jan 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja vam posielam kamiony virusikov nech su tu nove tehuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
22. jan 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina - posielam kopec vírusíkov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
24. jan 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari
@sliver diky dievcata,vsetky zuzitkujem
24. jan 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina posielam vrece :grinning:
24. jan 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcela by som sa spytat ci odporucate PK?
24. jan 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista5 - ja som mala PK, no nakoľko nie som dr. tak som to nechala na nich.... ako embryologička mi povedala že odporúča tak som jej plne dôverovala. Ináč pri PK mi z 12 vajok ostalo 6, keby sme išli bez tak máme 12 vajok a teraz náhodou by sme vybrali zle :wink:, takto mi ostalo 6, mala som vložené jedno a úspešne.....
je to vec názorov, isto sa tu nájde aj opačný názor ako je môj...
24. jan 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žiadosť schválená :grinning: v stredu ideme na konzultáciu držte palce :wink:
24. jan 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista5 PK sa dava aj od toho kolko mas vajicok.
24. jan 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari-ahoj, ako sa držíte, poctivo ležíš?
crazy-moja, to je strašné, keď každý deň čakáš a nič, určite to bude riadna baba 4kg.
ja sa snažím od 9hod. naraňajkovať v náručí s našou nezbednicou, snáď dnes tú bábovku upečiem
25. jan 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista5 ja som za PK,lebo tak ti vlozia naozaj schopne embrijka a tym sa zvysuje sanca na tehu. :wink:
@lasocka1 drzim palceky :slight_smile:
@buba78 vcera som v podstate prelezala komplet den bolo mi strasne na figu.Dnes sa uz citim lepsie,tak snad choroba pomaly odide.
25. jan 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasocka1
Super:slight_smile: aj ja idem v stredu na konzultaciu:slight_smile:
25. jan 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista5 jeeeej tak budem drzat palce o kolkej mate byt?
25. jan 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba78 no čo už....čakala som na ňu skoro 3 roky....tých pár dní hore dole.....no aj ja som sa bála, že to bude malá slonica.....a dnes som zostala prekvapená.....že je to drobučká palculienka.....máme ledva 3300g.....ale je zdravučká....a najkrajšia na svete.....len trošku lenivá a nechce sa jej vyliezť z bruška......asi čaká na moje narodeniny.....aby bola tým najkrajším darčekom
25. jan 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka to bude iny darcek :wink: najprv sa tvarila ze bude vianocnym darcekom a nic,teraz ze bude narodeninovym tak snad nesklame :slight_smile:
26. jan 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina - špeciálna zásielka pre teba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kedy ideš testovať? stále na teba myslím, držím palce!!!!!!!
26. jan 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok