• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

17. januára 2017 
@bbtina ja idem v piatok :grinning: :grinning: ty ides na krv??ci na vysetrenie??
2. feb 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 hej, hej, idem na krv :slight_smile:
2. feb 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kto je po bbtine na rade? malo by to ísť tak postupne :grinning: tak by sa mohla ďalšia pripravovať :grinning:
držíme všetkým pršteky a pre istotu všetkým posielame vrece plné TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT nech tu je čoskoro nová tehulka :wink:
4. feb 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver ďakujeme za výrusiky :slight_smile: veru, mala by isť zachvílku ďalšia na rad, odbudla crazy a pribudla bbtina, zachvilku odbudne ďalšia tehuľka, tak by mala niektorá pribudnúť :slight_smile:))). Ja som teraz len v takej vyčkávacej fáze, ale koncom marca, po kontrole štítnej idem na vec a ja si rezervujem tvoj flek v tehuľkách v júli, to by mi najviac vyhovovalo, ak si môžem vybrať :slight_smile:))) :grinning:
4. feb 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 - no jasan, ja budem len a len rada :wink:
tak ti ohrievam stoličku :grinning:
4. feb 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 no je načase, ab ysa to všetko poriadne rozbehlo :slight_smile:)))
4. feb 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.tak v nedelu o 21hod.si idem dat pichnut pregnyl do zadku a v utorok o 9:30 mam IUI. dnes na sone bol dominatny folikul o velkosti 15mm.este do utorka musi narast.
4. feb 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 narastie neboj nič do utorka eňo ňuňo :slight_smile:)))) Ja idem tiež v utorok do MT na sono
4. feb 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina no tak sa tam mozno stretneme aj ked nevieeme ako vyzerame :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, nemáte niekto správy o crazybabenke?
4. feb 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bbtina
@petuska123 škoda, že nejdem v utorok, tri bystričanky v MT :slight_smile: Je to sranda, možno okolo seba v BB chodíme ani nevieme :grinning:
4. feb 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka - crazy pravdepodobne mojíka maličkú, v utorok dostala kontrakcie a odvtedy čakáme kým sa ozve :wink: isto aj s maličkou a fotečkami!!!
4. feb 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 my ideme hned rano,lebo potom drem do prace:slight_smile:
@tinara23 veru,ale potom ako mamicky dame stretko na namesti a budeme kocikovat
4. feb 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky a maminy,nechce sa mi velmi čítať do zadu,dali by ste mi kontakt na Iscare,chcela by som sa objednať na pohovor,ďakujem Vám veľmi pekne.......... :slight_smile:
5. feb 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 recepcia: 043/401 2116
5. feb 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem :slight_smile:
5. feb 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 v pohode :slight_smile:
5. feb 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka na FB som citala ze uz je mala na svete a asi sa narodila v utorok.Tak ratam este jeden,dva dni a pustia ju domov.Potom sa snad da vediet :wink:
5. feb 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pri iui bol aj vas muz??ci cakal v cakarni??
7. feb 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čakal v čakárni, trvá to len pár sekúnd a potom ležíš zo 15 minút
@petuska123
7. feb 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - jojo je to krátke, môj čakal v čakárni
a aj pri IVF (odber a transfer) a to trvalo dlhšie :wink: narkoza a všetko.... čítal knihu :grinning:
von bola zima a v MT nič nepoznáme a ja som ho chcela mať pri sebe, takto som mala pocit že je hneď tu, hneď za dverami :wink:
7. feb 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - ozi kedy ideš? zajtra?
tak správne vykroč pravou nohou :wink:
7. feb 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver hej zajtra ma to caka
7. feb 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby na koľký deň cyklu ste mali OPU?
7. feb 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj bol pri odbere somnou na izbe,cakal kym ma dovezu a potom tam bol somnou cely cas az kym sme nesli domov.
7. feb 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xeroma - ja som mala až 18DC ale mávam dlhé cykly, no a vajíčka pomaličky rástli tak pridávali dávku hormónov až neboli také ako majú byť :wink:

@janemari - jo aj u mňa mal byť so mnou ale bolo nás veľa :wink: ten deň sme mali 3 baby odber a 4 baby vklad, tk ešte aj keď som spala po narkoze tak sa kočky striedali na posteli čo im robili transfer....

@petuska123 - takže veľmi držím palce, hlavne kľud a pokoj :wink: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
8. feb 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver No vidis a ten moj bol somnou a napriek tomu,ze videl co som musela podstupit,to dopadlo ako to dopadlo a on je ten najvacsi trpitel,lebo co vsetko si musel podstupit kym sme sa dopracovali k dietatu.A nakoniec ked sa to podarilo tak povedal,ze nieje jeho a chce ho dat na DNA testy. :angry:
8. feb 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari - no ja paka.... to nestojí zato sa nad ním rozčulovať..... teda on nestojí zato aby sa hocikto kvôli nemu rozčuloval.... nech si tvrdí svoje čo chce.... :angry:
8. feb 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver presne tak,ja ho uz ignorujem uplne a konecne si idem za svojim.Doteraz som ho lutovala,ospravedlnovala a verila ze sa nieco zmeni,ale dost.Uz ma urazat ani ublizovat nebude,idem si za tym co patri mne a dietatu a nech teraz vykrikuje,ze ho chcem obrat o peniaze a podobne.Doteraz nedal ani cent ani mne a ni dietatu,zijem len s PN a on si uziva s jeho krasavicami.Skoncili mu dobre casy :angry:
8. feb 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky:slight_smile: Od dnes sa pripájam zasa k vám. Dnes som mala mat 23DC...ale zároven je to 1DC a začínam zo stimulkou :slight_smile: Ráno volám do MT:slight_smile: papa
8. feb 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok