• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

17. januára 2017 
megy čim je človek vešší pedant je to horšie :grinning: ja som len savovala a všetko umyvala ako šiši a tepovala sedačku :grinning: a teraz?pohoda všetko s mierou :slight_smile:
je to pravda ked budeme mat tie naše vytužene detičky budeme to určite ťažšie preživať ked babo nebodaj ochorie po tom všetkom čim sme prešli :unamused: ja nikdy nezabudnem na jednu známu ktora fajčila a už mala velke bruško mna až trhalo a ked som jej povedala tak ona na to,že jej lekar povedal ,že nema hned prestat lebo dieta b može dostat šok to je čo?vtipné a mi dlhoročne snažilky čoho sa všetkeho vzdame len nech sa naš sen splni. :slight_smile:
14. apr 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak alica, ja jednu poznám, má troch chlapcov ani sa nesnažila, a počas tehotenstva pila a fajčila, aj teraz je hocikedy na obed už opitá a ja ani nepijem ani nefajčím, manžel tiež prestal fajčiť keď zistil výsledky spermiogramu a nič nepomáha
14. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj megy :wink:
od včera večera len prši a prši zachvilu sa budeme asi člnkovať :grinning: ja som tiež volakedy fajčila ale už 8 rokov nie chvalabohu megy nevešaj hlavu možno mu teraz lieky pomožu ja sa v tomto moc nevyznam lebo moj manžel je v poriadku a ja mam problem. :frowning2: čítala som o tych vložkach može to mať dobre učinky čo povieš?
15. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alica :wink: no ja nad tými vložkami tiež uvažujem, si ich kúpim :slight_smile: aj tu prší :frowning2: alica ja hlavu nevešám, ja odvtedy ako sme podali žiadosť na adopciu som úplne vyrovnaná a kľudná a viem že bábätko príde, ja som spokojná :wink: práve nám skončila porada v práci, som rada, zajtra a v pondelok mám dovolenku, tak si oddýchnem :dizzy_face:
15. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je užasne :slight_smile: že ste si dali žiadost je to krásne :slight_smile: a bábetko veru príde no ja som dneska kupila tie vložky v zdravot.potrebach uvidime ake su ,to je parada,že maš dovolenku aspon odychneš a dufam,že bude aj pekne počko a niekde vyrazíš.
15. apr 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica neviem či niekam vyrazím :unamused: no vlastne v sobotu vyrazím do Žiliny na skúšku :grinning: a zajtra sa budem ešte trošku učiť :wink:
15. apr 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink: len vás pozdravím a idem navštíviť rodičov, potom do mesta, potom upratať a potom sa hádam dostanem aj k učeniu, všetkým želám pekný dník a večer mrknem čo máte nové :slight_smile:

zuzi,dík, dúfam že sa neučím zbytočne a skúšku urobím, stačí aj na E,som nenáročná :grinning: :wink:
16. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megynka - držím prsty na skúške, isto sa neučíš zbytočne :wink:

tak ja stále čakám a čakám :wink: ešte že mám v práci toho vcelku dosť a nemyslím na to toľko.....
ešte dnes vydržať a je víkend, strašne sa teším, lebo po tom utroši sa mi chce stále spať, mám iný deficit, spala by som stále :wink:
16. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver ďakujem :wink:
mám teraz volať do ISCARE, prišli výsledky feragmentácie DNA spermií, tak ak sa dovolám dám vedieť čo s nami bude ďalej :wink:

sliver možno sú to už prvé príznaky tehotenstva, keď si taká unavená, bodaj by boli :slight_smile:
16. apr 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
výsledky dopadli tak že 30% je poškodených DNA, nad túto hranicu už odporúčajú darcovské spermie myslím, uvidíme čo nám povedia budúci týždeň, mám ísť na kontrolu
16. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megynka takže máte akurát tu hranicu :frowning2: no škoda ale uvidíš čo ti povie Doc. možno zabojuje aj s tým!
držím prst

no unavená som kvôli utrošu a tiež práci, mám toho akurát dosť......
ešte zajtra vydržím do 13,00 a mám víkend, božinku nech už to je!
16. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.neviem niekto ako to je so ziadostou na ivf.mame schvalenu,ale chceme ho absolvovat inde nie tam kde bola podavana,je to mozne
16. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dlho som tu nebola,takže ani neviem čo máte nové...sliver ty si ešte netestovala? Už som myslela,že ti budú svietiť tt :slight_smile:
Baby o akých vložkách ste to hovorili? Aké majú účinky? Žeby podpora otehotnenia? :grinning:
Megynka a vám robili to vyšetrenie fragmentácie DNA spermošov v Iscare v MT?
Alica,Zuzana a ostatné pozdravujem...
Chcem sa vás opýtať či neviete čo treba urobiť ak chcem mať vložené pri KETe tri embryjká...lebo mi ostali 3 v Heliose a chcem si dať všetky naraz,KETy mi aj tak nikdy nevyšli,otehu som len pri ET...preto nechcem 1 embryjko zbytočne nechávať v mrazáku a platiť za to 2x..ale Krajkovič vždy dáva len dve...a v iných CARoch v pohode aj tri,len potrebujem zistiť či existuje nejaký predpis alobo niečo,lebo Krajkovič mi to isto nepovolí...
17. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mám jednu skúšku za sebou, už som si aj pospala :grinning: tak teraz sa už len prebrať a niečo robiť :grinning: ale nič sa mi nechce :wink:

tadea tú fragmentáciu nám odporučili v ISCARE, manžel tam odovzdal spermie a posielali to do BA, odtiaľ prišli výsledky do cca 3 týždňov
17. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ďakujem, mi trošku odľahlo, hlavne že mám chvíľu kľud od učenia
17. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megynka blahoželám!

Zuzka - ja som bola na IUI takže v tom ti neviem poradiť ale myslím si že tak 3-5 minimálne by si mala byť doma po ET.
17. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver dík a tastík sa už blíži, ako sa cítiš? dúfam že budeš tehotná a my pôjdeme za tebou :wink: :slight_smile:
17. apr 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no testovať mám v pláne v utorok ale neviem ako vydržím, už som si dnes kupila test a dráždi dráždi dráždi :slight_smile:))))
cítim sa v poho, len ma trošku pichá v podbrušku ale to ma vždy po IUI až kým nedostanem....
aj ja verím tomu a pojdeme pekne rad radom :wink:
17. apr 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver ja by som nevydržala :grinning: :wink:
17. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si stále hovorím že musím vydržať, lebo doteraz som to vždy prerevala ale ešte som mala nádej tri dni, stále dúfala že možno a potom prišla mrcha a revala som druhý krát, takto si to odtrpím iba raz!
musím vydržať, juuuj ťažké to je :wink:
17. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky tak konečne som sa sem dostala :slight_smile:
megynka blahoželam k skuške
zuzka mne nič neschvalovala poistovna ani nie som v poradovniku som samoplatca ideme na 4 pokus ivf :slight_smile: snad tentokrat to bude pre nas s dobrym koncom :wink:
sliver hrozne moc ti držim palce tfuj,tfuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tadea mne vkladali dvakrat po 2 embrijka len už dalšie som nemala
17. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda všetkým sladke sníčky :slight_smile:
17. apr 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc :wink:
17. apr 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krásny večer :wink: ja len tak na skok vás pozdravím, nič nové nemám, boli sme len na cvičáku :slight_smile: ozaj a dnes som si objednala v bazári 2 parfémy z Dubaja, hrozne sa na ne teším lebo úplne zbožňujem všetko arabské, som do všetkých arabských vecí blázon :sweat_smile:
18. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok