Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
2. mar 2011

@terry123 dakujem a tebe zelam rychle uzdravenie aby si chytala ale uz len tehu virusiky 🙂

mabumi
3. mar 2011

@terry123 to dobre poznám, pľúcne chlamýdie 😝 , je problém sa toho zbaviť. Aj ja som ich mala, a možno aj zase mám, lebo straaašne kašlem. ale bojím sa ísť k lekárovi 😖
Tak ti prajem skoré uzdravenie.

@janemari tebe sa už blíži deň D 😉 . Už ti lekárka naplánovala termín toho cisárskeho?

mabumi
3. mar 2011

@v555 no ako ste dopadli na pohovore??? 😅 😅 😅

sliver
3. mar 2011

kočky a čo v marci???
ktorej ideme fandiť? bolo vás viac ale akosi sa nič nedeje.....
šup info a do toho, už je von krásne tak treba samé radostné správy!!!

petuska123
3. mar 2011

@sliver no napriklad mne! 2 kolo IUI

janemari
3. mar 2011

@mabumi 14.3.idem na poradnu a tam by sme sa mali dohodnut na termine aspon tak spominala dokiny.Ale ja si myslim,ze pokial bude vsetko ok necha sa to na zaciatok aprila,ak nie tak koniec marca.Ved uvidime a ratam aj s tym,ze pre istotu tam budem chodit kazdy tyzden na kontrolu ci nahodou...

mabumi
3. mar 2011

@janemari no a nakoniec to bude v termíne a bude to veľmi dobré, milé, láskavé, múdre, šikovné, bojovné ..... dievčatko, ako všetky narodené 21.4. 😀 😀 😀

@petuska123 a kedy to máme držať tie palce?

petuska123
3. mar 2011

@mabumi neboj dam vediet o tyzden idem na sono a tam mi povie termin

janemari
3. mar 2011

@mabumi no keby sa narodilo 2 mesiace skor cize 21.2. tak by bolo s maminou ako dvojicka 😀

mabumi
3. mar 2011

@janemari ja som bola skoro ako dvojička s mojou maminou, len som sa narodila o deň skôr, nemohla som vydržať 😖 . a mali sme veľmi podobné povahy a veľmi sme si rozumeli 😉

janemari
3. mar 2011

@mabumi no mi mame skoro kazdy mesiac v rodine oslavenca a v aprili a v marci nikoho.Este par mesiaco nemame pokrytych tak sme sa "dohodli" so sesternicou ze budeme rodit deti do tych prazdnych mesiacov nech oslavujeme cely rok 😀 Ved s jej muzom oslavujeme v jeden den narodeniny takze musime vyplnit volne miesta 😀

zlatanka30
3. mar 2011

baby uzivali ste niektora antikoncepciu?

mabumi
3. mar 2011

@zlatanka30 6 rokov. bohužiaľ 😠 . toľká strata času 😒

zlatanka30
3. mar 2011

@mabumi ja ju mam len 4 mesiac.dnes posledna tabletka a koniec.mrcha mi ma prist 6.3,ale ja uz od pondelka spinim.nechapem ,co to znamena.ved tie tri mesiace boli v pohode nic a teraz toto.

mabumi
3. mar 2011

@zlatanka30 to ti neviem poradiť. nezabudla si si dať nejaké dávky? a prečo ti ju vlastne nasadili?

zlatanka30
3. mar 2011

@mabumi nie nezabudla.ved pockam do nedele,ci pride vobec nejaka mrcha.po liecbe endometriozy som mala rozhadzany cyklus potom som bola na ivf .a po nom mi moj doky dal anti ,aby sa to trochu zrovnalo.mm si robi srandu ,ci to neni tehu 😀 😀

mabumi
3. mar 2011

@zlatanka30 no, máme tu pár dôkazov, že aj zázraky sa dejú. takže kto vie 😉

sliver
3. mar 2011

@zlatanka30 - zázraky sa dejú 😉
neporadím ti 😒 nebrala som....

zlatanka30
3. mar 2011

@mabumi ale pri anti urcite nie.to neni podla mna mozne ☹

mabumi
3. mar 2011

@zlatanka30 to si ešte nepočula, že anti je spoľahlivá na 99%? poznám 2 antikoncepčné deti. neviem, či ich mamy naozaj nevynechali ani jednu tabletku (nebola som pri tom), ale brali antikoncepciu... Nechcem ti dávať zbytočnú nádej, lebo viem, aké je to skákanie nádejí ťažké. Takže zostaň v tom, že to nie je možné a radšej sa potom prekvap 😉

zlatanka30
3. mar 2011

@mabumi hej pocula.vsak som v tom,ze to neni mozne,len toto je u mna prvykrat.

mabumi
3. mar 2011

@zlatanka30 a ako špiníš, moc? ak chceš mať istotu, tak zavolaj doktorovi. buď svojmu, alebo Tomášovi. poriadia ti alebo ti aspoň povedia, či to je OK, či sa to bežne stáva. náhoda je blbec 😖

zlatanka30
3. mar 2011

@mabumi mam pockat do nedele,ci pride mrcha.a nemam robit paniku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mabumi
3. mar 2011

@zlatanka30 musia z nás mať srandu 😀 😀 😀 😀 . no čo už, keď nám na tom tak záležíííííí?

zlatanka30
3. mar 2011

@mabumi ja som volala obvodnemu,on je pohodak 🙂

lenkalienka01
3. mar 2011

ahojte babenky, dlhsie som nepisala, strasne moc prace, ale citala som 🙂
Ja som mala zacat so stimulkou zaciatkom marca, ale mrha prisla o dva tyzdne skor a zabudla som si dat na druhy den clostil, lebo mam soft protikol, tak musim cakat . Pisala som aj dokymu tomasovi na to vysetrenie , ale neozval sa mi. Zajtra mu zavolam.Dam potom vediet. Vsetkym drzkam palčeky. Dnes som citala, ze ked sa nedari, tak je dobre uzivat kvapky z imela bieleho, rano na lacno 25 kvpa vecer pred spanim 25 kvp. Zevraj ich dostat v lekarni. Vyskusam aj to, hocico zjem a vypijem, len aby som zvacsila sancu tento rok " pribrat " do bruska 😀 😀 😀

sony44
3. mar 2011

@sliver - jaaaaa .... začínam v marci 3. ivf, tak potom budem potrebovať vaše vírusiky..... 😀, bližšie info budem vedieť po pohovore....ale neviem tiež čo sa deje, lebo ma bolí brucho ako na menzes a aj som dnes trocha špinila, pritom mi skončil v pondelok......
@zlatanka30 - je najvyšší čas ju vysadiť!!!!! 😀 😀 😀 , ja som brala anti 8 rokov ( zbytočne 😝 ), špinenie som nemala, ale teraz ho mávam, niekedy aj 3- 4 dni, kým sa mi naozaj menzes rozbehne...
@janemari - treba vydržať čo najdlhšie, ale týždne ti pomaličky pribúdajú, takže určite to vydržíte, gratulujem k bytíku...... , v ktorom bude cítiť vôňu bábatka, určite ti ešte chýbajú nejaké "maličkosti", ale vy to zvládnete.... budem držať palce

zlatanka30
3. mar 2011

@sony44 vsak dnes posledna tabletka 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
3. mar 2011

@zlatanka30 ja som brala aj ked nie dlhodobo a to kvoli tej pluhe endoske.Tiez som zo zaciatku nemala problem a po par mesiacoch som spinila uz pred mrchou 😠 Ale dokina mi tvrdila,ze je to v pohode a mam dobrat vsetky.Samozrejme ze som sa jej na to vybodla 😅 okrem toho mi dobre pokazila tato HAK zaludok. Potom som brala iny druh a to uz bolo v pohode.
@sony44 dakujem 🙂 Uz finisujeme s bytikom,snad tento tyzden dorobime hrubu robotu a moze sa zacat upratovat a chystat na porod.A tt pribudaju tak rychlo ze si to nestiham uvedomovat.aj dnes az teraz vecer ze booooze uz 34tt 😀

mabumi
4. mar 2011

@sony44 to nevadí, aj ja som teraz špinila a skončila mi minulý týždeň. vraj to je normálne u žien s nepravidelným cyklom. teraz čakáš na ďalší cyklus alebo začínaš 16. DC proverou? Tuším tou proverou, však, ty máš dlhý protokol. Tak držím palce 😉 . Možno v apríli budeme mať spolu termín - ja KET a ty ET 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre