Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

hope2011
31. mar 2011

@lubka0506 ach, jaj, tak to uz mas toho za sebou velaaaaa. moc ti prajem, aby uz ten dalsi krok bol len branou ku vytuzenym // a malemu zazraku v brusku.....
mozem sa opytat....pribrala si z tych injekcii, alebo celkovo pocas celeho tohto obdobia??? pytam sa preto, lebo ja som sice len po IUI, ale mam pocit, ze uz len tych par hormonov navyse zo mna robi vzdzcholod 😒

hope2011
31. mar 2011

@sony44 mas uplnu pravdu...aj ja si presne to iste hovorim...radsej si myslim, ze to vsetko vyjde....lebo toho pozitivneho je u mna teda naozaj viac ako toho negativneho....vsak na neuspech sme uz zvyknuti....treba sa tesit na uspech!!!!!!

janemari
31. mar 2011

@hope2011 aj tebe krasny den a dnesna davka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.Idem aj ja nieco porobit,lebo pobede ideme zase na vylet k starkej takze budeme mat cely den rozbehany 🙂

hope2011
31. mar 2011

@janemari dakujeeem za TTTTT, posielam do bruskaaaaa. tak prajem krasny dnik...tak je krasne a ja musim byt v praci zavreta....ale tesim sa aj tak, lebo ma to nabija neskutovne pozitivnou naladou🙂

hope2011
31. mar 2011

@moniatko13 moc, moc myslim a drziiiiim obrovsky palce🙂

krista5
31. mar 2011

@janemari
taaak kraaasne si to napisala🙂🙂

mabumi
31. mar 2011

ahojte babenky, v máji si pôjdem po bábo ak všetko pôjde tak ako má 😅 😅 😅 😵 😵

@krista5
@janemari
@sony44 zdravím vás kočky
@sliver ja by som ešte chcela stihnúť tú vlnu dievčatok 😉 . aj keď už mi je to jedno, len aby bolo 😀

krista5
31. mar 2011

@mabumi
v maji budu este dievcatka...a hotovo🙂🙂🙂

mabumi
31. mar 2011

@krista5 áno 😉 😉 😉 . aj ty by si chcela dievčatko? aj keď to naše bolo "vyrobené" vo februári, takže by to malo byť ešte z toho dievčenského materiálu 😀 😀 😀

krista5
31. mar 2011

@mabumi
hej hej ja by som prijala dievcatko, ale uz ako si pisala, hlavne aby to bolo aj ked to bude chlapciatko 😵 😵

hope2011
31. mar 2011

aj my tak moc tuzime mat dievcatko......ale keby bol aj chlapcek tak vobec nevadi....🙂

moniatko13
31. mar 2011

@sony44 veru tak musím veľa piť, to mi dali príkazom,lebo keď mi brali krv,tak mi nechcela tiecť..musím sa nejako donútiť..

moniatko13
31. mar 2011

@hope2011 ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

moniatko13
31. mar 2011

@sliver a vieš,že aj ja by som radšej chcela dievčatko (tak nech sa to ešte nezmení),ale necháme to na náhodu,len nech je to zdravé.. 😀 🙂 😉 😀

hope2011
31. mar 2011

@moniatko13 no vobec nemas za co a este k tomu vsetkemu nech sa podari to vysnivane dievcatko 🙂

lubka0506
31. mar 2011

ahojky🙂 vy ste tu toho popísali...ja som bola dnes v práci a zajtra si mám íst vybavit PN. Včera som bola na zumbe,upotená som to zaliala minerálkou a teraz chripcem...som hrozná...musím sa dat do pondelka do poriadku,. 😒
@hope2011 ano celkovo som pribrala dost a hanbím sa to aj povedat,už len vzdychám že kde je tých "zlatých "53 čo som mala...to už ani nie je pravda. Ja sa cítim ako balon už len vzlietnut... 😝 😅
@mabumi neboj sa o chvílu tu je máj lásky čas... 😉

lubka0506
31. mar 2011

@sony44 nie bola team len nová pani doktorka a sestrička,ale poviem ti že nohy sa mi klepali viac ako keby mi robil sono docent... 😀 Inak myslím že aj ked je nová dr. mladá tak predsa niečo vie...hned povedala sestričke že PCO... 😒 Ket by mal byt v pondelok alebo utorok,ešte mám volat.

hope2011
31. mar 2011

@lubka0506 no aj ja sa tohto bojim....ale co uz, vydrzime kvoli nasim babatkam.....a kolko si pribrala????

lubka0506
31. mar 2011

@hope2011 ...ja sa hanbím... 😕 ☹ ...je to viac ako 10 kg/teda od všetkých hormonov čo som kedy brala/

janemari
31. mar 2011

Tak vas zdravim kocky ,ale ste popisali 😀 Ja som mala taky pekny den,a som rada,lebo tak som zrelaxovala,ze mi je to az divne 😀 Takze mi tu frfleme ze ziaden chlap sa tu nerodi,lebo by sme aj chceli a vy nakoniec poviete ,ze chcete dievky ,tak kde je potom problem 😝

mabumi
1. apr 2011

@janemari žiadny problém 😀 , len nech sa to rozbehne a nech sa rodiaaaaaaa tie naše detičky. to už je jedno, či dievčatá, či chlapci, najlepšie aj aj 😀 😀 😀
som rada, že si mala pekný deň 😎

@lubka0506 áno, máj je tu už o mesiac, to už budem asi aj lieky papkať 😅

@hope2011 ja som síce pribrala, ale tak v norme, asi 2 - 3 kilá. je to individuálne 😉

mabumi
1. apr 2011

@ivirk ahoj moja, tak ako si vtedy dopadla? už by si aj mohla byť doma ak si bola v nemocnici 😕 . myslíme na teba, ozvi sa keď budeš môcť. dúfam, že s dobrými správami 😉

@zlatanka30 a ty kde si zlatanka, čo sa deje 😕 ?

sliver
1. apr 2011

jojo @ivirk aj ja si na teba občas spomeniem že si asi v nemocke, ja som bola na začiatku 2,5 týždňa tak dúfam že aj ty už budeš čoskoro doma a prídeš sa pochváliť!!!!

ja som pribrala pri stimulke na IVF 3kg a potom som ostala tehu a vôbec som nepriberala, až v 4.mesiaci
a polroka spätne stimulkami clostylom som dala asi 3kg takže ked si to dám dokopy že za trištvrte roka som liekmi pribrala 6kg a to som sa stravovala klasicky ako xx rokov, čiže isto to bolo liekmi..... je možné že kočky priberajú z liekov pri stimulke ale poznám aj kočky ktoré ani kilo a potom otehotneli, dostali ranné nevolnosti a ešte schudli..... každá sme iná 😉

hope2011
1. apr 2011

@lubka0506 ale no tak to nie je az take strasne ked si mala predtym 53 kg..to ja keby som tolko pribrala by som vyzerala ako bomba...takze urcite to je u teba take zleeeee....🙂

lubka0506
1. apr 2011

@hope2011 no nie je to nič moc ked zbožne pozerám do skrine na veci ktoré nenavlečiem☹
@janemari to nevadí že sú baby hlavne že sú zdravé a má kto riady umývat!... 😀

hope2011
1. apr 2011

@lubka0506 no to ja pomaly tiez zacinam skrinu menet, kedysi som mala aj ja 53 kg, ale to bolo pred 8 rokmi...teraz mam peknych 12 kil navyse...co uz.....aj takto zena zreje.....🙂

mabumi
1. apr 2011

@hope2011
@lubka0506 baby dobre kým nám chutí a kým priberáme 😉 . veď na líniu môžeme myslieť potom, keď budeme maminy. tie naše živé detičky nás tak vyzvŕtajú, že hneď budeme na starých 53 😉
ja som mávala dlho okolo 52, keď som sa vydala, schudla som na 48 😕 , potom som bola rada, keď som začala priberať na starých 53 🙂 . a potom stimulácia - ako som už vravela. len mne ide všetko do brucha 😠 , mám ho akoby som bola v 5. mesiaci 😀

lubka0506
1. apr 2011

@hope2011 tak sme na to rovnako🙂 no čo už nenarobíme nič...jedine chudnút,ale myslím si že pri injekciách a tabletkách je to zbytočné. Akurát tak dávat si pozor čo a a kolko zjem!🙂
@mabumi máš pravdu🙂
baby poradte čo si mám dat som akási zahuhnaná...bola som na zumbe,vypila som studenú minerálku a je to tu!...v pondelok musím byt v poriadku???? Kto poradí? Dakujem 🙂

mabumi
1. apr 2011

@lubka0506 aj ja som chorá 😒 , ale nemám v pondelok KET, až o mesiac. skús piť veľa čajíkov, daj si anopyrin 3x1 aspoň dnes a zajtra. alebo ten horúci nápoj - paralen alebo teraflu... radšej teraz nech sa ti to nezhorší po KET aby si nemusela brať lieky potom 😉

lubka0506
1. apr 2011

@mabumi jaj ani nehovor ved mne sa to odkladá už od januára... ☹ tiež som bola chorá a brala som 3 antibiotiká a potom mi mrcha blbla...potom som musela brat duphaston a teraz sa nalejem studenou vodou... ☹ Idem sa liečit,veru si idem zaliat hot drink🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre