Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

makovicka53
8. apr 2011

@hope2011 ano vyjde...a poviem ti ze to je ta lahsia metoda....drzim palce

zuzu100
8. apr 2011

Ahojte, včera sme mali konzultáciu s koordinátorkou, ktorá je veeeľmi milá 🙂 ...straaaašne veľa info sme dostali od nej 🙂 ....budeme mať dlhý protokol - Provera, Dipherelin a Menopur....neviem Vy ako, ale ja mám taký pocit, že určite nezvládnem pichnúť tie injekcie 😒

hope2011
8. apr 2011

@makovicka53 no vsak prave...stale len dufame, aj sa modlime, aby to vyslo touto lahsou metodou...som strasne moc vystrasena tym, ze pored IVF sa mozu prestimulovat vajecniky a hlavne u zien ako ja s PCO....tak toho sa asi najviac bojim, ze by mi museli potom odsavat tu vodu.....ach, jaaaj, ale vydrzime vsetko!!!!

hope2011
8. apr 2011

@zuzu100 ahoj, tak to ti drzim moc, moc palce.....ci pri pichani ako aj pri vsetkom ostatnom...dufam, ze to zvladnete....co najlepsie.......inak ja sa obavam, ze tiez nakoniec pojdeme na IVF, este mame sicce jednu IUI pred sebou...ale neviem...tak pis, ako ti to ide...a drzkaj sa🙂

makovicka53
8. apr 2011

@hope2011 vies ono ked mas len takuto sancu byt tehu tak si vdacna aj za tuto metodu.ale my zeny si teda vytrpime najviac..chlapi sa prizeraju a podporuju nas... 🙂

makovicka53
8. apr 2011

@zuzu100 ahoj zvladnes zvladli ine tak aj ty....ja som bola taka ista bala som sa.a nakoniec som si pichala sama 😉

hope2011
8. apr 2011

@makovicka53 no ved prave....my musime vsetkym tym prejst....samozrejme, ze som vdacna vobec za to, ze existuju tieto centra, kde sa nam da pomoct.....je to naozaj taka nadej...ze mozu nam tam pomoct....🙂 a aj pomozu🙂

makovicka53
8. apr 2011

@hope2011 😉 presne tak..nikdy som neverila ze moze byt taka tazka cesta za babätkom

hope2011
8. apr 2011

@makovicka53 ach, jaj mas uplnu pravdu...velmi tazka...to sme si presne s manzelom vcera hovorili....ale na koci cesty bude urcite vytúzeny a hlavne splneny ciel🙂

makovicka53
8. apr 2011

@hope2011 ano bude len treba verit 🙂

hope2011
8. apr 2011

@makovicka53 no jasneeee. a ked budeme mamicky, tak dame stretko a vystazujeme sa ako to bolo tazke....a ake je to teraz krasne🙂

makovicka53
8. apr 2011

@hope2011 😀 no ano

lubka0506
8. apr 2011

ahojte...
@hope2011 je mi to naozaj lúto! ☹ ☹ ☹ Ale neboj nabudúce to vyjde! Inak aj ja mám PCO. 😒
Včera som začala špinit tak som volala do MT a hovorila som s Doc. Zvýšil mi dávky liekov. A keby to neprešlo tak tam mám v pondelok príst. Dnes to zatial nie je také ako včera ale je to špinenie... ☹ Uvidím čo bude. Teraz večšinou polihujem a tak...
Opatrujte sa!...Pekný víkend🙂

hope2011
8. apr 2011

@lubka0506 dakujem za podporu...a ako dlho spinis??? ja som vsetko vysadila, cakam na MS...aj ked mi v MT povedali, aby som utros este do zajtra brala kym si nespravim dalsi test, ale to je zbytocne, tak nechcem natahovat cyklus este na dlhsi....aj nam s manzelom je to strasne luto...vcera sme boli nenormalne smutni...dnes ideme na maly vylet a potom do kina, troska sa odreagovat a nacerpat novu silu, nech ideme do dalsieho IUI s vacsou chutou.....

mabumi
8. apr 2011

@janemari ahoj janemari, tak ako si dnes dopadla na echo? hádam si ťa tam už nenechali 😕 . no nech je ako chce, hlavne nech to všetko dobre dopadne, držíme ti palce a myslíme na teba 😵 😵 😵

janemari
8. apr 2011

@lubka0506 neblazni,spinit 😲 ale urcite je to uhniezdovanie babetiek tak TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😔
@mabumi
@hope2011 uz som doma,len mi trvalo kym som prisla a zapla pc.Tak nalez je v ramci normy,ziaden extrem tak ma mozu uspat a nemal by byt ziaden problem.No dufam,ze po porode sa mi to zlepsi.lebo aj dnes mi bolo dobre blbo.Este som si nenastudovala ten nalez co to vlastne mam,ale pohladam to nete.

sliver
8. apr 2011

@lubka0506 - 😒 oddychuj a nohy hore!!!
to prejde............................... držíme veľmi palčeky
takže TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

moniatko13
8. apr 2011

@sliver ďakujem..dnes to bolo lepšie a dokonca bez modriny.. 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
8. apr 2011

@janemari dakujem..ja verim,že to bude lepšie 🙂 🙂 🙂 🙂

helen5
8. apr 2011

vitajte babi zdravim vas .ja som začala chodit a mam aj kus strach 🙂 ako to dopadne

krista5
8. apr 2011

@lubka0506
pekne nam oddychuj, aby tu bola dalsia tehula...drzim palce

krista5
8. apr 2011

@helen5
ahoj, no to tu mame kazda, takze vitaj v klube 😀 😀

helen5
8. apr 2011

@krista5 no ved ked si bola ty je tam super personal aj viborny pan dochtor . babi

helen5
8. apr 2011

@krista5 a už čakaš babetko kristinka v akom si tyžni

janemari
8. apr 2011

@moniatko13 jasne ze lepsie,sme sikulky. Teraz mala gyn.sestricka poranenu ruku tak som si monitory pasy davala sama a zapinala a sestricka aka ste sikovna a ja jej na to,vsak ste mi to robili uz neraz tak viem ako,len dufam ze sa nebudem musiet aj sama vysetrit 😀 tak sme sa zasmiali

helen5
8. apr 2011

@janemari a čo sa jej stalo spadla a ako si natom moja ja som bola 1 . 28.3:teraz idem ked dostanem menštrulaciju tak hned na druhy den tak som zvedava ako dopadnem

janemari
8. apr 2011

@helen5 nie pohrazol ju pes,tak ma opuchnute prsty a bola tam sama ako sestricka tak sa jej nedalo ani pisat rukou ani zapnut tie pasy.
@helen5 neboj dopadnes dobre a drzim palceky TTTTTTTT 🙂

sony44
9. apr 2011

ahojte, prajem pekný víkend, takže snažilkovanie nevyšlo, včera dorazil menzes, od dnes včeličkujeme...mám z toho nejaký "streeesss"bojííím....
mali sme pokazený net, tak až teraz som si prečítala info
@hope2011 - to ma mrzí, presne viem ako sa cítite ( je to presne to čo som ti hovorila - aj ked sa v podvedomí nechtiac na to pripravíš, že čo ak to nevyjde, tak ťa to raní), ale každým pokusom si bližšie k svojmu cieľu a ten tvoj další bude úspešný 🙂budem držať palce a dnes si skúšala testovať??? či už nie?
@janemari - tak to som rada, že tie výsledky nie sú až také zlé, len nech ťa poriadne sledujú a už prosím ťa oddychuj, tvoje zdravie a zdravie Laurinky je najdôležitejšie...... robota neutečie.......... 😉 (to meno bolo znamenie aj mne sa viac páči Laura, no ale výber je na tebe!!!!!)
@lubka0506 -- neboj to sa ti naozaj môžu tí tvoji nezbedníčkovia zahryzkávať........ len sa fakt šetri.... ja som mala nakázaný úplný kľud na lôžku...teda fakt som len ležala, išla na WC a tak, nebola som ani von,iba ked som išla na kontrolu...kým nemáš krv a je to len hnedé, tak by to nemalo znamenať nič zlé a ani niekedy krv neznamená že to nevyšlo, lebo to môže byť prasknutá cievka, hematóm a pod... možností je veľa.... ale u teba maličké vystrčili zubáčiky 😀 😀 😀 a poistili si nájom na 9 mesiacov, držím palce
@makovicka53 - a ty ako, testovať nejdeš??? či si si dala predsavzatie, že vydržíš???ako sa cítiš??
no idem poupratovať, urobiť rezníky, šalátik, aby som mala zajtra pokoj, lebo večer ma čaká akcia s kolegynami a zajtra sa mi nebude chciet nič robiť po prebdenej noci 😝 a manželík pracuje, tak si budem vegetiť.

makovicka53
9. apr 2011

@sony44 ahojky nie nejdem uz testovat pockam si na krv...mala som ist v utorok ale pojdem v pondelok...lebo ma boli brucho 🙂 drzim palce pri vcelickovani 🙂

helen5
9. apr 2011

@maja9 ja som bola 1.zatim a je to tam super aj pan doktor aj jeho tym je skveli a mili ludia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre