Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
12. apr 2011

@mabumi tak to ti neviem povedat,termin by sa mal upresnit zajtra.Idem na 100% cisarskym /aj ked u mna je na 100% vzdy neiste 😀 / Ale bude bud v termine alebo o 2 dni skor.Potom by som brala radsej v termine 21 ako cislo sa mi paci viac 😉 Ja sa len obavam,ze ked mi to strihne,aby mi este tam neodtiekla plodova voda pojdem hned na salu 😖

mabumi
12. apr 2011

@janemari ja si myslím, že vydržíte až do konca 😵 . keď ste už toľko vydržali. toho 21 sa aj mne páči najviac, ale tak už je to v podstate jedno, len nech ste zdravé 😉
a bola si aj na tej matrike?

janemari
12. apr 2011

@mabumi ano bola som musime tam prist obaja,resp s oboma obcianskymi preukazmy aby vydali RL.

mabumi
12. apr 2011

@janemari no tak fajn 😎 . čítala som to, ale nevedela som, či to platí len pre manželov alebo aj pre tých, čo spolu nežijú. ale jasné, veď keď spolu nežijú, to musí platiť dvojnásobne 😒 .

lubka0506
12. apr 2011

Ahojte🙂 Výsledky boli pozitívne,ale mám malú dušičku,lebo stále špiním. Včera som bola taká rozšpáraná tým sonom... ☹ Inak včera som si robila test a ten bol negatívny... Ja len oddychujem. Sem som nakukla len narýchlo. Neviem čo z toho bude,bojím sa že nič...papa

moniatko13
12. apr 2011

@hope2011 dakujem,mam sa celkom dobre,teraz čakám ,kedy dostanem MS,aby som si mohla začať pichať GONAL..takže ja som ešte v takej pred príprave a dúfam,že zo šťastným koncom.. 🙂 🙂 🙂

mabumi
12. apr 2011

@lubka0506 ahoj moja, to som rada, tušila som to 😅 🤐 . ale pssssst 🤐 zatiaľ. neboj sa, určite to vyjde 😵

mabumi
12. apr 2011

@lubka0506 a v akom si centre? niektoré baby keď mali už potvrdené tehu, boli už mimo dní keď mala byť mrcha a začali špiniť, tak išli do nemocnice na nejaké infúzie.
ale ty si tuším v čase mrchy, tak to bude len uhniezďovanie 😉 a to je normálne. tak sa len šetri, iba lež a nič nerob 😉
joj 😅 🤐

sliver
12. apr 2011

@lubka0506 - nebojkaj, oddychuj, hladkaj bruško a nech len maličkí ostanú!!!! alebo aspoň jeden
popapkaj vírusy a lež TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

hope2011
12. apr 2011

@moniatko13 jasneeee, s najstastnejsim koncom🙂 ako inak.....moc drzkam palce.....moc🙂

hope2011
12. apr 2011

ahojteeee, dnes mi volali z genetiky, ze klop, klop, klop, mame vysledky v poriadku....tak konecne pozitivna sprava.....🙂

helen5
12. apr 2011

@lubka0506 ahoj diki za spravu a čo to je to sono a 26DC a špinenie to ako čo to ma bit prepač že sa pitam ale vieš chcem vediet čo ma všetko bude čakat abi som vedela . sa pripravt 🙂

helen5
12. apr 2011

@monka112 neviem lebo ja akurat tieš mam ist 2 krat a 1 som bola len ako na pohovor a bola som aj na koze dali mi čipki a teraz pojde ked dostanem MS tak hned na druhy den mam tam bežat ale všetci si to tam chvalia tak sa neboj aj ja mam strach kus ale ja to zvladnem . a ty si už bola kolko krat .si bola už neboj sa aj ty to zvladneš držim ti tiež palce 🙂

helen5
12. apr 2011

@hope2011 Mam 40 a preto nam povedal že je to už velki vek . tak preto sa pitam . čo to znamena stimulacija a iui to je ako čo nechapala som tak preto sa ta pitam ty maš kolko rokov . dufam že nam to vinde musime len dufat 🙂

monka112
12. apr 2011

@helen5 ja som uz bola na prvom IVF ale dopadlo to neuspesne, teraz sa chystam druhy krat a chcem zmenit Car lebo v predoslom som nebola spokojna, ty ides tiez druhy krat?

helen5
12. apr 2011

@monka112 ja tieš idem 2 krat ked dostanem MS .a čo si chcela zmenit a kvoličomu ako . ja som zvedava ako ja dopadnem 🙂

krista5
12. apr 2011

@lubka0506
drziiim palceeeee velmiii 🤐 🤐

helen5
12. apr 2011

@janemari gratujujem a to už dnes čakaš . a kolko razi si absolvovala liežbu . aj si platila . tak držim palce nech je to zdrave a čo to bude dievčatko či chlapec 🙂

helen5
12. apr 2011

@hope2011 aj mi sa snažime otehotnet len či sa nam to podari čo povieš kedy ideš teraz do martina

helen5
12. apr 2011

aha ale neboj sa zvladneš a čo to je IVF to čo tam ako robia potom stym a prečo chceš zmenit car neznam čo to je
🙂

sony44
12. apr 2011

@janemari - ahoj, tak to je fajn, že mm si bez teba na matrike nepr....ne.....
no som zvedavá, kedy ty ten balíček z bruška rozbalíš!!!! držím palce na zajtra a nech je už ako chce, aj tak si to zvládla obdivuhodne... už len lahký priebeh pôrodu a zdravučké "kludné a pokojné" bábatko ako jeho mamička... s tým srdiečkom nehazarduj..... a naozaj už len oddychuj, ale to by si ty asi nezvládla 😀 😀 😀
@lubka0506 - potíšku sa teším, a čo to znamená že výsledky sú pozitívne - koľko hcg???? tak potom už netestuj, krv je smerodajná a nie nejaké testíky - s akou citlivosťou si mala??? opatrujete sa
@mabumi - ja mám krátky protokol, takže dnes štvrtá včelička a zajtra kontrola-sono, krv...uvidíme ako som zareagovala. ty teraz čakáš na menzes a začínaš prípravu na ket? či ideš ešte na nejakú kontrolu do caru?
@hope2011 - teší ma, že idete hned do druhého kola.........ved nie je na čo čakať, telo je naštartované, tak cieľ je jasný....... držím palce, je fajn že máte genetiku ok.... a teraz kedy idete do caru?

mabumi
12. apr 2011

@sony44 hej hej, ako si napísala. príde mrcha a ideme na to. liečiky už máme 😉 . takže ty budeš pár dní predo mnou 😅 . držím palce 😵

helen5
12. apr 2011

@janemari a co je to RL a občianski kvoli čomu 🙂

crazybabenka
12. apr 2011

@helen5 RL = rodný list.....a sú potrebné oba občianske rodičov 😉

helen5
12. apr 2011

@sony44 a co to je ten car ja som ztych skratkov normalne mimo lebo ja len začinam . a ako to dopadne čakam už len na nahodu babi 🙂

helen5
12. apr 2011

@crazybabenka a kedy maš už termin porodu gratulujem ti inač nech ti to všetkko dobre dopadne .a kolko razi ta testovali podarilo sa to na 1 krat alebo až na druhe kolo si šla . a ako dlho si chodila kim si otehotnela
🙂

helen5
12. apr 2011

@mabumi aj ja vam drýim palce nrch vam to dobre dopadne všetko hlavne to male očakavane 🙂

mabumi
12. apr 2011

@helen5 ďakujem 😉 , všetkým sa nám to nakoniec podarí 😅

crazybabenka
12. apr 2011

@helen5 no ja som rodila 2. februára a mám krásnu dcéru.....no do centra som začala chodiť teraz neviem či v januári alebo februári 2010 a v apríly som otehotnela.....otehu som prirodzene pri príprave na prvé IUI 😀 a CAR = centrum asistovanej reprodukcie

hope2011
12. apr 2011

@helen5 ahojky, takze iui znamena inseminacia a stimulovat znamena, ze uzivas clostyl ktory ti napomaha k tvorbe vajicok...takze tak....ja budem mat o chvilu presne o desat rokov menej ako ty.....a vy sa snazite o prve babatko????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre