Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

hope2011
19. apr 2011

@sony44 mojaaa, ja som taka stastna, ze su dve embrijkaaaa....tak moc sa tesim, ach, len nech uz su u maminky pekne v brusku a nech su krasne a hlavne vydrzia.....budes veru prikladom...verime tomu....ze sa to podari a budes tehulka, uz vo stvrtok!!!!!!!!!! zajtra im budes volat ako sa im dari????? ja ti budem tak moc drzat palce, ze to budes urcite az na taaaaaak moooooooc citit, lebo pozitivne myslenie zvitazi!!!!! a bocian preletel a bude babo🙂 ja tomu tiez verim🙂

sony44
19. apr 2011

@zlatanka30 - dakujem..... takže my tri to rozbehneme v apríli a v máji si na rade ty, @mabumi @lubka0506 , ešte som určite niekoho známeho zabudla...........
Už picháš aj včeličky???či ešte len papáš proveru.......
@sliver takže hovoríš že bocian robí zázraky 😉 , hned som pokojnejšia 😉 a dakujem

sony44
19. apr 2011

@hope2011 - ahoj, nie mám volať vo štvrtok, mala som volať o 8.00, ale dnes mi povedala, že ak by boli pekné tak sa budú vklad vo štvrtok,tak mám volať už o 7.30

bielalady
19. apr 2011

@sony44- si to tu pekne rozbalila! Taký optimizmus som na fóre už dlhšie nevidela, teda aj u nás v Heliose to akosi stagnuje, si ma normálne nabudila. 🙂
@petuska123, neboli sme spoko, ale už neviem, či je to podstatné, sme šťastní, že sme tam kde sme, ak by si ale fakt chcela vedieť,napísala by som Ti poprípade IP, mňa by napr. tiež zaujímalo, prečo @hope2011 nebola spokojná v Heliose .... he he
😀 😀 😀
Inak a to každá z Vás bola po tom Pregnyle taká unavená?

lubka0506
19. apr 2011

@sony44 neboj všetko to dobre dopadne!...musí,budem držat všetky prsty! 😉
...U mna to nevyšlo ale nabudúce to vyjde!...tiež musí!!! 😉 😉 😉

hope2011
19. apr 2011

@sony44 tak az vo stvrtok mas volat???? no to je tedaaa....ale urcite sa maju dobre...ja tomu uplne verim....a vo stvrtok uz budu u maminky, vsak sa tesis???

hope2011
19. apr 2011

@bielalady ja som to tu uz napisala...ze mne centrum helios ako taky vobec nevadi...maju vyborne vysledky...ale proste vadil nam pristup, to je vsetko....a nechcem to moc rozmazavat, chapes🙂

helen5
19. apr 2011

@hope2011 a čo to je ten preginil iniekcije tak ti velmi držim palce na zajtra a napiš ako ste dopadli a či ta aj uspia ked ti to budu robit abi som vedela aj ja

helen5
19. apr 2011

@lubka0506 a čo ti okrem toho ešte davali a ako postupujete dalej teraz
🙂

lubka0506
19. apr 2011

@helen5 okrem čoho??? 😀 😀 😀 ...mala som estrimax,fraxiparine,utrogestan a predtým duphaston.... Po velkej noci tam mám íst na sono a dohodnút sa kedy začne dalšia stimulka KET. Teraz momentálne ešte PN idem až po velkej noci k svojmu doki. Mám si oddýchnut,že som si prešla toho až až...tak oddychujem. Do minulého týždna som odychovala a teraz začnem trochu vypekat a tak... 😉

lubka0506
19. apr 2011

@sony44 aj ja budem na teba mysliet!!! 😉

xeroma
20. apr 2011

@sony44 jej to by bolo super, kebyže ideme naraz vo štvrtok. ja idem dnes volať, že kedy mám volať 😀 lebo na pohovore som sa zabudla opýtať......tak budem veľmi držať palce

mabumi
20. apr 2011

@sony44 tak ti držím palce moja, dúfam, že to bude vo štvrtok, je to šťastný dátum 😉

@xeroma to isté platí pre teba moja, ty už máš štvrtok istý 😎 . už ich rozmrazujú? ako sa im darí?
@hope2011 no a tebe veeeeeeľa veľa šťastia dnes 😅

sony44
20. apr 2011

dobré ránko, tak akurát som vstala, fúúúúúúúúú, tak dlho som už dávno nebuvala......no dnes ešte poupratujem, urobím grilážku(snád ju do velkej noci nespapáme), nech zajtra prídu bábatká do čistučka a ja mám chválu pokoj od upratovania....manžel sa už psychicky pripravuje na domáce práce 😀 😀 😀
@hope2011 držím palčeky - však za chvílu máš po tom, ak už nemáš, dúfam že ťa to neboľkalo, dnes si domka??? tak oddychuj a nožičky hore 😉 ručičky na bruško a posielať do bruška pozitívnu energiu - slnečnúúúúú..........daj vedieť ako bolo?
@mabumi @xeroma @lubka0506 dakujem - snád bude všetko dobré....ved to poznáte.......
prajem Vám krásky slnečný dníček

hope2011
20. apr 2011

ahojte kocky...tak uz som doma a oddychujem....dnes ma to velmi bolelo, takze lezim...dakujem vam za vasu skvelu podporu, ste zlate....a moc mi to pomaha!!!!!

hope2011
20. apr 2011

@helen5 ahojky, pregnyl je injekcia, ktoru ti pichnu dva dni pred zazkrokom...a pri iui ta neuspia....🙂

hope2011
20. apr 2011

@mabumi
@sony44 ahojkyyy, dakujem moc za to ako ste na mna mysleli...ste moc zlate🙂

moniatko13
20. apr 2011

ahojte..tak dnes som zažívala stres v centre,nemohli mi nájsť pravý vaječník,tak som sa zľakla,že mi ani krv nechcela tiecť,sestrička mi ju brala po skoro po kvapkách...ale nakoniec sa našiel a mala som na nom 2 folikuly a ľavom 4,takže zatiaľ ich mam 6..dúfam,že ich bude viac a budu pekne rast....potom to už bolo lepšie mali sme pohovor s embryologickou,tak sme sa aj zasmiali a ten stres opadol...oni sú tam strašne zlatý..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@hope2011 prajem ti krásne nič nerobenie a oddychuj... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
20. apr 2011

@moniatko13 dakujem krasne...no som rada, ze ti vajecnik nasli....aj s folikulami....no vidis...a je to dobre....treba tiez verit, ze ich bude viac...kolky den cyklu si???? a kedy ste tam dnes boli????

moniatko13
20. apr 2011

@sony44 uvidíš,že nám za chvíľu napíšeš,len samé pozitívne spravy..len sa hlavne drž a manžel nech ta len rozmaznáva ...držím palce.. 🙂 😉 🙂

moniatko13
20. apr 2011

@hope2011 stimulke 5 den...prišli sme o 7h a odchádzali okolo 8:30h..ty si tam bola kedy?

hope2011
20. apr 2011

@moniatko13 boli sme tam na 7.30, to tebe brali tu krvicku????

moniatko13
20. apr 2011

@hope2011 prečo? ved som ani nekričala,kde brali

hope2011
20. apr 2011

@moniatko13 no lebo ked sme tam boli my, tak tam bol jeden parik a ta pani vysla akurat z odberu krvicky....a potom isli na pohovor, aspon co som si stihla vsimnut, tak bola si to ty????

moniatko13
20. apr 2011

@hope2011 asi hej..čo asi pravde podobne áno 🙂 🙂 ..a ty si kde bola?

hope2011
20. apr 2011

@moniatko13 no ja som sedela presne oproti telke...ale asi si si ma nevsimla, lebo ste chvilku kecali s muzikom a potom ste isli na ten pohovor....ale sme sa videli, nabuduce sa ti prihovorim🙂

moniatko13
20. apr 2011

@hope2011 pamätám si ,že tam sedela jedna pani,ale manžel pri tebe nebol..

zlatanka30
20. apr 2011

@hope2011 drzim palce. 🙂

hope2011
20. apr 2011

@moniatko13 ano, ano, presne tak..to som bola ja🙂manzel bol inde....asi vies co robil...ked nas cakala IUI🙂

hope2011
20. apr 2011

@zlatanka30 dakujeeeeem velmi pekne....🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre