Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sony44
24. apr 2011

dobré ráno - @moniatko13 - len tak dalej....... kedy ideš na kontrolu?
@oknosmas - určite ste teda skúšali prirodzenú insemináciu 😉 a je to príjemnejšie a to bude super ked to výjde, ved zázraky sa stávajú 😉
@xeroma ako sa máš??? užívate si???

oknosmas
24. apr 2011

@xeroma ked to bolo este minuly vikend...ale tak ok...nechavam to uz tak...
@sony44 hej, skusali sme prirodzene...ale na to zial uz neverim... 😒

xeroma
24. apr 2011

@sony44 ja len spím a jem a stále dookola..........a ty sa ako cítiš?

hope2011
24. apr 2011

@helen5 no tak super..aspon budes vediet na co si a bude sa nieco dat....drzkam tez palce🙂

hope2011
24. apr 2011

@moniatko13 ahoj, tak to je krasna sprava....jasne ze su tam krasne vajicka uvidis, budu take krasne, ze ani sa nenazdas a budu u teba v brusinku....a kedy tam ides znova, co sa ide diat dalej????

sliver
24. apr 2011

kočky všetkým posielam vírusíky, ja tu už trošku strácam prehľad kto je v akom štádiu, čo práve robí čaká.... lebo teraz mám trošku iné starosti.... sme sa rozhodli že do pôrodu sa presťahujeme do domu.... aj sme našli domček len je na ňom ešte roboty tak riešim teraz veci iba okolo domu aby sme to stihli ;)
preto nevenujem toľko pozornosti tomu čo sa tu deje ale pravidelne tu kuknem čo nového... len pamäť m i akosi neslúži 😉
všetkým držím veľmi palce a budem sa tešiť na nové správy, poviem vám ste to tu riadne rozvírili!!! len tak ďalej.........
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

hope2011
24. apr 2011

@sliver ahojky, dakujeme za TTTTT a ja prajem tebe na oplatku, aby vam to islo s domcekom co najlepsie...a aby ste sa tam rychlo nastahovali...my stavame domcek....a poviem ti sme v stadiu pred dokoncenim....ale tolko roboty co j teraz...ach, jaj 🙂 ale su to krasne starosti🙂🙂🙂

helen5
24. apr 2011

@moniatko13 1 si bola a kedy si začala chodit mi sme boli na zeleny štvrtok druhy krat teraz a ideme 3 ideme 3 maja na 7 abi sme tam už boli tak to aj uspavaju a neni potom človek malatny stoho.a ako dlho si potom spala ,poli kuli čoto vlase je

moniatko13
24. apr 2011

@sony44 v utorok ,veru pôjdem sa pozrieť ako mi rastu moje zlatíčka.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

helen5
24. apr 2011

@hope2011 dakujem podobne aj tebe a ty tam kedy ideš do martina ja teraz 3 maja na na 7 tam mam bit

moniatko13
24. apr 2011

@helen5 mna uspanie ešte len čaká,snáď už tento týžden budem mat po tom.. 🙂 🙂 🙂 🙂 to budeš uspaná tak na 15-20 minut,podla toho koľko budeš mat folikulou a potom budeš oddychovať také 3 h na izbe a potom pôjdeš až dom...folikuly sú také bunky,ktoré sa ti počas stimulácie vytvárajú a rastu,a v nich sú vajíčka,ktoré tam môžu byt aj nemusia.. 😉 🙂 😉 🙂 🙂 🙂

moniatko13
24. apr 2011

@hope2011 no utorok na kontrolu a snáď o tyžden už budem vedieť či som mala vlastne nejaké vajíčka.. 🙂 🙂 🙂 🙂

helen5
24. apr 2011

@moniatko13 a musim marodovat alebo možem robiť alebbo ako to je tak teba to čaka aj mna to asik bude čakat a kde si pichaš iniekcije či ty si nepichaš nič . a tebe ake vyšetrenia robili ked si tam prišla tieš si bola druhy den ciklu menštrulacije. a čo si už všetko postupila a ako si teraz natom ty

helen5
24. apr 2011

@moniatko13 a ako mi daju vajička si tieš mala svoje alebo ako to poviem ti som stoho mimo všetkeho ako to všetko dopadne

helen5
24. apr 2011

@moniatko13 držim ti na utorok palce potom daj vediet ako si dopadla ja o tyžden potebe pojdem

sony44
24. apr 2011

@sliver - dakujem, papám pre obidve zlatíčka, snád im veľmi chutia 😉 a gratulujem k domčeku veľmi správne rozhodnutie...... určite to do príchodu maličkej stihnete..... len teraz Ti začnú dni ubiehať ako voda....Takže vyhrala Sonička???!!! 😉
@xeroma - ja si sem tam podriemem, ale chodím aj na prechádzky, dnes som bola kuknúť na futbale 😉 som sa vykričala.. 😝 , do včera som špinila, dnes už ok-zrejme to bolo nejako podráždené, inak nič extra....
@moniatko13 - tak daj potom info, ja si myslím, že do piatku už budú vajká vydolované aj oplodnené a určite ich tam budeš mať....nie je dôvod prečo by neboli 😉
@hope2011 - ako sa máš??? už sa tešíš na oblievačku???

hope2011
24. apr 2011

@helen5 no, ja presne v ten den si budem robit test a podla toho sa rozhodne...ci pojdem na krv-aby potrdili tehotenstvo, alebo si zavolam a dohodnem sa co bude dalej....🙂

hope2011
24. apr 2011

@moniatko13 nebojkaj, vsetko dopadne dobre....budes mat krasne vajicka a uz onedlho budu aj v brusku.....treba naozaj len pozitivne mysliet...o vsetko mi daj vediet, dobre??? moc ti drzkam palce....a ozaj prajem krasnu Velku Noc...a vela vody zajtra, nech si zdravucka a dobre pripravena na tehu🙂

hope2011
24. apr 2011

@sony44 ahojky, mam sa dobre...dnes som musela dohnat vsetko co som nespravila vcera, lebo sme boli cely den prec....ale uz troska sedkam a este dopekam dobrotky pre zajtrajsich kupacov🙂 a ty sa mi ako mas?????

helen5
24. apr 2011

@hope2011 mi sa mame tieš dobre a vela vody prajeme a vela kupačov ako sa maš držim palce abi ti to dopadlo na 1

helen5
24. apr 2011

@hope2011 všetko som bola čitat aj video som si zapla o vajičkoch ako hovorili tu

sliver
25. apr 2011

@sony44 , @hope2011
😉 vyhrala u nás Sonička, nakoniec som ustúpila drahému, božinku tí chlapi... ja som chcela Zuzku a on Sonku.... no čo by ste neurobili pre svoju druhú polovičku 😀
jojo teraz mi začal ten čas fest ubiehať, stále niečo riešime, kúpelňu, kuchyňu, svetlá, zástrčky.... no stále niečo ale sú to príjemné starosti
obidvom veľmi veľmi držím palce
takže dnešná štedrá veľkonočná dávka 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

moniatko13
25. apr 2011

@hope2011 no jasna ,že budem o všetkom podám info...hlavne ty sa teraz opatruj a od teba čakáme tiež pozitívne spravy.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
25. apr 2011

@sliver nooo pekne meno ste vybrali pre to tvoje zlatíčko,nech ti to dobre dopadne a opatrujte sa.. 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
25. apr 2011

@sony44 ďakujem aj ja tomu verím,že nejaké vajíčko bude už ,aby som mala po tom.. 🙂 🙂 🙂 🙂 ...aj tebe držím palce.. 🙂 🙂 🙂

moniatko13
25. apr 2011

@helen5 no ja som neni na PN ja sa zatiaľ cítim dobre,ale zaleží ako sa ty budeš v danej chvíli cíti ty..injekcie si pichám teraz 2 do brucha...áno tiež keď som mala druhy deň cyklu ,tak som išla do centra na krv.. 🙂 🙂 🙂

sony44
25. apr 2011

@sliver -mňam, mňam, lepšie ako šalátik...... dakujeme.....na domčeku idete aj niečo búrať, meniť ( okná, strechu elektriku, kurenie???) či "len" zariaďovať??? prajem veľa šťastia na dobrý výber spoľahlivých a dobre pracujúcich majstrov, aby Vám všetko išlo podľa plánu 😉

sony44
25. apr 2011

@moniatko13 - tak zajtra očakávam dobré správy...... 😉 a dakujem

helen5
25. apr 2011

@hope2011 a čo predpokladaš že je tam niečo ja ti držim inakšie palce abi to vam višlo a ktori krat si na umelo 1 krat

helen5
25. apr 2011

@moniatko13 a viac nič nerobili ti potom si ako dlho čakal na visledok po krv ja som bola vo štvrtok a či zajtra mi nezavolaju ohladom visledku a ty si teraz ako natom ked nemaroduješ . neni ti nič asik maš lahku robotu . čo ked nemaroduješ

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre