Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
2. máj 2011

@sony44 a na čo berieš lieki mi zajtra ideme do martina tak som zvedava čo bude

moniatko13
2. máj 2011

@helen5 ahoj..ja som na to OK mňa MT čáka asi streda,štvrtok...nech vám to zajtra dobre dopadne,potom daj vedieť ako si dopadla.. 🙂 🙂 🙂

helen5
2. máj 2011

@moniatko13 okej mam kus strach či bude všetko okej umna

helen5
2. máj 2011

@moniatko13 okej mam kus strach či bude všetko okej umna
🙂 🙂

hope2011
2. máj 2011

@moniatko13 no tak to som stastna, prestastna.....ze bojovnici bojuju.....a v stredu bude teda vklad???? jupiii, tesim sa🙂

hope2011
2. máj 2011

@sony44 ach, boze, boze....preco toto musi byt???? vsak sme bojovali spolu!!!!! mali sme byt spolu tehu.....velmi mi je to luto...naozaj strasne moc....co teraz bude dalej??? rozmyslala si, alebo este nie???? som s tebou....a na dialku ta objimam....aby si citila, ze sucitim a velmi ti prajem...aby cokolvek v buducnosti sa dialo, malo uz len jediny vysledok a to malicke babatko v brusku.-)

hope2011
2. máj 2011

@helen5 nebojkaj, urcite vas to posunie len dalej....to je dolezite...aby sa nieco dialo....tak dufam, ze nam das hned vediet...budem na teba zajtra mysliet🙂

helen5
2. máj 2011

@terry123 a ked sa človek preberie či nič neboli potom všetkom a to hned odchadzam alebo tam ešte musim niekolko hodin aj ležat dajte vediet vopred diki 😅

helen5
2. máj 2011

@terry123 a ked sa človek preberie či nič neboli potom všetkom a to hned odchadzam alebo tam ešte musim niekolko hodin aj ležat dajte vediet vopred diki 🙂 🙂

helen5
2. máj 2011

@hope2011 škoda že tam niekto odtial zajtra nejde do martina zajtra dam vediet ako som dopadla dufam ked ma uspia tak sa aj preberiem a čo davaju ked sa preberiem
🙂

lubka0506
2. máj 2011

@sony44 musíš byt silná!...ja mi to lúto 😢 😢 😢 Napísala som ti IP. DRZ SA!!!

zlatanka30
2. máj 2011

@moniatko13 ano nastali komplikacie ☹

moniatko13
2. máj 2011

@helen5 ahoj ja som bola v piatok v narkóze,keď som sa prebrala,tak ma len troška pobolievalo bruško a po dvoch hodinách som išla dom...ak by ta to moc bolelo,tak sestričky ti dajú čipky,každú chvíľu chodia za tebou a kontrolujú ta ,tlak,pulz atd.(vtedy si napojená na pristroj).ak je všetko Ok tak ta púšťajú domov..ja som mala vyšší pulz,ale keď som povedala,že to mávam aj keď chodím darovať krv,že u mňa je to normálne.. 🙂

moniatko13
2. máj 2011

@zlatanka30 tak tých komplikácií je mi ľúto..drž sa..
@hope2011 aj ja sa teším na tvoje dobre spravy..ako sa cítiš? 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
3. máj 2011

@helen5 a preco by ta mali dnes uspavat???? nemam pocit, ze si pisala, ze ides na odber, ci ano???? no daj vediet, co bolo...a drzkaj sa🙂

hope2011
3. máj 2011

@moniatko13 ahojky...no ako sa citim...vsak to ze neviem...nechcem ani nad tym rozmyslat....uz zajtra budem testovat, tak to bude jasne....a kedy myslis ze budes mat vklad, zajtra, alebo v stvrtok??? juuuuj, moc drzkam palce🙂 vsetko mi pis....budem na teba neskutocne moc mysliet🙂

hope2011
3. máj 2011

@zlatanka30 ahojky, a co sa deje??? preco koncite???

zlatanka30
3. máj 2011

@hope2011 po vcerajsom telefonate pokracujeme dalej v stimulke,ale moje rozhodnutie je ze ja uz nechcem a koncim s tym.

hope2011
3. máj 2011

@zlatanka30 a preco si sa takto rozhodla???? co uz mas toho vsetkeho dost??? ale ked pokracujes v stimulke, tak das tomuto este sancu, vsak???? neviem, je to takze...ja som tiez niekedy uplne psychicky na dne....viem sa do teba vcitit....ale mozno prave teraz to moze vyjst....naozaj, treba este verit!!!!

zlatanka30
3. máj 2011

@hope2011 jednoducho sa bojim o svoje zdravie.dnes som 34 dc a mrcha nikde.na vajecniku sama cysta a podla krvy som len v polovice cyklu,ale v skutocnosti uz 34dc.uz by som davno mala pichat menopur.viem,ze robia v car vsetko preto,ale ked to nejde tak to nejde.naco to silit.proti prirode je clovek bezmocny ako teraz ja 😔

hope2011
3. máj 2011

@zlatanka30 mojinka...to mi je luto...ach jaaaaj, chapem, ze sa bojkas o svoje zdravie, kto by sa nie...no a co ti povedali? je to normalne, stava sa to???

zlatanka30
3. máj 2011

@hope2011 mam cakat na mrchu.v piatok mam volat,ci prisla alebo nie ja uz serem na to nemam uz nervy idem k svojmu gynekologovi nech mi pichne vyvolavacku.toto mi moj manzel asi nikdy neodpusti .

lenkalienkava
3. máj 2011

Ahojte žienky,ktoré sa chystate na umelé,darujem 6 injekčných roztokov DECAPEPTYL 0,1mg exp: 09/2011,potom 1ks PREGNYL 5000 a k tomu je rozpúšťadlo 1ml exp: 06/2011,uprednostňujem osobný odber z masta Martin a okolia.

hope2011
3. máj 2011

@zlatanka30 no tak to mi je obrovsky luto, ze to uz takto citis...neviem ako by som ti mohla pomoct....jedine co by som asi este napisala by bolo...ze nevzdavaj sa!!!!!

terry123
3. máj 2011

@sony44 ☹ ☹ ☹ Moja drzkaj sa, viem co to je. Nech smutok rychlo prejede a je ti lepsie.Vela sil ti posielam 🙂
@zlatanka30 Viem,ze je to hrozne.Co sil,odhodlania,bolesti nas to vsetko stoji, no bojujeme o babatko. Kazda sme boli psychicky raz hore, raz dole, sama viem ake je to tazke, skus o tom este porozmyslat...
Posielam ti vela sily a pokoja 🙂
@hope2011 Na zajtra stasticko 😉 😉

zlatanka30
3. máj 2011

@terry123 ja som sa uz definitivne rozhodla

oknosmas
3. máj 2011
oknosmas
3. máj 2011

@hope2011 drzim silno palceky na zajtra.. 😉

zlatanka30
3. máj 2011

@oknosmas vidis ako som dopadla ☹

oknosmas
3. máj 2011

@zlatanka30 ja dufam, ze to este nie je definitivne..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre