• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

20. mája 2017 
@helen5 ja bývam 200 km od Martina a mne už nebudú robiť veľa vyšetrení, hormóny, hlavne FSH 2-3. deň cyklu a genetika je to, čo nesieš v sebe aké gény po rodičoch a starých rodičoch, či v tom nemôže byť nejaký problém a tak...
11. máj 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iculienka2376 mala som podobný problém...príspevok písaný zibi dva príspevky nad týmto som to popísala podrobne... neviem, aký názor máš Ty...
11. máj 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj nam budu robit genetiku...a aj mam dojst na krv
@daska1977 chcem sa vlastne spytat ze na 2 az 3 den cyklu mam dojst na krv..a budu robit aj imunologiu to su tie protilatky..cize tiez by mi mali zistit tie protilatky nie?v tej placente..lebo ked by mi robili umele a mala by som pozitivne protilatky tak aj tak vlastne by mi embryjko sa nemuselo uchytit vsak? a bereis na to teaz nejke lieky?? alebo ako sa to da..riesit?
11. máj 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari tak vidis moja ked nakonice mame problem :frowning2:
11. máj 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi hm a nam genetiku nerobili :astonished:
11. máj 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 moja nas poslali asi kvoli tomu ze ten spermio nic moc nooo vy ste mali lepsi tak asi preto
11. máj 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi myslis???a na fcb pises ze sa ides ucit a si tu? no teda stihas vsetko sikovna :grinning:
11. máj 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no uz utekaaam peti sa ucit :slight_smile: len luge som poslala spravu z kona..bo na fcb som nechcela..a utekam bo neodstatnicujem chiii ty mas aku poistovnu? som zvedava ako ja dlho budem cakat na schvalenie :unamused:
este k tej genetikee..myslim ze hej..ze kvoli tomu neposielali..vidis vy ste mali aj iui a nam to neodporucili... neboj doktor vie co komu ma spravit a ked treba aj genetiku tak treba..ked nie tak nie..ved mozes by tlen rada ze mate o problem menej cmuk
11. máj 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari ahoooj, no tak to vase miminko je take krasne....to sa neda ani opisat aka je nadherna:slight_smile: musis byt hrda mamicka:slight_smile: no ja mam zajtra sono, tak sa uz lne modlim, aby sme nasu fazulku videli, klop, klop, klop...tak nam drzkajte zajtra aj s malickou palce:slight_smile:
11. máj 2011 o 12:12  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iculienka2376 ahoj, docent je uzasny clovek, uvidis, budete spokojni a moc, moc, moc drzkam palce:slight_smile:
11. máj 2011 o 12:16  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoooj, tak dalsia iscaracka :slight_smile: verim, ze budete aj s manzelom velmi, velmi spokojni...my sme....je to uzasne centrum so skvelym personalom a docent ako som uz pisala je uzasny clovek:slight_smile: verim, ze budete mat len a len dobry pocit a taktiez dufam, ze sa vam co najskor podari mat vase vytuzene babatko:slight_smile:
11. máj 2011 o 12:19  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hope2011 dakujem moja :wink:
11. máj 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a aky mate problem???? a ako dlho sa snazite????
11. máj 2011 o 12:25  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ja na to vyšetrenie ešte len pôjdem, teda na krvičku, tak neviem ešte, či to bude pozitívne, alebo negat. a áno, ak je to pozitívne, lieči sa to, väčšinou prednisonom, čo tu baby písali...
11. máj 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ale ja mám už 34, tak musia všetko spraviť a nenechať nič na náhodu... lebo už nemám čas...
11. máj 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 no my asi bude problem v spermiograme..a dva roky..co sa intenzivne snazime..ale tiez mam dost rokov..tka preto sa clovek plasiii
11. máj 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi hmmmm, no nechcem sa pytat na vek...ale aj manzel je starsi???? a sa snazite o prve babo???
11. máj 2011 o 12:59  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa tak bojom..ráno som mala asi 2mm krvnú zrazeninu,ale potom už nič,obávam sa že dostanem mrchu..bábätko mam už 7 deň v brušku,ale obávam, sa že nám to nevišlo.testovať budem až v utorok ak vlastne budem.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. máj 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 noooo ale prestaň stresovať.....škodíš tým nie len sebe ale hlavne drobčekovi.....krv mohla byť len zahniezďovanie.....takže žiadna panika....pekne sa šetri....určite to vyšlo.....keď to hovorím ja tak určite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka si zlata..keď to je také takže sa nestresovať..
11. máj 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 ja tiez radimnestresovat aj ked viem ze je to tazke... :confounded: bude dobre neboj :wink:
11. máj 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 sme rovnako stary ..33 a hej o prve preco?
11. máj 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ďakujem za podporu..

11. máj 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 tak sa snaž niečím nenáročným zamestnať aby si na to nemyslela.....napriklad sa pozeraj ako polovička za teba zmýva podlahu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi aleee, ved to vobec nemate vela rokov!!!! a preco prve??? vies, ked si napisala ze mate vela rokov, ci uz jedno nahodou nemate??? urcite sa vam coskoro podari malicke....len treba verit:slight_smile:
11. máj 2011 o 17:01  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 mojinka, moja vobec sa neobavaj...ved to mozno bolo z uhniezdovania.....prosim ta ver tomu malickemu...urcite je krasne zahniezdene a tesi sa ked sa tehu pbjavi na testiku:slight_smile: nebojkaj sa ani troska.....dobre???? a hlavne klud....a zavolaj do centra....dufam, ze zavolas...je to dolezite!!!!!!
11. máj 2011 o 17:04  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daska1977 a ako si natom bola si v martine či sa len chystaš . a kedy ideš na vyšetrenie moja držim palce a to kde byvaš na bratislavu smerom alebo kde ja som od tatier . v dedine byvame
:slight_smile:
11. máj 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas tak držim na štvrtok palce moja len sa drž abi to dobre dopadlo
11. máj 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi držim palce abi vam dobre dopadlo všetko
11. máj 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj vitaj ako sa maš bola si martine a kedy a odkial si
11. máj 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok