• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

20. mája 2017 
@moniatko13 :grinning: :grinning: :grinning: to je mile :grinning: . asi pre stastie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
alebo ti prisli uroky z tych prachov, co si tam uz nechala :grinning:
12. máj 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 pozornost podniku? :wink: to euro... mile od nich ..
12. máj 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka to som ešte nepočula . ačo to znamenaju kolajnice
12. máj 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 to mi sme si tu predtým hovorili....že dve čiarky na tehuteste....sú koľajnice :wink:
12. máj 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 koľajnice na teste znamenajú toto //
@moniatko13 okej ked to najdem
@mabumi jaj,žeby to boli úroky?asi im to tam spadlo omylom.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. máj 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka aha už chapem a ked jedna tak nie okej že niesi tak nech su len dve a ako sa maš
12. máj 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@helen5 to nájdeš není to až tak v zadu..si šikula nájdeš to.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. máj 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 už som prišla nato ked su kolajnice si tehotna a ked je jedna niesi tehotna však
:slight_smile:
12. máj 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moniatko13 je to tak ako som ti napisala čo je tak
12. máj 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiosk prajem ti nech ti odber dobre dopadne a budeš mať čo najviac folikulov. :wink: :wink: :wink: :wink: držím palce.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. máj 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mabumi už si niečo platila v martine moja
12. máj 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 ja v celku v pohode....maličká už spí a za chvíľu pôjdem aj ja.....tá naša hviezdička by uťahala aj koňa :sweat_smile:
12. máj 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 joj veru uz toho bolo dost, mam za sebou ivf a naposledy dnes som platila 150€ za KET :wink:
12. máj 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka pozrela som fotku ale vam rastie ta princeznicka mala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi jak z vody....len papať nechce koťuha jedna :sweat_smile: ale za chvíľu nám začínajú príkrmy....už sa teším :grinning:
12. máj 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka ved ona sa rozpapa :dizzy_face: , vypyta si kolko potrebuje. hlavne aby papala aspon tolko aby mohla rast a ked zacne ochutnavat aj ine dobroty, tak nebudete stacit krmit :slight_smile:
12. máj 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka ano ako sa mte inač tak skoro ideš spat už aj ty
12. máj 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: @mabumi ahoj tak to si pekne zacvakala faakt a čo je to ten ket moja . a kedy si bola dnes bolo tam vela ludi . a kedy ideš teraz a ake višetrnie ti robili tak ja už idem dobru noc na dnes
12. máj 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 ket je kryoembryotransfer, cize vklad rozmrazeneho embrya a najblizsie tam pôjdem az na krv po 12 dnoch od dnes :wink:
12. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi - posielame pohladenie brušku a maličkým bojovníkom!!!
dnešná dávka :wink:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
13. máj 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 noooo chodím tak okolo pol 9te j- 9tej.....po celom dni s maličkou som taká unavená.....aby som vyťala pol hory aj s horárom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ona je strašne živá a vyžaduje si 100% pozornosť......to nie že sa sťažujem.....ja ju milujem....a každý deň sa teším s jej pokrokov......napríklad teraz sme sa začali pretáčať na bok.....no proste je úžasná
13. máj 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver dakujem velmi krasne za ranajocky pre babatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . aj ja si hovorim, ze aki su to bojovnici, ked sa tak krasne prebrali. aj to druhe, co uz zmrazovali bez nadeje, ja verim ze zabojuju este obe :sweat_smile:
ako sa mas ty?
13. máj 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi - ale zabojujú, len potrebujú maximálnu podporu :wink: čiže hlavne klud a pokoj, žiaden stres doma a ani námaha... nič nerobkaj iba bruško hladkaj a oni ti to isto vrátia :slight_smile:
ja nič nového... periem plienočky a doplnam výbavu lebo by som chcela mať dokonca mája all nachystané... aj keď mám termín až 26. jula ale bojím sa že dovtedy nevydržíme keď už teraz sa skracuje krčok tak tipujem to na koniec juna...
13. máj 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver a uz si rozhodnuta kde chces rodit? koho mas gynekologa v ZA?
13. máj 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi - ako najradšej by som v MT ak sa tam stihneme dovtedy presťahovať... ale ak nie tak aj v ZA, podľa situácie, ak budeme stále tu a dostanem bolesti alebo čo tak asi nebudeme uvažovať a pobežíme tam kde to bude najbližšie :wink:
mám Hartela a ty?
13. máj 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver aj ja mam Hartela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . je dobry, vsak?
ja by som asi radsej isla do MT za kazdu cenu :confounded: , akosi tej zilinskej pôrodnici nedôverujem. ale mam 2 sestry, ktore rodili v ZA a su spokojne, maju spolu uz 4 zdravych synov :wink:
13. máj 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata pekny den zelam... :slight_smile: zatail nikto nevolal ohladom vysledkov tak som fakt zvedava co bude..dufam ze aspon trochu pozitivne spravy..drzte palce na tu nasu morfologiu..nech je aspon ta dobra :wink:
13. máj 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi drzkam moc, moc palce :slight_smile:
13. máj 2011 o 14:25  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok