• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

20. mája 2017 
@zlatanka30 ahojky ja som brala estrofem a pekne mi z neho narastla sliznica.ak potrebujes poslem ti,este kopa ostala:slight_smile:
14. máj 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takze zle vysledky..tak len ifv..hadam sa to zadari :unamused: a aj my sa budeme vytesovat z baba.. :pensive:
14. máj 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bbtina dakujem si zlata.mam estrofem vcera som ho dostala.mam trochu obavy ale asi preto ho mam,ze ssliznica je nizka.bojim sa ci vobec narastie.od zaciatku stimulky mam len same problemy.davky menopuru mam ako pre kona.bojim,bojim :frowning2:
14. máj 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver ďakujem za vírusiky ,veľmi mi chutili..a ty si ako nažívaš?vidím,že si manžela poslala na chatu,ešteže máš v brušku drobca,s ktorým sa môžeš porozprávať,hlavne nech ste obidvaja zdravý.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi samozrejme,že sa budeš vytešovať z bábätka..moc,moc ti to prajem.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 drzim ti palce
@zibi neboj dockas sa :slight_smile:
14. máj 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 wauu,tak si to uži a dobre sa odreaguj pri tanci.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jaj hneď by som išla aj ja,tiež si zaspomínať na tie pekne časy.. :wink: :wink: :wink:
@janemari a ja chcem prosím vidieť toho anjelika...je zdravučká?aj ta nechá v noci vyspať?ale podstatne je,že ti robí radosť..opatrujte sa obe. :slight_smile: :slight_smile:
@mabumi poctivo ležím..už mi aj dnes volali z centra,že ako mi je..tak krv som od večera zatiaľ nemala.. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: tak uvidím ako to snami dopadne,dúfam,že to bude šťastný koniec.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 veľmi pekne ďakujem.. :slight_smile:
14. máj 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 - ja sa mám fajne fajne, také ticho v byte, vegetík a tak :wink:
hlavne ty oddychuj a nič nerob, to je dobré že už nekrvácaš.... držíme s Bublinkou veľmi palce!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
14. máj 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moniatko13 nemas zaco
14. máj 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 no vidis, to je super. a co ti povedali? aki zlati, ze volali sami, ze? to docent alebo koordinatorka? tak pekne lezkaj, aj ja len lezim :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dufam, ze obe dopadneme rovnako, a to s // a s babatkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. máj 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi volala mi koordinatorka.pýtali sa,že ako mi je,či ležím a tak..a keby som zas začala krvácať,tak mam volať,ale ak bude všetko ok,tak si mam v utorok spraviť test.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už aby tu bola ta chvíľa,keď sa budeme spolu vytešovať...
14. máj 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ale mam.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: za podporu.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver aj tie to vírusiky mi chutia.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ďakujem :astonished:
14. máj 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 a este si si vobec nerobia test? mas vydrz :wink:
14. máj 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver a aj ja si pekne prosiiiiiim virusiky pre mojich krpcekov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. máj 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi možno vydrž,možno obava,že čo ak...
14. máj 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi kľudne si zober aj z mojich,ja sa pekne rozdelím.. :slight_smile: :slight_smile: dobru chuť.. :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 dakujem :dizzy_face:
aj ja chcem vydrzat az do 12. dna. tak uvidime :dizzy_face: . mne to vychadza o tyzden po tebe :grinning:
14. máj 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi no super,tak sa teším na // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držím palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka bude ti pomahat vo všetkom len ju ktomu treba viest skvor potom kim je mladšia lebo ja poznam dievčata tak sa len maluju a učit sa nechcu odvravaju a všetko možne dnes su take deti kus divne neposluchaju nič a čo ste dnes robili
14. máj 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi - ale samozrejme!!! prepáč ja len niekedy neviem ktorej mám viac držať palce a strácam prehľad.... ináč baby ja ked som tehotná som sprostejšia a sprostejšia.... to je asi aj tým že som stále doma, ja mám normálne problém si zapamätať veci....
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
14. máj 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver dakujem ti, si zlata. vôbec nie si sprosta, je nas tu len vela :sweat_smile: . ja som doma sama len dva dni, a uz mam problem :grinning: . neboj, ked sa narodi malicka, tak budes chodit na prechadzky a hned bude vsetko super :sunglasses:
este som len 2 dni po KET, este 10!!!!! ako to len ide pomaly :sweat_smile:
14. máj 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 dnes na teba celý den myslím!...oddychuj a neboj ja to roztočím aj za teba:grinning:
14. máj 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver ale nie si sprostejšia,to sa ti iba zdá..ber to tak ,že sa o svoju múdrosť delíš aj bábätkom.. :unamused: :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 si zlata,tak to pekne roztoč,povykrúcaj tam všetkých,nech vedia ako sa mi snažilky vieme baviť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mabumi a mne už zas len tie 2 dni zostávajú a tie sa budu vliecť nekonečne.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 to uz je tu co neviediet :slight_smile: . a ako sa mas, uz vôbec nespinis? a mala si aj nejake bolesti?
14. máj 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky moje.....mali sme navstevu, tak som tu nestihla byt....dufam, ze sa vam dari dobre....a postupne idem citat...co ste popisali:slight_smile: prajem krasny sobotny vecer:slight_smile:
14. máj 2011 o 19:01  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok