• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

13. júla 2017 
@bbtina hej a mne jedno prasklo skor tak mohli byt 4 :angry: dufam,ze nebudeme mat dieta so skumavky a aj prirodzene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 - nebojkaj budú, ak nie všetky tak aspon jedno...veríme ... :wink: a ako si si vyberala darcu?čo nechceli riskovať s Vašimi.my pri 4. pokuse budeme tiež dávať aj darcu, aby sme vylúčili pred darcovstvom vajíčka to, že je chyba v spermoškoch, aby sme sa zbytočne nepechorili a nevyhadzovali euráče, no uvidíme ako to všetko vypáli :wink: , zatial sme v štádiu prepočtu čo máme a kolko nám chýba....takže musíme kúpiť prasiatko :grinning: a šetriť....
24. máj 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 - inak kdesi som čítala, že si nedávali počas stimulky pozor a naozaj mala dve embryjka, jedno prirodzene a druhé cez ivf, ale či to bola pravda, to neviem a ani ako to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: , ak máš bolesti kludne si daj lieky...zatial to nevadí...
24. máj 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi - zajtra držím palce, nech je výsledok krvičky milým prekvapením :wink: :wink: :wink:
24. máj 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 dakujem :wink: , dam hned vediet :confounded: . bojim bojim
24. máj 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 poradila nam embryologicka pri vybere.ano aj ja som to citala a naozaj cakala dvojky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poslem ti ip
24. máj 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi zlatko v tejto teme sa deju veci cudne tak budes mozno prekvapenim.
24. máj 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 len ked ja nepatrim nikdy medzi tych stastlivcov :confounded:
a o kom to hovorite ze mala dvojicky??? :confused: aj ja chcem :sweat_smile:
24. máj 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ani ja .sme dve zlatko.ale nam prasklo jedno vajko skor a mali sme tutu mutu tak ...jedna baba to tiez mala a cakali dvojky jedno z ivf a druhe prirodzene.-
24. máj 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 to by bolo ake uzasneeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
keby to tak vyslo aj vam, to by bolo krasne, nie? chcela by si dvojicky?
24. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi - viem, že sa bojíš, ale týmto strachom nič nezmeníš, iba budeš viac nervózna.....každá sa bojíme o to o čo silno bojujeme.... a z toho tepla je unavené aj šťastie takže.....už si sadlo.....a na koho???......ja idem zajtra zas na dvojdnovú konferenciu, tak ked prídem, tak si kuknem , čo sa tu diali za zazraky.....
bavili sme sa o tom, že jedna baba otehotnela prirodzene cez ivf a aj jej vložili embryjko, tak mala dve....nám zakazovali tulkať sa už počas samotnej stimulky, no a oni sa tulkali..... :grinning:
24. máj 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím že už Ti napísala zlatanka, mna vyrušila sestra a kým som to napísala....už vieš ako to bolo
@zlatanka30 - to by teda bolo!!!!!!tak držíme palce aj manželovým plavcom, nech dôjdu do ciela.... :wink:
24. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 tak nabuduce sa vykaslem na zakazy a tiez sa budeme tulkovat :grinning: :grinning: :grinning:
ked uz, tak poriadne, nie ? :grinning:
tak prijemnu sluzobku, budes nam tu chybat :pensive: . ale hlavne ze sa odreagujes :wink: . uvidime, ci sa tu docitas o nejakom zazraku :sweat_smile:
24. máj 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi - dakujem....moc sa mi tam nechce....pariť sa v takomto teple, radšej by som vegetila s manželíkom na záhradke......milujem leto... okrem cestovania.....
24. máj 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi samozrejme ze chcela ale my sme mali prikazane tutu mutu .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 prestan ty ma desis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u mna je to nemozne i ked by to sedelo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 a prečo ste mali nakázané :grinning: .... nič nie je nemožnéééééé..... :wink: :wink: :wink:
24. máj 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 aby boli cerstve spermose v den opu.ale nakoniec nebolo treba -
24. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 - no ved to sme mali aj my nakázané 3 dni vopred, ale chránený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , koľko sme sa nachránili.....keby to človek vedel
24. máj 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 chraneny nechraneny nikdy nevies :frowning2:
24. máj 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 - no ja som z toho bola posratučká....tak my sme to dodržali :wink:
24. máj 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka vsetko naj k narodkam :slight_smile:
@zlatanka30 mysleli sme na teba a drzali palce,aj ked urodicka nieje bohata na mnozstvo,ale verim,ze aspon jedno bude 100% a bude z neho krasne babeko.
24. máj 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari juj dakujem posielam malej boztek.aj ja som myslela,ze viac bude.co je to je :frowning2:
24. máj 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari - ahoj, asi si sa až teraz uvolnila z práce.....ako sa máte???mliečko ako???už ste zabývané, ako ste spinkali v novom??
24. máj 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem buvat....dobrú nôcku prajem...
24. máj 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočeny na všetky veľmi myslíme a držíme palčeky!!!
posielame dávku a popapkajte all nech je tá naj naj naj úroda :wink:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
25. máj 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievky, my pojdeme do dalsieho kola. toto iui (prve v centre) nam nevyslo...tak skusime druhe... a potom keby nahodou, tak ivf... majte sa krasne.. a majte lepsie vysledky ako my.
25. máj 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekny den.Chcela by som sa opytat,ci Vam niektorej neostal Menopur.Dakujem.......... :slight_smile:
25. máj 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnesna kontrola zatial neista, zobrali krvicku a cakam. po 14-tej budu vysledky :sweat_smile: . na sone nebolo vidiet tehotnost :frowning2: a sliznica 7,5 mm. keby som nahodou bola tehotna, nebola by vyssia??? asi ano :unamused: . no nic, cakame :confounded:
25. máj 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok