• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

13. júla 2017 
@janemari a ty si ako dlho tu chodila do martina moja a zakolko mesiacov si otehotnela potom
28. máj 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ked nechceš darcovske vajička ako potom otehotneš a ako ti potom pomožu a prečo nechceš darcovske vajička .a ty už maš aspon jedno tak dobre a kolko ma tvoje dieta rokov už
28. máj 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ahoj a čo to je opu tak ti držim palce nech maš to čim skvor zasebou už
28. máj 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 a čo to znamena FSH to som ešte tieš nepočula otom
28. máj 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 a to ako zoberu a vložia do druheho tela albo ako to je stym ja som tieš stoho mimo čo su to za zazraki a to aj tebe tak robili moja a ako sa maš inakšie
28. máj 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 no ale ja neeviem,co caka mna kedze sme tam neboli a ideme tam prvy krat..a ides aj s manzelom ci sama??a myslim,ze sa nemusis bat,ze vam len pomozu :wink:
28. máj 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 ahoj akeho darcu a kvoli čomu tieš nemožes otehotniet a ako si teraz natom kedy ideš do martina bojovat zase
28. máj 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ty tam ideš len 1 krat tak musiš tam ist aj z manželom a 4 dni nesmiete mat pomer z manželom abi mal spermije dost ty počkaš jeho vezmu . da spermije . a uvidia ake ma muž silne spermije potom vas zoberu dnu ty pojdeš na kozu bude tam primar aj doktorka urobia ti višetrenia pokecate čo a jako druhy krat ti ked pojdeš po dvoch tyžnoch ta objedna ju na krv neviem ako u teba ale ja som bola raz na inu krv a potom po tyžni ti vezmu na AHM a to dalej neviem ti povedat lebo mi akurat čakame na tie visledki už nam mali volat a ešte ich nema doktor zkontrlovane tak neviem či v pondelok sa neozvu už
28. máj 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočenky ahojte
tak čo nové tehulky sa tu nenašli???
ak nie tak šup šup šup popapať vírusíky, posielam všetkým kým ich ešte mám :wink:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
28. máj 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 aha no bo sme zo ziliny a nebude sa nam dat len tak kazdy tyzden behat hore dole tak dufa,ze to bude v pohode...a instrukcie mi dali hned po telefone co a ako mame robit,ked tam pojdeme....
28. máj 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver nami nami nami nami hamiiiiiii diky cica,len aby zabrali :wink:
28. máj 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 ja som bola 17.5. na AMH
28. máj 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 - ale jo, treba veriť!!!
už berieš ten clostyl? akú máš dávku od kedy do kedy?
28. máj 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver veriiime...nie nemam ho este,bo zensky mi povedal,ze to ma prekonzultovat v iscare kedze tam ideme za 2 tyzdne :wink: no neviem,uvidime co mi povedia,co nam vobec je :confounded:
28. máj 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 a čo vam povedal a ake inštrukcije nam nič nepovedali ked sme šli
28. máj 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 ze mame abstinovat sexualne a kolko a co sii mam priniest,zdravotne dokumenty a tak
28. máj 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5
no, ked darkyni zoberu vajicka, nebojkaj sa, ona o mesiac bude mat zas :slight_smile: , to je to, co sa mne asi nevytvara, ale zdravej zene ano, kazdy mesiac . Mam 11 rocnu dceru. A chodim tam, lebo verim, ze sa to podari s mojim " materialom "- to bolo na otazku, ze naco tam chodim..... Vsetky tam chodime pre tuzbu mat dieta, tak myslim, ze tvoja otazka nie je na mieste. Vsetkym prajem, aby to vyslo a mali sme zdrave a krasne deturence :wink: :wink: :wink:
28. máj 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sliver
dakujem, papááám :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate niektora skusenosti s pichnutim pregnylu na pohotovosti? Pripadne skusenosti priamo zo ziliny? Zaujima ma, ci v pohode pichnu injekciu, pripadne ci vam to vedia spravit presne na danu hodinu a tak :unamused:
28. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiosk
ahoj, ja mam skusenost, ked som prisla na pohotovost, tak mi ho bez problemov pichli a este mi aj zapriali, nech to vyjde :slight_smile: , pichaju to do zadku..., trocha stipe, ale v pohode :grinning:
28. máj 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 a kde si bola? na spanyolovej?
28. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, zostal mi navyse Pregnyl. V baleni boli 3 ks, mne stacil chvalabohu jeden. Ak by ste mali zaujem, tak vam ho predam aspon za symbolicku cenu. Expiracia je 10/2012.
28. máj 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiosk
prepac, zabudla som napisat, ja som z Martina :slight_smile:
28. máj 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiosk - ja som bola dvakrát v nemocnici na spanyolovej na pohotovosti na 22,00
bolo to v poho, prišla som cca o 20 min skôr a povedala sestričke že potrebujem pichnúť injekciu vtedy a vtedy a potom ma zavolala presne, pichla a zobrala 2 ečka za pichnutie :wink:
28. máj 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver no super, dakujem za info - tiez som si myslela, ze asi by bolo lepsie prist skorej. Ako vidim, ty uz mas poklad v brusku :slight_smile:
28. máj 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caka niektoru z vas odber tento tyzden?
28. máj 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiosk nech ti ober dobre dopadne máš čo najviac vajíčok ,držte sa.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 dakujem :slight_smile:
28. máj 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 nie nesmie mat muž stebou sex aspon 4 dni bez to abi mal dost semena ked pojdete do martina . abi manžel mal dost na višetrenie spermije preto nesmiete mat 4 dni ni
29. máj 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 a mala si aj 1 prvom dietati take problemi či len teaz mi nemame žiadne babo ešte tak preto som sa ta spitala moja
29. máj 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok