• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

24. novembra 2016 
@micikatka - nebojkaj!!! samé len a len dobré skúsenosti, on je tam iba doc. Tomáš takže skúsenosti s ním máme všetky :wink: je to milý super človek a vlastne všetci sú tak úžasní, isto urobia všetko preto aby si ich potrebovala čo najkratšie :wink:
9. jún 2011 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@micikatka ahoj, ja som tam bola zatiaľ iba dva razy, ale určite budeš spokojná. Ako prvé na konzultácii ťa čaká vyšetrenie sonom, stery, odobratie krvy a spermiogram, a ešte konzultácia s doc.. Ak máš nejakú dokumentáciu, tak si ju zober so sebou. Ja som tam bola naposledy v novembri a vtedy tam ako jediný doktor bol doc. Tomáš, teraz tu kočky písali, že je tam aj nejaká nová doktorka. Všetci sú tam naozaj príjemní, snažia sa výjsť v ústrety, určite sa nemáš čoho obávať a budeš mať z toho dobrý pocit :slight_smile:
9. jún 2011 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bbtina babenky aj ja na ňu myslím,ako dopadla neviete niektorá..ktorá viete dajte prosím hneď info..
@micikatka moja v lepších rukách už ani nemôžeš byť,docent je proste užasni,to sa ani slovami nedá vyjadriť.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .priprav sa na najsamperfektny prístup od celého personálu...veľmi dobre ste si vybrali,prajem veľa šťastia,nech sa to podarí.
@mabumi zlatíčko a ty máš čo nove,tiež si tu dávno nebola..držkaj sa .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2011 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@terry123 no ahoj,aj ja by som stále spala,čo si píšem s hope2011,tak ta ma tiež také pocity..moja a srdiečko si už počula?,však to je nezabudnuteľný zážitok.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2011 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zabka1124 :wink: okii hadam trafiiime :grinning:
9. jún 2011 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moniatko13
@sliver
@tinara23 dakujem vam baby velmi ste ma potesili. a ten doc.Tomáš on je tam jediny doktor alebo to je niekto ako primár? a abslovovali ste tam IUI alebo rovno IVF? ako dlho po tom ako ste tam zacali chodit ste otehotneli?
9. jún 2011 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zabka60 nerobim v nemecku to sme tam boli na vylet moja 4 noci a v nedelu sme sa vratili a dnes som bola v martine a visledki mam super tak 16 ideme začinat už zliečbou
9. jún 2011 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcence, tak mala som mat soft, ale dnes po AMH vysledkoch idem na kratky protokol, uz len cakat na mrchu a tak za 3 tyzdne bude pichanie :grinning: , tak drzte palce
@zlatanka
co je s tebou ??? dufam, ze si v poriadku :wink:
9. jún 2011 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helen5
to som rada, ja vysledky mam dost zle :frowning2:
9. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moniatko13 ahoj boli sme dnes v martine a visledki mam super a 16 idem už na liečbu a umele oplodnenie
9. jún 2011 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkalienka01 ahoj mala som všetko v poriadku a 16 už si budem pichat iniekcije tak dufam že to zvladnem
9. jún 2011 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helen5 :grinning: uzasne gratulujem a aka liecba vas caka??a konecne bude batenkoooo.my ideme pondelok,drz am palcekyy
9. jún 2011 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkalienka01 a kedy si tam bola a manžel ako bol natom tieš zle
9. jún 2011 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zabka60 tak vo štvrtok mi budu ukazovat ako si mam pichat iniekcije už pod brucho.
9. jún 2011 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkalienka01 to bude afera pichat si do brucha ja idem vo štvrtok 16 budu mi ukazovat ako si mam pichat
9. jún 2011 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helen5 aha tak vam drzim palceky nech sa vam zadari a na ktore ides??iui ci ivf ci co,?
9. jún 2011 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinara23 je tam doktor ale aj doktorka oni dvaja višetruju spolu . a je to dobry kolektiv
9. jún 2011 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zabka60 ideme len 1 krat ale budeme si všetko hradit sami lebo poistovne platia len do 39 a dalej už nechcu platit ty lajdaci všetko si musiš sama hradit a bude to stat okol 2000 eura ale zo šetkim aj iniekcije a tabletki su vtom a ked to spočitaju možno aj menej
9. jún 2011 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helen5
my sme tam boli asi pred vami, taka blondina so a manzel ma uz sediny - so mna :grinning: :grinning: :grinning: sedeli sme asi spolu v cakarni, ci ??
9. jún 2011 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkalienka01 a okolkej ste tam boli vy na ktoru hodinu ste tam boli
9. jún 2011 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. jún 2011 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkalienka01 kdesi nepišeš okolkej ste tam boli
9. jún 2011 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helen5 ved som ti napisala ze na pol jednu .... :grinning:
9. jún 2011 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkalienka01 mala si fijalove tričko a dnu vas vzali o 12.40 asik a manželovi potom brali krv na konci mi sme tam už sedeli ked ste prišli baba v okuliaroch a červeny melir
9. jún 2011 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkalienka01 no ved už som ta pochopila a čo ti vravela pani doktorka prečo tak neskoro až 3 tyžne budeš čakat teraz ma 16 na 10 tam mame bit
9. jún 2011 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@terry123 dakujem za držanie palcov visledki boli super 16 začiname už zliečbou
9. jún 2011 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkalienka01 kdesi že neodpisuješ čakame a ty nič
9. jún 2011 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, kúpila som ružovú ihlu na riedenie a oranžovú na pichanie(inú ihlu nemali :confounded:) - podľa Vás bude to OK?
http://www.zdravotnickepomocky.sk/sk/ambulancia-lekara/ihly-striekacky/IHLA-JEDNORAZOVA-oranzova.html
9. jún 2011 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helen5 ja začínam pichať 17., Máš dlhý alebo krátky protokol?
9. jún 2011 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu100 ako si mislela neviem ešte lebo až 16 na tyžden mame ist a maju mi ukazovat ako si budem pichat a odkedy si pichaš ty si pichaš kratki či dlhy ja ani neviem ako teaz si to mislela kratki a dlhy moja až na buduci tyžden budem vediet a neboli ta brucho stoho a kde si to pichaš
9. jún 2011 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok