Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
9. jún 2011

@micikatka - nebojkaj!!! samé len a len dobré skúsenosti, on je tam iba doc. Tomáš takže skúsenosti s ním máme všetky 😉 je to milý super človek a vlastne všetci sú tak úžasní, isto urobia všetko preto aby si ich potrebovala čo najkratšie 😉

tinara23
9. jún 2011

@micikatka ahoj, ja som tam bola zatiaľ iba dva razy, ale určite budeš spokojná. Ako prvé na konzultácii ťa čaká vyšetrenie sonom, stery, odobratie krvy a spermiogram, a ešte konzultácia s doc.. Ak máš nejakú dokumentáciu, tak si ju zober so sebou. Ja som tam bola naposledy v novembri a vtedy tam ako jediný doktor bol doc. Tomáš, teraz tu kočky písali, že je tam aj nejaká nová doktorka. Všetci sú tam naozaj príjemní, snažia sa výjsť v ústrety, určite sa nemáš čoho obávať a budeš mať z toho dobrý pocit 🙂

moniatko13
9. jún 2011

@bbtina babenky aj ja na ňu myslím,ako dopadla neviete niektorá..ktorá viete dajte prosím hneď info..
@micikatka moja v lepších rukách už ani nemôžeš byť,docent je proste užasni,to sa ani slovami nedá vyjadriť.. 😵 😵 😵 😵 .priprav sa na najsamperfektny prístup od celého personálu...veľmi dobre ste si vybrali,prajem veľa šťastia,nech sa to podarí.
@mabumi zlatíčko a ty máš čo nove,tiež si tu dávno nebola..držkaj sa .. 😵 😵 😵 😵

moniatko13
9. jún 2011

@terry123 no ahoj,aj ja by som stále spala,čo si píšem s hope2011,tak ta ma tiež také pocity..moja a srdiečko si už počula?,však to je nezabudnuteľný zážitok.... 😵 😵 😵 😵

zabka60
9. jún 2011

@zabka1124 😉 okii hadam trafiiime 😀

micikatka
9. jún 2011

@moniatko13
@sliver
@tinara23 dakujem vam baby velmi ste ma potesili. a ten doc.Tomáš on je tam jediny doktor alebo to je niekto ako primár? a abslovovali ste tam IUI alebo rovno IVF? ako dlho po tom ako ste tam zacali chodit ste otehotneli?

helen5
9. jún 2011

@zabka60 nerobim v nemecku to sme tam boli na vylet moja 4 noci a v nedelu sme sa vratili a dnes som bola v martine a visledki mam super tak 16 ideme začinat už zliečbou

lenkalienka01
9. jún 2011

ahojte dievcence, tak mala som mat soft, ale dnes po AMH vysledkoch idem na kratky protokol, uz len cakat na mrchu a tak za 3 tyzdne bude pichanie 😀 , tak drzte palce
@zlatanka
co je s tebou ??? dufam, ze si v poriadku 😉

lenkalienka01
9. jún 2011

@helen5
to som rada, ja vysledky mam dost zle ☹

helen5
9. jún 2011

@moniatko13 ahoj boli sme dnes v martine a visledki mam super a 16 idem už na liečbu a umele oplodnenie

helen5
9. jún 2011

@lenkalienka01 ahoj mala som všetko v poriadku a 16 už si budem pichat iniekcije tak dufam že to zvladnem

zabka60
9. jún 2011

@helen5 😀 uzasne gratulujem a aka liecba vas caka??a konecne bude batenkoooo.my ideme pondelok,drz am palcekyy

helen5
9. jún 2011

@lenkalienka01 a kedy si tam bola a manžel ako bol natom tieš zle

helen5
9. jún 2011

@zabka60 tak vo štvrtok mi budu ukazovat ako si mam pichat iniekcije už pod brucho.

helen5
9. jún 2011

@lenkalienka01 to bude afera pichat si do brucha ja idem vo štvrtok 16 budu mi ukazovat ako si mam pichat

zabka60
9. jún 2011

@helen5 aha tak vam drzim palceky nech sa vam zadari a na ktore ides??iui ci ivf ci co,?

helen5
9. jún 2011

@tinara23 je tam doktor ale aj doktorka oni dvaja višetruju spolu . a je to dobry kolektiv

helen5
9. jún 2011

@zabka60 ideme len 1 krat ale budeme si všetko hradit sami lebo poistovne platia len do 39 a dalej už nechcu platit ty lajdaci všetko si musiš sama hradit a bude to stat okol 2000 eura ale zo šetkim aj iniekcije a tabletki su vtom a ked to spočitaju možno aj menej

lenkalienka01
9. jún 2011

@helen5
my sme tam boli asi pred vami, taka blondina so a manzel ma uz sediny - so mna 😀 😀 😀 sedeli sme asi spolu v cakarni, ci ??

helen5
9. jún 2011

@lenkalienka01 a okolkej ste tam boli vy na ktoru hodinu ste tam boli

lenkalienka01
9. jún 2011

@helen5
na 12,30

helen5
9. jún 2011

@lenkalienka01 kdesi nepišeš okolkej ste tam boli

lenkalienka01
9. jún 2011

@helen5 ved som ti napisala ze na pol jednu .... 😀

helen5
9. jún 2011

@lenkalienka01 mala si fijalove tričko a dnu vas vzali o 12.40 asik a manželovi potom brali krv na konci mi sme tam už sedeli ked ste prišli baba v okuliaroch a červeny melir

helen5
9. jún 2011

@lenkalienka01 no ved už som ta pochopila a čo ti vravela pani doktorka prečo tak neskoro až 3 tyžne budeš čakat teraz ma 16 na 10 tam mame bit

helen5
9. jún 2011

@terry123 dakujem za držanie palcov visledki boli super 16 začiname už zliečbou

helen5
9. jún 2011

@lenkalienka01 kdesi že neodpisuješ čakame a ty nič

zuzu100
9. jún 2011

Ahojte, kúpila som ružovú ihlu na riedenie a oranžovú na pichanie(inú ihlu nemali 😖) - podľa Vás bude to OK?
http://www.zdravotnickepomocky.sk/sk/ambulancia...

zuzu100
9. jún 2011

@helen5 ja začínam pichať 17., Máš dlhý alebo krátky protokol?

helen5
9. jún 2011

@zuzu100 ako si mislela neviem ešte lebo až 16 na tyžden mame ist a maju mi ukazovat ako si budem pichat a odkedy si pichaš ty si pichaš kratki či dlhy ja ani neviem ako teaz si to mislela kratki a dlhy moja až na buduci tyžden budem vediet a neboli ta brucho stoho a kde si to pichaš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre