Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
26. máj 2010

crazy ti co ma poznaju hovoria:ten hore ta musi mat velmi rad ked ti tolko naklada 😒 Ale co uz,pasujem sa aj z inymi problemami tak nebudem na stimulku az tolko mylsiet a mozno to zaberie 😉

crazybabenka
26. máj 2010

presne tak.....netreba na to myslieť 😉

miminap
26. máj 2010

😀 ahojte dievcence.

crazy - blahozelaaaaaaaaaaaammmm!!!!! 😀 😀 😀 😀 to je super sprava. a keby si videla, ako sa v utorok v centre vytesovali, normalne sa zhovarali o zazraku. v ten den mali tri tehotne na UTZ, doc. bol ako slniecko 😀 😀

jane, uz sa ti to krati, vsak. neboj, zvladnes to pichanie aj to vsetko. to je najmenej, naozaj. drzim ti palce, aby si to zvladala bez bolesti a v pohode.

ostatne, ako sa dari?

crazybabenka
26. máj 2010

miminap.....ja som bola prvá už krátko po 7 a už vtedy bol vysmiaty.....bolo na ňom, ale aj na sestričkách vidieť ako sa naozaj úprimne tešia s nami......je to ten najkrajší pocit

megynka
27. máj 2010

dobré ránko babule 😉
ja totálne nič nestíham, tak vás aspoň pozdravím, zajtra mám dve skúšky v ZA a v sobout jednu v BB, už som ulietaná jak blázon 😅 nestíham sa učiť, v práci máme kontrolu z BA tak ešte nervy naviac, včera som rovno z práce letela na prípravu k adopcii, no nestíham, ale skupinová príprava nám už skončila a teraz budeme chodiť už individuálne, zajtra mám dovolenku, no a 1.6. - na deň detí si ideme konečne pre recepty na ivf, len ms ešte nikde, minulý mesiac prišla o týždeň skôr a tento bude ako naschvál asi meškať ☹

janemari
27. máj 2010

miminam zatial injekcie nejako neriesim 😅 skor mam problem ako ty lebo mam pocit ze endoska naozaj graduje.Tolko som cakala na stimulku dufam ze v pondelok nezabudnem zacat 😀

vierula
27. máj 2010

Ahojte kocky, chcela by som sa vas spytat, ci ste po IUI mali nejaky kludovy rezim, alebo ste normalne existovali. My ideme cez vikend a rozmyslam ci mam potom zostat doma alebo ist na rodinnu oslavu. Dakujem za odpovede.

miminap
27. máj 2010

ahoj vierula. ja som iui vobec nemala, lebo u mna uz nepripada do uvahy, ale po prvom ivf som mala na 6 den oslavu svokrovej 60 -tky, kde prislo aj kopec deti z rodiny. musela som jednak upratat byt a obliekat periny, lebo u nas niektori spali a ja som nikomu neprezradila, po akom zakroku som, takze ku mne svokra nastahovala pol rodiny a jednak sa po mne tie deticky vesali a liezli a zial, presne v ten den zo mna vsetko odislo, takze som vedela, ze je koniec. mozno boli dovody ine, ale kazdopadne, ak pojdes na tu oslavu, netancuj, nebehaj, nic nedvihaj iba sed a popijaj cajik alebo dzusik a nebud dlho hore. tolko moje odporucanie. 😒

miminap
27. máj 2010

janemari, ja som z tej endosky zufala, inak, napadlo ma, ze napisem do endo temy, citam vela americkych a austraskych stranok o endometrioze a tam pisala ajjedna baba, ze jej lekar povedal, ze to ma, lebo jej mama brala, ked ju cakala, nejake lieky na udrzanie tehotenstva, lebo pred nou mala spontanny potrat. moja mama mala predo mnou tiez nieco take a brala lieky, tak zisti od svojej, ci naaaaahodou nieco nebrala, ked ta cakala a urobime priskum 😉

lenrom
28. máj 2010

ahojte baby, pozeram vás priebežne, ale až teraz som sa rozhodla napísať, chodím do martina asi od apríla, ideme s manželom na IVF , dnes som začala pichať diphereline a keď príde mrcha ideme na kontrolu a začnem pichať menopur.....

megynka
28. máj 2010

ahoj lenrom, vyzerá to tak že ja budem mať rovnaký protokol a lieky ako ty a začínam pichať asi 12.6., držím ti palce aby sa podarilo 😉 🙂

sliver
28. máj 2010

ahojte čo tu nové za celý týžden?
som bola na služobke celý týžden tak šup šup so správičkami ;)

u mňa nič nového, stále čakám na schválenie a k tomu to vyzerá na dllllhý cyklus lebo som vysadila all lieky že aj tak kým pôjdem na IVF nemusím nič brať.... potom budem mať toho dosť.... no a som s cyklami tam kde pred rokmi ked som nič neriešila... ale neva

janemari
28. máj 2010

miminap myslim ze moja mama ni nebrala lebo otehu bez problemov,ale mozem sa jej opytat.Jedine co viem ze jej velmi casto tvrdlo brusko. 🙂

megynka ja zacinam pichat 7.6.

megynka
29. máj 2010

ahojte,

janemari tak budeš trošku predo mnou 😉 budem držať palce 😉

lenrom
29. máj 2010

ahojte,
megynka a ty odkedy chodíš do MT ? mne schválili žiadosť asi tak do 6 týždňov , aj to manžel volal do poisťovne že kde sa to toľko túla..... a keďže by sme kôli jednému dňu čo by to prišlo poštou čakať na ďalší cyklus tak boli v MT super ústretový , a jedna z nich išla do BA tak sa stavila v poisťovni a dali jej to osobne..... to bolo fakt že dobré ....

megynka
29. máj 2010

my sme dávali žiadosť 31.3. a čakali sme na schválenie skoro 8 týždňov ale nám to bolo jedno, už ideme na 4 ivf a posledné tak sme sa moc neponáhľali, jeden krát sme boli ako samoplatcovia v Prahe a preto ideme teraz ešte cez poisťovňu 😉
tak to je super, že vám to takto vybavili a nemuseli ste čakať ďalší cyklus 🙂

lenrom
29. máj 2010

tak to bolo od nich super,
tak ty si si už užila toho ajajaaaaaaaj , ale výdrž máš , len čo človek neurobí pre potomka..... my ideme prvý krát a dúfam že sa to podarí, ešte rozmýšľame koľko ich dáme vložiť , lebo sa bojím že ak len jedno a neudrží sa , alebov dve a ak sa uchytia obe tak by to nebolo v rodine nič neobvyklé lebo brat so sestrou boli dvojičky a aj brat má teraz dvojičky..... 😀

megynka
29. máj 2010

lenor a môže sa stať že aj to jedno sa rozdvojí a budú jednovaječné dvojičky, takže keď dáte 2 môžete mať kľudne tri 😅

janemari
29. máj 2010

lenrom aj mne keby prislo schvalenie den skor mohla som byt uz tehu 🙂 ale kvoli jednemu dnu cakame cely cyklus.

megynka no trosku pred tebou ale to neva 😉

megynka
29. máj 2010

lenrom no prepáč, som ti riadne skomolila prezývku, prepáč, už som dnes mimo, lebo včera som mala dve skúšky v ZA a dnes jednu v BB tak som už hotová 😝

janemari, teším sa ako budeme tehuľkovať 😵

janemari
29. máj 2010

aj ja sa tesim ako budeme spolu stimulkovat a potom tehulkovat 🙂

lenrom
29. máj 2010

aj ja sa teším len aby to už bolo, lebo tri roky čo sa už snažíme sú tri roky, a to doktor ku ktorému som kedysi chodila mi povedal , keď som chcela už skôr riešiť túto situáciu , že šak som mladá a ťe mám čas.....

lenrom
29. máj 2010

že mám čas 🙂

janemari
29. máj 2010

lenrom my sa uz snazime pomaly 4 roky a moja byvala dokina tak isto nic neriesila stale len pockam,pockame a nakoniec som prestupila k inej dokine a ta ked mi porobila vysetrenia som skoncila v nemocnici na laparke,potom liecba a nakoniec som uz v takom zdrav.stave ze len IVF a to tiez nieje 100% zaruceny uspech.Ale verim v to ze to vyjde lebo toto centrum je super a troska stastia a budem tehula.

lenrom
30. máj 2010

janemari no my tiež viac ako tri , možno aj tri a trištvrte , už to ani poriadne nerátam , ja som tiež vymenila doktora a ten mi konečne porobil všetky potrebné vyšetrenia , pol roka skúšal nejaké metódy a potom už som povedala, že sa nebude čakať a navštívime nejaké centrum a nebude sa už na nič čakať.... neboj dobre to dopadne a v lete už budeš tehula

janemari
30. máj 2010

lenrom no moja nova dokina ma chcela hned po laparke poslat do centra,ale primar co ma operoval nariadil liecbu tak sa prisposobila.Po naskoceni cyklu chcela hned aby som sla do centra ale primar zase nakazal skusit nejake 3-4 cykly skusat prirodzene.Nakoniec sa to troska posunulo a samozrejme ze sa nezadarilo a teraz po vsetkom cakani na schvalenie ziadosti,na cyklus a podobne zajtra zacinam stimulku 🙂 Takze sme pred cielom uz len dobehnut...

lenrom
30. máj 2010

janemari,aj sa bojíš prvej injekcie?Ja som sa strašne bála,ale nič to nebolo.A aký máš vlastne protokol?Pekný večer.. 🙂

janemari
30. máj 2010

lenrom mam dlhy protokol a prva injekcia?No este sa nejako tym nezaoberam.Ale v nemocnici mi injekcie do brucha nevadili a robievam si kadejake "operacie" 😀 doma ako npr.vypalovanie bradavic tak si myslim ze to nejako zvladnem.Po prvej ti poviem 😉

janka134
30. máj 2010

ja som tu pisala ale neviem kde tak pisem nanovo ja zaconam pichat23 trocha s bojim ale dufam ze vydrzim co nespravim pre babatko aj sa stretavate osobne ci len cez net

janka134
30. máj 2010

je tu niektora z vas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre