Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

v555
30. jún 2011

@jeny ,AMH sledujú,či máš ešte stimulovateľné vajíčka,či ešte tvoje vaječníky sú schopné vyprodukovať nejaké vajíčka.Nie je dobre ak je vysoká hladina a ani ked je nízka.Najlepšie je mať to okolo 1 až 1,4.Skúsila by som IUI na tvojom mieste ale len maximálne 2 krát a dosť a potom by som skúsila IVF.Ale to je len môj názor.Pri embryotransfere sa vkladajú jedno max.2 embryá ale to záleží od okolností a aj stavby tvojho tela.

ivta5
30. jún 2011

@lenka_21 a gabi.k, ahojte žienky, nám tiež doporučil PIGD a ja som mala vlastne 1 krát IUI- spontány potrat, 1 krát IUI - nevydarené, 1 krát prirodzené otehotnenie no v 9. tt missed abort, manžel má zlú morfológiu sperma, ale všetky vyšetrenia vrátane genetiky nás dvoch sú OK. Som trochu zmätená, či teda áno, alebo nie.

gabi.k
30. jún 2011

@ivta5 ahojko...no my se do toho sli.... vies, nik ta nebude do toho nutit...nam to doporucil Doc. a dali sme na jeho odporucanie...

ivta5
30. jún 2011

@gabi.k vieš, keď ja som vyplašená presne z toho ako to dopadne, ale verímeeeee že OK, ja aj tak ešte neviem výsledky AMH, tak čakám. Perfektne si ma pobavila s tým, ako sa doma presúvaš z bodu A do bodu B aj s tým ostatným.. Ak som dobre čítala zajtra si idete po Vaše mimi???? Teším sa s Vami 🙂 , potom sa nám ozvi.

ivta5
30. jún 2011

@helen5 ahojky, neboj určite nájdu dáke riešenie

ivta5
30. jún 2011

@helen5 my začíname až v septembri.

gabi.k
30. jún 2011

@ivta5 🙂 no ja som humor sama o sebe..inac to nejde, lebo by to bolo ozaj o tej psychiatrii... i ked v Kremnici mam znamosti, a aj vo Zvolene.... mojimi zakaznickami su totiz primarka a doktorka 🙂) vies, akykolvek vysledok je na vyplasenie...aj dneska som bola rano dobre vytreta a predposrata z toho ze co nam povedia... no len to nikdy nevies...
..jasne ideme si po mimi... 🙂 sice sedacku este netreba, ale hlavne aby prezilo tu strasnu drgotavu cestu domkov... 😉
...mne tie AMH nerobili...a ani neviem preco....a ani som sa na to radsej nepytala... to poznas, kto sa vela pyta-ten sa vela dozvie 🙂) chi

ivta5
30. jún 2011

@helen5 to som myslela, len zo srandy, ale inak sa bojím pichania injekcií, ako čert svätenej vody 😀

ivta5
30. jún 2011

@gabi.k no u nás psychiatriu v BB idú presunúť do nemocnice, tak by som to nemala ďaleko 😀 . Joj tá cesta je príšerná, najprv nás vytrasie ako detvu a potom tie fajné zákruty cez Šturec, keď ideme do ISCARE najviac sa teším na tú cestu 😀 😀. Mne sa zdá, že AMH robili len starším ročníkom, mám dojem že pri veku nad 30 rokov, ale nie som si istá. Páčko držkajte sa zajtra.

gabi.k
30. jún 2011

@ivta5 dakujem..... ty sa tiez drzkaj... ja zvyknem povedat ze vytrasie aj vianocny opekanec z pred 2 rokov... my chodime smer na Kremnicu lebo mne cez Sturec byva zle, teda ak nesoferujem.. ale ked sa chceme stavit este v BB tak hura hura Sturec volaaaa..... 🙂
...no vekom este nesplnam... 😖

lenka_21
30. jún 2011

@ivta5 Ak mi doc.povoli stimulku (koli nizkemu AMH) tak v septembri bojujeme spolu 🙂 😉 🙂 Ja sa na PIGD nechystam aj ked to Dr.opdorucil ... bavila som sa o tom s embryologickou v MT (dost dlho cca 2 hodky 😀 😀 😀 a potvrdila mi to o com som pisala uz skor ... Ona vraj nerada robi PIDG aj ked je to indikovane, lebo je to zasah do embrijok ... takze ak budeme mat klasicku genetiku Ok ja si PIDG nedam robit a u mna to ani nebude mat vyznam, lebo nepredpokladam, ze budem mat vela vajok ☹

@gabi.k Suhlasim, je to sum a fuk co budes cakat 😉 ... ja som si myslela, ze pri PIGD tuto informaciu maju automaticky (no mozno si to zle pamatam 😖

Baby, pisem aj do jedneho anglickeho fora kde maju skusenosti z AMH uz dlhsiu dobu ... Inac tam to robia kazdej babe bez ohladu na vek 😕 😕 a @lenkalienka01 nasla som tam babu, kt.mala AMH nizsie ako ty a FSH vyssie a po IVF ma zdrave babetko 🙂 😉 🙂 Ked budem mat viac odpovedi, dam vediet 😉

helen5
30. jún 2011

@lubka0506 ja som inač v pohode len občas ma boli pod bruchom zvikne večer neviem s čoho to može bit ale som v pohode

helen5
30. jún 2011

@terry123 ty si ležala v nemocnici a kde v martine a už ti je lepšie moja tak držim palce mi sme v pohode . len ma boli pod bruchom k večeru .trocha .

helen5
30. jún 2011

@ivta5 no hadam ano necham sa prekvapit uiž ako to bude dalej

helen5
30. jún 2011

@ivta5 dost neskoro nie no už muiš vidržat dva mesiace a kedy hned na začiatku mesiaca

helen5
30. jún 2011

@ivta5 toho sa neboj neni to nič tažke mam ta prist pichnut ja ked ty sa bojiš horšie je tie flaštički ked sa otvaraju musiš dat pozor su slabe take krehke ja som dve rozbila su kehke ale pichanie je super ako ked ta v čielka uštipne

petuska123
30. jún 2011

@ivta5 hm ahoj aj ja som z bb 😀

helen5
30. jún 2011

@petuska123 ahoj ako si dnes moja dopala kedy teraz idete do martina

petuska123
30. jún 2011

@helen5 cez vikend presne ale neviem kedy v sobotu mam volat

helen5
30. jún 2011

@petuska123 a kolko si mala bolo to okej a teraz ked vložia tak sa može stat že otehotneš už moja tak fes držim palce aj na nohach a už si viplatila všetko

lubka0506
30. jún 2011

ahojte🙂
@ivta5 ani nehovor aj my máme íst na PIGD a po tom čo som si tu prečítala mám strašný strach! Tak je to teda dobré alebo nie?
@gabi.k veru odychuj!!! Len pohyb z bodu A do bodu B!😀 😉

daska1977
30. jún 2011

@v555 a tebe to povedali hneď pri telefonáte?? tak ja to budem mať asi horšie, keď ma hneď objednali na konzultáciu ☹ bojím, bojím...

jeny
30. jún 2011

ja mam 29rokov a AMH mi robili, no som zvedava na vysledky som prekvapena ze sa caka dost dlho na tie povedali mi 2-3 tyzdne. Obdivujem vas vsetky ktore si pichate tie injekcie, ja na to zatial vobec nie som pripravena, neviem si to ani predstavit stale dufam ze ma to obide 😀

lubka0506
30. jún 2011

@lenkalienka01 tak už dnes picháš!😀 Drž sa!
@lenka_21 inak už aj ja mám pochybnosti o PIGD
@jeny vitaj🙂
@v555 dakujem za info🙂

daska1977
30. jún 2011

@petuska123 peti, aj pre mňa bolo to volanie najhoršie... musela som najprv predýchať a pripraviť sa a potom som volala... 😖

lubka0506
30. jún 2011

@jeny ano aj mne povedala sestrička dva dni dozadu že mám príst na krv a že to vyhodnotenie trvá 3 týždne-aby sme to mali nachystané dopredu...A pichania sa bát nemusíš! To sú ešte také príjemné starosti, je to v pohode. 😉

v555
30. jún 2011

@daska1977 Ano ja som na sestričku trošku tlačila,nechcela mi to veľmi povedať lebo ja ešte nemám kompletné odbery krvi, ešte mi treba odobrať na imunologiu,hematologiu,2.-3.DC hormonálny profil.Toto všetko ešte nemám.A na základe týchto všetkých odberov sa docent vyjadrí.Povedala,že je síce tá hladina nízka ale ešte nie je nič stratené.Tak uvidíme 🙂 🙂 🙂 aj slepý povedal 😉 😉 😉

daska1977
30. jún 2011

@ivta5 Ty tiež ešte čakáš na výsledky AMH???... Mne už volali, idem budúci týždeň v piatok na konzultáciu... a nám tiež odporučili PIGD, ale nie som s tým nejako stotožnená...

daska1977
30. jún 2011

@v555 ja sem asi nemôžem chodiť, lebo čím viac príspevkov čítam, tým mám väčší strach... Nízke, alebo vysoké AMH, vysoké FSH, PIGD - niektorá povie áno, iná zasa nie, už mám v tom myš-maš...

helen5
30. jún 2011

@petuska123 tak v nedelu ti vložia dnu a kolko si ich mala dnes rastu pekne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre