• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

21. augusta 2017 
@gabi.k nech vydrží ešte 34 týždňov pekne biť a potom ďalších aspoň 85 rokov :wink:
30. júl 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 ved toto nech pekne vydrzi... u nas je to zaklad :slight_smile:
30. júl 2011 o 21:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabi.k veď práve,držím palce....
30. júl 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 dakujeme... dako sa mi drieme... dnesna "FUN" dako zaspala.... no zajtra to snad roztocime.... dufam ze nam daska1977 nevyplasili ked nam dnes teraz vecer nepise.... snad ju nevyhnali z tejto "ISKAR temy" :grinning:
30. júl 2011 o 21:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabi.k :grinning: :grinning: :grinning: @daska1977 sa len tak ľahko nevzdá :grinning: :grinning:,veď sme nejaké bojovnice,či nie??? :wink:
30. júl 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabi.k ISKAR téma,mám dosť a že nerob si srandu a zamisli sa nad sebov,dá sa to????? :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 zamisliet sa dá dá dá.... blá blá blá.... a je tu reklamaaa.... :slight_smile: bojovnice??? slaby vyraz... chiii...
30. júl 2011 o 22:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gabi.k ale kde sú naše bojovnice????pri televízoroch?
30. júl 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v555 asi tak...bolo treba trosku mora a hlbociny kuknut :slight_smile: no ved zajtra uvidime.... kto to tu nam zabojuje ... ja som asi akurat dovecerala :slight_smile: ze vraj tvarohovu buchtu a mlieko bolo na chti :slight_smile: tak som zvedava ze kedy zaspim... :confounded:
30. júl 2011 o 22:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver gratulujem nech malička poslucha :wink:
30. júl 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa Bublinka den po narodeni
31. júl 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sliver jaj jaj jaaaaaaaaaaj nádhera :slight_smile: :slight_smile: ,tak toto stojí za to všetko cez čo prechádza každá z nás,pfuj pfuj,pfuj,nech sa darí :wink: :wink:
31. júl 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby ,neviem,či tu ešte dneska budem,mám veľa roboty,ideme zajtra do Bulharska :sunglasses: :sunglasses: a ešte nie som celkom pobalená,nemám požehlené veci,ešte sa vlnia na balkone,nie a nie vyschnúť :angry: .Ale ak sa mi to všetko čo mám dnes na pláne podarí uskutočniť tak večer som tu ako na koni :grinning: :grinning: ,snáď sa mi to vyplatí :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sliver je nádherná, spokojnučka :slight_smile:
31. júl 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver juuuuj zlatucky batostek :dizzy_face: zelam hlavne vela zdravicka :dizzy_face: ..vsetkym nam zelam,aby sme sa takto tesili :dizzy_face:
31. júl 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gabi.k ja si dám more od budúceho týždňa ale hlbočinu nemusím :wink:
31. júl 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme, všetkým vam z celeho srdca abz ste čo najskôr pociťovali takú istú radosť ako my...

Kočeny stojí zato bojovať!!! ked si predstavím co vsetko sme si presli... nelutujem ani jednu cestu do Martina a išla by som do toho z nova plná síl, aj ked viem že je to niekedy veľmi ťažké ale NEVZDAVAJTE svoj boj, ono sa vam to stonasobne vrati!!! a to mame len tri dni :wink:
31. júl 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@sliver krásne si nám to napísala... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skoro mi slzička vypadla... prekonať smútok z neúspechu a bojovať ďalej... :slight_smile:
@v555 @gabi.k keby som sa mala vyjadriť pekne po slovensky... mám v p.... :grinning: :grinning: :grinning: sto ľudí sto chutí a mňa predsa niekto len tak nevytočí... raz mi povedala jedna kamarátka: je dobré byť tvoj priateľ ale veľmi zlé byť tvoj nepriateľ... :angry:
31. júl 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@daska1977 - slzy nie su žiadna hanba!!!
ja som ich tiež kopec vypustila a nejednu priamo v Martine....
31. júl 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sliver ,ja tiež a hneď na prvom pohovore s docentom,ale život ide ďalej :wink:
31. júl 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daska1977 si moja krvná skupina :grinning: :grinning:
31. júl 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sliver pekne si to napisala,ale niekomu neni sudene mat vlastne.a moze absolvovat aj sto ivf :frowning2:
31. júl 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 drahá, nejako si to tu stopla... ja viem, že je to ťažké, ale nás poháňajú vpred pozitívne myšlienky... :slight_smile:
31. júl 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@v555 trosku tisko zavidim....ale v dobrom tak si to hlavne pekne uzi, vypni a nacerpaj plno sil..tesim sa na vecer...packo...snad vsetko stihnes pobalit :slight_smile:

@daska1977 jooooj super si to napisala...proste si to vystihla :slight_smile:

@sliver pocujte kocky.... ste kraaaaasne.... tak nech robi len radost ta vasa Sonicka :slight_smile:
31. júl 2011 o 16:44  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver Ahoj aka je krasna banbulka a jak sladko spi mala si normalny porod alebo cisarski moja
31. júl 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 ideme tam v utorok, 2.8. tak som zvedavá ako dopadneme
31. júl 2011 o 18:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver gratulujem, krásne babenko máte. nech vám robí len radosť
vidím, že bojovať sa oplatí. :slight_smile:
31. júl 2011 o 18:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver taktiež sa pripájam ku gratuláciam, veľa zdravíčka, šťastíčka maličkej aj vám - šťastným rodičom :slight_smile:
31. júl 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli u deda v práci....naša malá šoférka autobusu
31. júl 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sliver - jéééj, gratulujem...prajem maličkej a mamičke veľa zdravíčka.........nech sú všetky Vaše dni naplnené radosťou......bambuľka je krásna....prajem skoré zotavenie :wink: :wink: :wink: a skorý návrat domov.......držkajte sa :slight_smile:
31. júl 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok