Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lubka0506
3. aug 2011

@crazybabenka jéééj krásne bábatko 🙂 ...zlatučká je🙂
@sony44 aj my začneme až niekedy v oktobri novembri,možno sa stretneme🙂

lubka0506
3. aug 2011

@smeyka27 ano bola som pred mesiacom ale nejako mi to nesúri aj tak chcem začat až oktober november. Hlava si musí oddýchnut 😎 A vobec neviem ani či máme schválenú žiadost...ešte počkám a ked nebudú volat tak tam zavolám,ale ako hovorím neponáhla to. 😉

janemari
3. aug 2011

@mabumi mi nehovor o snívani 😕 trom kamarátkam sa snívalo o mne a teraz ty? JA už strašm aj v ríši snov 😀
@aninka666 radosti a satarosti edno z druhým 😉 ale som spokoná je to dobré dieťatko 🙂

aninka666
4. aug 2011

tak včera večer som si dala pichnúť pregnyl, tak zajtra by tu mala byť ovulka. a zajtra o takomto čase už budem v Iscare MT čakať na IUI 🙂

riami78
4. aug 2011

@aninka666 Budem na teba myslieť a držať palce! 😉

aninka666
4. aug 2011

@riami78 dakujeem 🙂

riami78
4. aug 2011

Si v práci, či domka?

aninka666
4. aug 2011

@riami78 v práci 🙂

tinara23
4. aug 2011

ahojte, takže dnes som testovala, 13DPO a testík negatívny ☹ , takže ideme do 2.kola IUI 🙂

riami78
4. aug 2011

@aninka666 Aj ja. Ale nechce sa mi. Idem si aspoň urobiť kávu, nech sa zobudím. 😉

riami78
4. aug 2011

@tinara23 To mi je ľúto! ☹

tinara23
4. aug 2011

@aninka666 zajtra sa drž, držím palce 🙂

aninka666
4. aug 2011

@riami78 ved ani mne, a ked tu šef nie je, tak sa ťažko donútim :D

aninka666
4. aug 2011

@tinara23 to ma mrzí, aj ja držím palčeky a dakume za podporu.

jeny
4. aug 2011

@tinara23 to mi je luto, tak som verila ze to vyjde...ale kym neprisla mrcha nadej vzdy existuje 🙂

jeny
4. aug 2011

mne sa neozavli ohladom vysledkov ani po mesiaci tak som zavolala a uz ich mam takze buduci tyzdne idem na vyhodnotenie vysledkov 🙂 za to AMH plati kazdy tych 12eur mne bolo povedane ze im to zatial poistovna nepreplaca takze preto

tinara23
4. aug 2011

@jeny tak nech sú výsledky OK 🙂 ja tiež keď pôjdem na toto druhé IUI, tak sa idem popýtať na AMH, keď to takto dlho trvá.

crazybabenka
4. aug 2011

@tinara23 to ešte nič neznamená....ja som mala tiež negatívny test....a teraz ma ten negatívny test ťahá za rukáv 😉
inak mám taký dojem, že mi niekto sľúbil, že vezme za mňa večernú službu 😀

tinara23
4. aug 2011

@crazybabenka to fakt negatívny ? A volali ťa na krv aj pri negatívnom teste ? Lebo ja mám na správe, že iba zavolať ako dopadol test.
júúj vidíš to, ale ja som Paulínke posielala pozitívnu energiu, tak verím, že pekne búvkala a ani Vás nepotrebovala 🙂

crazybabenka
4. aug 2011

@tinara23 tri testy po sebe som mala negatívne....keby sa ti chcelo....tak aj niekde v dávnej histórii tejto diskusie je to aj napísané......asi po 2 týždňoch čo som mala neg test....a stále mrcha neprišla.....čo podotíkam....u mňa nič neobviklé....ma mm presvedčil ešte na jeden a ten už bol pozit

tinara23
4. aug 2011

@crazybabenka no pokukám to, nepamätáš cca dátum kedy si zistila, že si tehu ? nech sa mi ľahšie hladá 🙂

crazybabenka
4. aug 2011

asi máj...max začiatok júna 2010
@tinara23

tinara23
4. aug 2011

@crazybabenka no teda, tak som to našla, mala si to riadny napinák 🙂 zmierená s IVF a potom takto parádne 🙂 klobúk dole, manželík sa naozaj pekne posnažil 🙂 , podľa dátumov si testovala nejak 11,12 dní po ovu 25DC, ja som 13.po ovu a 25DC. No zajtra ešte tesnem pre istotu.

jada1
4. aug 2011

@tinara23 a aký test si si robila? Ak bol s citlivosťou 25, ten nemusí nič ukazovať. Najlepšie sú mamatesty s citlivosťou 10. Ja ke´d som si robila na 10 deň po ET na 25-kovom som mala tú druhú čiarku takú, že by by ju možno pod lupou bolo trolilinku vidieť a na 10-kovom sa mi druhá pekne ukázala. Ja som mala ale predĺženú kultiváciu embryí a vkladali mi na 6 deň hatchujúce blastocysty. Ty si bola na IUI, takže 13 deň je ešte málo. Skús ešte o 2-3 dni 10-kovým testom. 😉

tinara23
4. aug 2011

@jada1 ahoj, no mala som wondfo s citl. 10, bežne kočkám s ním ukáže na 9.deň aspoň náznak. Ale jasné idem dnes ešte kúpiť mamatest10 a vyskúšam zajtra, zajtra mám aj volať do Iscaru.

tinka9075
4. aug 2011

@aninka666 budem ti držat palce a nech sa podari 😉

aninka666
4. aug 2011

@tinka9075 dakujem pekne, veľmi v to dúfam

tinka9075
4. aug 2011

@aninka666 ja idem za 2tyždne tak dufam že to bude tak rychlo ako u teba ved uvidim čo mi docent povie 😉

aninka666
4. aug 2011

@tinka9075 ja som bola u dok Cuľbovej, a je super, takže ked ty pôjdeš k Tomášovi, bude to ešte lepšie, neboj. oni konajú, nečakajú ako obyčajní gynekológovia

tinka9075
4. aug 2011

@aninka666 my sme boli par krat u docValkyho v blave on mi robil aj iui a nepodarilo sa a on nas odporučil k docTomašovi nemame to tak daleko ako do blavy aj mne gynekolog povedal že som ok a čo z toho ked nemam babo tak verim že mi pomôžu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre