• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

17. januára 2017 
@petuska123 Ahoj moja ja začinam v oktobri teraz beriem lieki do oktobra legesten . tak som zvedava ako dopadneme v druhom koli
4. sep 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 No ved zajtra ti poviem ... uz sme v MT :grinning: :grinning: :grinning: ... dobehnite s mm na pivo :wink:
4. sep 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ahoj. bola si dnes v care??? no co ostal sokovany docent??
5. sep 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 Velmi velmi Ti gratulujeme a tesime sa s Tebou :wink:
@aninka666 Super dalsia tehulka, tesim sa :slight_smile:
A do tretice vsetko dobre
@lenka_21 velmi Ti drzim prsty, nech je vsetko v poriadku a pekne sa prehupnete cez 12tt. :slight_smile:
@lenkalienka01 Vy ste sa teda rychlo presupli do IVF :grinning: ...aspon si nemala kedy rozmyslat o neuspechu....Drzim palce, nech je potom aj testik pre Teba prijemnym sokovym prekvapenim :wink:

Pre Vas vsetky davka virusov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :wink:
Pekny den
5. sep 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinara23 ahoj, tak ako si dopadla na vyšetrení??
5. sep 2011 o 13:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 ahojko, tak predchvílkou mi volali hcg 1131 :slight_smile: a no sone zatial nebolo nič vidieť. Ty si pamätáš aké si mala hcg ?
5. sep 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 mne výšku hcg nepovedali len mi koordinátorka povedala, že je všetko v poriadku, tak ma to potom ani nezaujímalo. a bolo vidieť vačok a ten mal 2,3mm. ale tak tehu ti potvrdili nie?? kedy ideš zase na sono?? ja už tam nemusím ísť, dnes sme už srdiečko mohli aj počuť.tak už budem chodiť len k môjmu gyn.
5. sep 2011 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 tak super, gratulujem k srdiečku :slight_smile: mne doc. povedal, že je to ešte skoro aby niečo videl, že uvidíme o týždeň. No áno povedela, že hcg mám krásne, že sa mám šetriť a uvidíme čo sa nám ukáže na sone o týždeň.
5. sep 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 tak super. budemm držať palce, aby sa drobček čo najskôr ukázal.
5. sep 2011 o 15:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 ďakujem, dnes tam mali riadny nátresk, ja som dorazila až o ôsmej, ale celkom rýchlo ma vybavili :wink:
5. sep 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 , tak gratulujem, o týždeň už teda možno uvidíte niečo aj na sone. Teda, poriadne prekvapenie, však. Tak držím palce, nech je všetko ako má byť. :slight_smile:
5. sep 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka ahoj tess, ďakujem, to ti teda poviem, prekvapko ako svet, pretože som išla testovať s tým, že aj tak tam nič nebude a psychicky som bola pripravená na IVF :slight_smile: Tebe sa ako darí?
5. sep 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 ja už som bola o pol osmej vybavená, to tam ešte nebolo toľko ludí. :wink:
5. sep 2011 o 15:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Ahoj, ano boli sme tam ... nooo docent to uz vedel od piatku a tak velmi v soku uz nebol :grinning: :grinning: :grinning:

Zatial to vyzera byt dobre, ale samozrejme nam naserviroval, ze sa sice tesi spontannemu tehu a nam blahozela, ale predsa mam mysliet na to ze moje AMH je velmi nizke a nevieme aky geneticky zaklad ma to vajicko co sa oplodnilo a asi pravdepodobne mi hrozi potrat, lebo vraj AMH ma vypovedaciu hodnotu aj o kvalite vajicok :frowning2: :unamused: :frowning2: Takze pekne povzbudenie :confused: :pensive:
5. sep 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terry123 dakujem za povzbudenie....teraz ho potrebujem asi najviac :unamused:
5. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 , darí sa mi dobre, na novom mieste sa mi zatiaľ veľmi páči. :slight_smile: A dúfam, že hádam o rok tu aj ja budem už písať "k veci". :slight_smile:
@terry123 , tebe to teda riadne letí :slight_smile: . Už si sa prehupla do druhej polky.
Ja tu len tak občas nakuknem, a zatiaľ stihnete skoro každá otehotnieť, porodiť alebo riadne pokročiť v tehulkovaní. To je pekné.Tak sa držte.
5. sep 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 :angry: fuj to ti preco take povedal!!!!!!to nebolo od neho pekne :angry:
6. sep 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 :slight_smile: To je krasne HCGcko :wink: O tyzden uz urcite budete vidiet drobuliatko :slight_smile:
@aninka666 Blahozelam k srdiecku. :slight_smile:
@lenkalienka01 Specialna davka pre Teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile:
@tessinka Super,ze ta praca bavi. Drzim palce, aby si mohla aj skor ako o rok sem prispievat krasnymi spravickami :slight_smile:
Mas pravdu, rychlo ten cas leti, brusko rastie ako z vody. :grinning:
6. sep 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenka_21 Velmi velmi ti drzim prsty, aby sa ta babatko drzalo "zubami nechtami" :grinning:
6. sep 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu100 ahojko...no este uzivam.... a fraxiparin mi predpisal Doc. Tomas... a moja Dr v tom pokracuje... Utrogestan mi vravela, ze budem brat do 16tt...
6. sep 2011 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terry123 @gabi.k Dakujem baby :wink:
6. sep 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 milacik ja este tiez stale picham... dako som tu 5 dni nebola, tak docitavam... a ty citam, ze stimulka... a potom vies ako to bude pokracovat? // :slight_smile:
6. sep 2011 o 20:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabi.k joj, ja picham tiez, zajtra sono a uvidime co dalej, nevyzera to nadejne :confounded: ale dufam, ze po lenka_21
prevezmem stafetu :grinning:
6. sep 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terry123 dakujem, taketo super konske davky by mohli konecne zabrat :slight_smile:
6. sep 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkalienka01 noooo...mysli pozitivne....zajtra daj vediet
6. sep 2011 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabi.k ...to je čudné, neviem podľa čoho predpisuje tie injekcie...podľa odp.Docenta ja mám užívať Utrogestan iba do 12tt :unamused:
6. sep 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu100 no to vobec netusim... :slight_smile:
6. sep 2011 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.tak cyklus sa mi zacal,zazrak sa nekonal :grinning: :angry: .
7. sep 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 Ahoj Lenka, to je supeeeeeeer, budem Ti držať palčeky, silno, silno, silno. Ja idem akurát dnes na pohovor s koordinátorkou a od 16 dňa cyklu by som mala začať s prípravou na IVF. Ja mám AMH 0,9 a čaká ma dlhý protokol. Držkaj sa, veľmi sa s tebou teším
7. sep 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 Ahojky, no teda tak to sú povzbudivé slová, ale neboj sa cítim v kostiach, že to bude OK ,a nemysli na žiadne negatíva :wink:
7. sep 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok