Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
21. jún 2010

@miminap ano uz pobehujem doma aj s termorom a vcera sme trosku prekurili drevo do piecky tak som sa vyhrievala.Skusala som aj teply kupel ale vcera nezabral.

Tak mne znizili davku puregonu a dopichavam ten LH.

janka134
21. jún 2010

ahoj janemari a kedy mas terminja som o tyzden pozadu dnes mi mala prist mrcha ale nic tak zajta alebo pozajtra pa 😉

zuzana_18
21. jún 2010

ahoj @janemari,tak si dostala ten luveris ako som mala ja?A vajka podrástli?

megynka
21. jún 2010

ahojte 😉

@zuzana_18 zuzi ako pokračuješ? ja som od dnes pn a dnes je posledná tableta provery, pichám diphereline, trošku štipká ale nevadí 🙂

@janka134 držím palce 🙂

zuzana_18
21. jún 2010

Ahooj @megynka.no zatiaľ pocity žiadne,len nafúknuté brucho a papám dve na tri 🙂 ,ale to nie z nejakých príznakov,ale je mi dlho,strašne sa nudím a ten čas mi ide straaaaaašne pomaly,nechápem ako mám vydržať minimálne do stredy budúceho týždňa 😠 .
Megynka,to sa už veľmi rýchlo šuchne.a čo máš menopur potom?

megynka
21. jún 2010

@zuzana_18 áno menopur 300j, sa teším už aj ja budem mať z hormónov nafúknuté brucho, a určite budem z toho nervná 😀

zuzana_18
21. jún 2010

@megynka presne,aj ja som sa tešila,reku už nemám akýkoľvek príznak,len nech niečo je.Ale nervy mi našťastie nepracovali ako som sa bála,že budú pri stimulke
😉
Megynka a ak sa môžem spýtať-som už asi zabudla vy keď idete 4X tak Ty si vlastne absolvovala ET a neujalo sa?
A čo Ti vkladali blastocystu?Mala si PK?

megynka
21. jún 2010

@zuzana_18 raz vkladali blastocystu, jedenkrát ET nebol, a raz vkladali 5 a 6 bunkové veľmi slabé už na tretí deň... takže PK sme mali len prvýkrát, pri druhom ivf vlastne tiež čakali do piateho dňa ale vlastne len formálne, tam nebola skoro žiadna nádej

zuzana_18
21. jún 2010

@megynka,už som si prečítala tvoj fotoblog.Už viem.Nebojkaj,v MT sú úžasní tím,ktorý už tým ako pristupuje dodáva psychickú podporu.Tu to 100% víde!!!A prečo bol problém pri ET?Mňa to síce tiež zabolelo,ale bola to minútka,a potom tá fotka ako je malinké v maternici .... 🙂

megynka
21. jún 2010

@zuzana_18 mám tak úzky krčok maternice že sa im tam nepodarilo dostať ani po cca 20-tich minútach a keď som už omdlievala na stole od bolesti tak ma museli uspať, našťastie v Prahe som už o tom vedela a keď som ich na to upozornila a lekárka ktorá mi robila ET sa na ten môj krčok pozrela, tak hneď povedala, že rozhodne uspať, ešte aj v tomto mám smolu ☹

zuzana_18
21. jún 2010

@megynka,to je strašné chúďatko moje a teraz si to hovorila dr?Vieš čo mne keď robil sono,tak sa ma pýtal,že či mám operovaný krčok a ja reku nie,prečo?Že je strašne krátky,ale viac to neriešil,tak neviem čo to malo byť.
Alle tu si s tým fakt poradia,uvidíš,dr je straaašne zlatý a šikovný,uvidíš,teraz to víde,musíme veriť.

megynka
21. jún 2010

@zuzana_18 ja som mu to hovorila už na prvej konzultácii a bol zlatý, poznačil si to na všetky papiere, že ET má byť v narkóze 🙂 povedal, že sa nemusím báť, že nebudú riskovať že by sa ten ET nepodaril, vraj to aj mohlo pri prvom ivf spôsobiť poškodenie blastocysty, keď mi ju tak dlho zavádzali

megynka
21. jún 2010

trošku idem kuknúť telku 😉 krásny večer babule a zuzi oddychuj 😉 🙂

zuzana_18
21. jún 2010

No vidíš,on je fantastický-vzor lekárov.
@megynka,ďakujem pekne,oddychuj aj ty a pekne dnes nezabudni na včeličku,papa pekný večer.

janemari
21. jún 2010

zuzana aj mna sa to pytal doki ci som mala operavony krcok 😲 asi bude problem s odberom alebo s tranferom 😅

janka134
21. jún 2010

megynka dakujem aj ja ti drzkam palce a ver tomu ze sa to podari zuzana18 drz sa a oddychuj nech sa to dobre zahniezdi 😲 🙂 😉

anjelinka
21. jún 2010

Dievcata, boze, vy ste velke hrdinky, obdivujem vas, co vsetko momentalne podstupujete. Ale urcite sa vam to podari!!!! 😉 dufam, ze aj mne...

ja mrchujem a zajtra zacinam opat clostil...

janemari
21. jún 2010

anjelinka budeme drzat palce.Dufam,ze centru nepokazime uspesnost v tehulkovani.Takze uspechy si nebudeme pripustat 😉

zuzana_18
22. jún 2010

Janka134 ďakujem pekne,snažím sa oddychovať,aj keď postupne pridávam do kroku 😉 ,lebo toto je hrozná nuda.
Janemari,neboj,myslím,že ani nebol problém pri OPU ani ET,išlo to ako po masle.Len trolinku zabolelo,ale pri predstave na malinké nebolí nič,no nie?
Pekný deň a držkajte sa všetky.

janka134
22. jún 2010

😉 ☹ dievcata ja stale cakam na mrchu a nic vcentre povedali ze by mala prist na cas po tych liekoch a injekciach a nic zasa sa mi to odialuje som s toho nervozna zajtra budem musiet zajst do centra co nato povedia pozdravujem vsetky buduce tehulky

zuzana_18
22. jún 2010

Ahoj @janka134,ak Ťa ukludním-mne meškala ms po lekoch 5 dní,sám dr krútil hlavou,že nechápe,že ve´d lieky boli nadstavené tak,aby sa dostavila a ja stále nič.Ale potom povedal,že aj to sa stáva,že aby som nemala z toho stres no a potom som dostala.Robil mi aj test,či náhodou nie som tehu ke´dže meškala,ale nič.u Teba to nemôže byť: 😉

janka134
22. jún 2010

zuzana18 a potom ako si pokracovala stale si pichala ci ako ja to chcem mat cim skorej zasebou 🙂

bbtina
22. jún 2010

@janemari díky za info...tak ale teda su to riadne pálky, keď sa to tak dokopy spočíta

zuzana_18
22. jún 2010

@janka134,hej,hej,dr mi povedal,že cez víkend je posledná šanca dostať ms,aby sa dalo pokračovať v stimulke a ja som v nedeľu dostala 🙂 .Ak by som ale nedostala neviem čo by ďalej robil.Ale neboooj,ony si tam poradia a dobre. 😉

janemari
22. jún 2010

@bbtina ano su to poriadne palky na to ze aj poistovna nieco hradi.A asi ked je clovek nie financne na tom dobre moze na babo zabudnut.

@janka134 tak ak pojdes zajtra do cen´tra tak sa tam stretneme aj ja idem rano na krv a sono.

janka134
22. jún 2010

tak konecne dosla mrcha janemari tak zajtra sa tam stretneme aj ja pojdem na krv a sono ked ta tam zbada tak ta oslovim urcite ved viem ako vypadas mozeme dat kavu ak sa nebudes ponahlat zatial pa 😉 🙂 😲

janemari
22. jún 2010

@janka tak som zvedava ci sa zajtra stretneme.No vela casu nebude na kavicku ☹ len pokial posedime kym sa dostaneme na radu.My mame cca 1,5 hodinovu cestu.Mame cestou domov nejake vybavovacky a muz ide o 17.00 do nocnej takze to bude zase nabity den.Ale verim ze tam sa cas najde.

Oki idem ja do kuchyne nieco navarit nech zajtra niesme hladny 🙂

janka134
23. jún 2010

Janemari tak v piatok idem znove tak sa stretneme a to pojdem na krv aj sono mi budu robyt,nevies 🙂

janemari
23. jún 2010

@janka no urcite ti budu brat krv aj robit sono.Mne prisla mrcha cez vikend v pondelok som tam bola,sono bolo cez brusko a potom som bola vpiatok a uz bolo sono sondou aj krvicku mi brali.A ako ti dopadlo dnes sono?

janka134
23. jún 2010

janemari vsetko v norme tak zacinam150jednotiek ale ja budem este maat mrchu tak asi sondou nie dufam ale inak pohoda uz sa teim na babatko a ty ako aj ty ides v piatok nie ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre