• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

20. mája 2017 
@simik22 ako pokracujes v stimulke? pichas diphereline? chcem sa ta spytat ty mas teiz predpokladam dlhy protokol..a pichas diphereline aj cez menstruaciu? lebo v tom protokole to je tak divne napisane.. :unamused:
23. nov 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi treba pichať aj cez menzes,Dipherelin ja príprava na IVF....dlhý protokol
24. nov 2011 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smeyka27 jasné,že to už tento krát vyjde inak by som sa na to už nedala :wink:
24. nov 2011 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 moja mrzima co sa vam stalo....
ale si silna žena dokážeš to.....
24. nov 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 dakukjem moja :slight_smile: za infosku
24. nov 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahooj aky mas problem?? ja viem zvedava som :confused:
24. nov 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 ak si bola dobra cely rok :slight_smile: dufam si bola :confused: tak budes mat jeziska z Martina :dizzy_face: ako aj ja :slight_smile: samozrejme aj ostatne dievcence :dizzy_face:
24. nov 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smeyka27 ja mam problemy so srdcom :unamused:
24. nov 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi čo?a to ti kedy zistili?
24. nov 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a co mas so srdcom???
24. nov 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smeyka27 aj ja chcem mat...
24. nov 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka to mi zistili este ako dievcatu..cize uz davno..a beriem aj lieky pravidelne..bez ktorych nemozem byt a ktore mi musia v tehotenstve zmenit..takze tak
24. nov 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi jaj.a mohlo by ta to ohrozit,keby si bola tehotná..
24. nov 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no ano .. pretoze mi drzia aj tlak a bez nich mi dost busi srdce a aj tak "skace" a vlastne maju aj teratogenne ucinky na plod cize musim uplne ine... a toho sa trochu bojim...najma ze mi tlak vyskoci ale tak hadam bude dobre
24. nov 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a nepovedali ti,ze na skusku pre tehotenstvom,ako budes znasat tie lieky..
24. nov 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi :cry: myslis ze ti to schvali docent ?konzultovala si to uz snim,ked chces dve vlozit?
24. nov 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka neboj aj pre teba najde "darcek" :dizzy_face:
24. nov 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no lieky by som znasala dobre urcite len ide o to ze teraz som nastavena na tu liebu a zbytocne je to rzhadzat..cize ked budem mat embryjka dnu tak mi to vlasnte zmenia na ine lieky..vies..lebo si nechcem rozhadzat tlak.. ktory musim mat ok ked pojdem aj do narkozy..takze hadam to bude dobre.len v tehotenstve to bude take trochu blaznive nikto mi to nevie zarucit co bude..a ci nebudem musiet v kuse len lezat..ale tak ja spravim vsetko len aby som mala deticky :slight_smile: a moze sa stat zazrak a nebudem mat ziadne problemy..najhorsi je ten tlak..ktory mam kvoli tym problemom tiez vysoky..takze tak no drzte mi palce...
inak dnes sa neveim vobec dovolat do martina..stale mi to bud nedvihaju alebo ze prebieha iny hovor..
baby ked dostanem zajtra menstruaciu tak az v pondelok pojdem na krv a sono nie je to neskoro? ale co mam robit ked to tak vychadza?hm
24. nov 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smeyka27 ja som sa ho len na zaciatku pytala a on mi povedal ze dve davaju ked su slabe embryjka a ze tak je to vzdy rizikove tehu ked su dve... tak neviem ..keby ze je jedno silne takmi daju jedno...lebo je to prirodzenejsie ..tak asi viac nemi ako ano
24. nov 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi moja, mna si asi s niekym mylis, ja som bola na IUI :wink:
24. nov 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tak ti zelam aby si bola hlavne v pohodicke a mala velmi silne embryjka,aby nemuseli vkladat dve :dizzy_face: treba byt optimista :slight_smile:
24. nov 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22 joj prepac simi.. :wink: ja uz mam z toho vsetkeho chaos.. :grinning: kto co absolvuje a ake lieky berie :grinning: niekto mi tu pisal ze zacal tiez stimulovat den predomnou a neviem kto .. :grinning: :grinning: tak hadam na to pridem alebo sa ozve sam chi :grinning:
24. nov 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smeyka27 dakujem smejka ... mne uz je to asi jedno ..len nech nieco cakam..ci jedno ci dve hlavne ze to bude moje bejby :astonished: a jasne zelam to aj vam vsetkym nech sa docakame... a sme stastne :dizzy_face:
24. nov 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
joj nievcata dnes ma tak vytočilo moje dieťa,že hrôza....
24. nov 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka a co sa stalo hm? :slight_smile:
24. nov 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tak stále na ruky vonka a čo len ona chce...kde som urobila chybu :frowning2:
24. nov 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz ste videli taketo video predpokladam hm..
http://www.pragueivf.com/cs/metody-lecby/icsi/
no aspon vieme co sa vlastne vsetko deje pri tom procese :wink:
24. nov 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka neboj nikde si nespravila chybu. :wink: .ono deticky radi vymyslaju a k mamine si dovolia najviac lebo si s nou najcastejsie...neboj ju to prejde..to je teraz v takom veku...
24. nov 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi joj moja,ale ja som uz tak nahnevala,že som jej vyprášila zadok..vonku takú scénku ,že hrôza...
24. nov 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ale nic si z nerob ved niekedy treba dat po zadku aj taku vychovnu.. :wink: a nemysli si nie si prva ani poslednu aj ked mamu to viac mrzi ako dieta chi
24. nov 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok