Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
1. dec 2011

@tinka9075 to je čo HCG vlasne a ake musia bys visledki vlasne vajička abi sa umisnilo babo v bruchu babi

tinka9075
1. dec 2011

@simik22 možno sa stretneme ja som zvedavá kedy bude iui 🙂

simik22
1. dec 2011

@tinka9075 to som aj ja zvedava 🙂 mozno uz v pondelok 🙂))

tinka9075
1. dec 2011

@helen5 HCG je hormon produkovaný v tehotenstve 😉

simik22
1. dec 2011

@helen5 mojko, polozila si dost nezrozumitelnu otazku 🙂

tinka9075
1. dec 2011

@simik22 zajtra budem múdrejšia som strašne zvedavá kolko ich bude ale jeden nech je super stačí mi jedno bábo a keby bolo v utorok na mikuláša to by bolo super 🙂 🙂

simik22
1. dec 2011

@tinka9075 no to by bolo, toje znamenie 🙂))))

tinka9075
1. dec 2011

@simik22 uvidím ale možno bude lebo prvé som mala na 17DC a druhé na 15DC a teraz by mohlo byt na 14DC 🙂

helen5
1. dec 2011

@simik22 prečo nerozumna chcela som vediet co je hcg už viem to je jedna ves a druha vec je ta ked ideme na sono a doktor diktuje 9:10 a hoci jake čisla aja som z toho jelen do teraz . a preto sa pitam ake musia bit visledki abi sa ujalo babo ked robia iui a ine vec

simik22
1. dec 2011

@helen5 to asi diktuje rozmery folikulu. cize folik by mal mat okolo 20 mm aby praskol

helen5
1. dec 2011

@simik22 aha tak tak sa maju naše čisla a ked praskne znamena že je tehotna . ja som mala malo teraz 11 najviac dobra polovica mi chybala . a ty si kolko mala najviac moja a v ktorom si teraz tyžni

simik22
1. dec 2011

@helen5 ked praskne, to neznamena ze si tehotna, ale ze sa uvolni vajicko, ktore moze byt oplodnene. ak nepraskne, spermia nema co oplodnit. neviem este, dnes mi len oznamili, ze som tehotna. o tyzden pojdem nasono

helen5
1. dec 2011

@simik22 som stoho vedla teraz ako si bola ty

simik22
1. dec 2011

@helen5 ja som vsetkemu rozumela 🙂)) a ked mi daco nebolo jasne, tak som sa opytala doktora 🙂

helen5
1. dec 2011

@simi 22 no ja som zvedava ako dopadneme mi ešte mi nedošla ta slavna našteva čo tak sa nanu čaka každy mesiac

zibi
1. dec 2011

@helen5 ty si na biologii zrejme chybala 😀 😀 😀 si sa ulievala co..?? 😉 a ako testik co netestujes? 😀
@simik22 a ty si mi ako sa citis?

simik22
1. dec 2011

@zibi toto si zabila hehe.... dnes ti mi je volako priebezne cely den zle, od zaludka a nadrapuje ma ako macku :D akurat som vravela drahemu, ze na Vianoce budem skapinat pod stromceok.. ale viem, ze toje dobre

simik22
1. dec 2011

@helen5 a kedy ti ma prist?

helen5
1. dec 2011

@zibi no ked ja sa už ani nepametam ti poviem už mam asik hosip moj vek . ja už abi som bola tehotna aspon kus vipadnem z roboty . teraz ešte deti podostavali kiahne . v praci

tinka9075
1. dec 2011

@zibi júj toto bolo dobré tak som sa nasmiala 😀 😀 😀

tinka9075
1. dec 2011

@helen5 ved ešte nie si stará treba sa pýtat v centre ked niečo nevieš 🙂

helen5
1. dec 2011

@simik22 už tu mala bit ta striga

helen5
1. dec 2011

@tinka9075 už sa budem pitat moja mamka povedala že bi sme mali aj tam ležat aspon tyžden dva a bit pod ich dohladom a nie tak možno bi bolo lepšie kebi sme poležali aj v martine ja bi ležala aj 3 aspon si odichnem

tinka9075
1. dec 2011

@helen5 čo viem tak niekedy to tak bolo ked si stimulovala tak si bola v nemocnici aj po odbere a vklade jedna známa ležala v nemocnici mesiac aj tak nič z toho 🙂

zibi
1. dec 2011

@simik22 och tak to je dost neprijemne....inak ja som citala ze rannu nevolnost sposobuje hypokgykemia teda nedostatok cukru..v organizme..ze zena by mala pravidelne jest, vyhnut sa "praznym" kaloriam.. sladkostiam a jest ovocie a zeleninu..ale ze dolezita je ta pravidelnost.... hlavne neostat dlho bez jedla... ze dokonca ked ides v noci na zachod ze by si mala daco zjest, aby ti nebolo potom zle...napr. len banan ten zasyti alebo fit tycinku nieco lahke.. treba vyskusat 🙂

zibi
1. dec 2011

@helen5 a kde robis helen ?

helen5
1. dec 2011

@tinka9075 a tak cestujeme hore dole a v aute aj potratime ked su jami dakde alebo zadka . ja taka unavena že si ani nohy necitim asik mi odrezali

tinka9075
1. dec 2011

@helen5 neboj ked cestuješ autom tak určite nepotratíš 😉

helen5
1. dec 2011

@zibi ja robim v deckej liečebni . moja pri detoch deti sa tam liečia na astmi .prieduški . ktore su často chore a teraz dostali pol budovi kiahne zase

zibi
1. dec 2011

no baby tak ja cestujem vlakom ...lebo muz berei auto do prace na tyzdnovky..a poviem vam tiez ziadna slava..dve hodiny vlakom potom prestup vo vrutkach na osobak potm sa plasit do nemocky a z nemocky ze by ma prioritne zobrail aby som stihla vlak naspat lebo by som dve hodky cakala..tak nic moc noo 😒 ale na odber pojdeme s muzom autom a aj na vklad a aj na potvrdenie asi ... len treba vydrzat tu hnusnu cestu a to ranne vstavanie o stvrtej rano 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre