Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

simik22
2. dec 2011

@tinara23 a je to aj skutocny dovod?

simik22
2. dec 2011

@crazybabenka
@tinara23 aspon vieme , aki niektori lekari naozaj su... ide im len o peniaze, nie o tom, aby nam, ktore sa na nic spoliehame, pomohli ☹

crazybabenka
2. dec 2011

@simik22 no na výpovedi to určite napísané nemá

tinara23
2. dec 2011

@simik22 veru tak, bohužiaľ je to jeden z mála doktorov, z ktorého cítiš, že mu nejde o biznis, ale o človeka a takýto ľudia v dnešnej skorumpovanej dobe nemajú šancu, bohužiaľ ☹ júj taká som zlostná, že až 😠 😠 😠

tinka9075
2. dec 2011

@tinara23 dobre si to napísala to hovoril aj môj muž že ho možno aj tlačili do niečoho zlého ale docent bol pašák chlap a spravodlivý tak im asi nepasoval a čo si myslia že Galo je výhra?ja som chodila do Heliosu a Krajkovič nás obtiahol o peknú kôpku penazí a ked som mu to povedala tak sa spravil blbí že o ničom nevie a slúbil že to vráti dodnes a to už je rok no charakter ako hrom tak som bola nasratá a šla do Iscare bola som rada že som konečne natrafila na slušného človeka a teraz toto stále mi je do plaču len musíme verit že si docent niečo otvorí a pôjdeme k nemu

moniatko13
2. dec 2011

no baby som v šoku,,tak mi je do plaču..on bol moja nadej...teraz som prestala verit,že ostanem tehotna...už plačem ☹ ☹ ☹ ☹

crazybabenka
2. dec 2011

@moniatko13 zlatko prestaň strácať nádej....neboj sa....určite budeš mamina....."doc. nás v tom nenechá samé" určite niečo vymyslí

simik22
2. dec 2011

@crazybabenka to mi je jasne

tinka9075
2. dec 2011

@moniatko13 aj moja len jemu som verila že budem tehotná a sen je fuč ja plačem už ako sme prišli z Martina celú cestu domou som revala ☹

simik22
2. dec 2011

@tinara23 veru, je to na porazenie. cestny clovek nema sancu sa udrzat v nasej spolocnosti

riami78
2. dec 2011

@tinka9075 Ale no tak! Na IUI teraz nepôjdeš?

riami78
2. dec 2011

@simik22 Bohužiaľ, máš pravdu!

tinka9075
2. dec 2011

@riami78 možno pôjdem ale do iscare v martine už nie tam som už skončila 😒

simik22
2. dec 2011

@riami78 no ale my s tym uz asi nic nenarobime

moniatko13
2. dec 2011

@crazybabenka vieš moja ja som už začala s dlhým protokolom a docenta tam niet...ja neviem čo spravím

@tinka9075 vieš ja som pred polrokom zásluhou docenta ostala tehotná ,ale potom som mala v 9 tt MA...keď som po zákroku išla k nemu na kontrolu,tak ma povzbudzovať,že keď sa nám to podarilo prvý krát ,tak sa to podari aj druhy a jeho niet..on bol mojim svetielkom.. ☹ ☹ ☹

crazybabenka
2. dec 2011

@moniatko13 baby...doc to mrzí najmä kvoli vám...čo ste v stimulácii....že nemohol aspoň vás ukončiť

tinka9075
2. dec 2011

@moniatko13 presne ved aj mojím ked sa mi nepodarilo iui tak mal slzy v očiach a povedal nech sa nebojím že spolu to dokážeme a dnes ked som tam prišla tak atmosféra na bode mrazu zrazu tam bolo velmi smutno darmo docent tam chýba 😒

tinara23
2. dec 2011

@moniatko13 už ak si začala, tak je asi škoda prestať 😒 ale chápem, tiež neviem čo by som robila 😖

moniatko13
2. dec 2011

baby,da sa nikde napísať na stránku Iscare čo si o tom myslime,a že sa môžu hanbiť o čo prišli..

moniatko13
2. dec 2011

@crazybabenka moja ty to ako vieš,že ho to mrzí..

mirka2010
2. dec 2011

@tinara23 hmmmm, ako nazor to uplne beriem, pretoze docent je tak uzasny a ludsky, ze mozno naozaj niekomu prekazala jeho snaha pomoct a nie tahat z ludi len same peniaze, ako je to v dalsom nemenovanom centre v tomto meste...ale napriek tomu vsetkemu je to tak nefer a tak ma to dostalo, ze mi az slzy vysli, ked som si predstavila docenta a tu jeho usmiatu tvar, ked nam robil sono a bude mi naozaj za nim neksutocne smutno....ja ho poznam nielen z prostredia centra...je to naozaj uzasny clovek...a verim,. ze sa postavi na nohy a otvori si nieco vlastne...to by bolo najlepsie...a este jednu vec, ktora sa mi neda nenapisat....pri otazke od neho, ze ako sa mame, sme klasicky odpovedali, ze tak a tak...a viete co on odpovedal na otazku ako sa ma on????? mame uz 76 vlastnych deticiek, ktore prisli na svet za pomoci nasho centra......potrebujem toto vobec komentar?????????????????????????????????????????????????????????

tinka9075
2. dec 2011

@mirka2010 toto nepotrebuje komentár ja vždy ked som k nemu chodila vždy sa pýtal ako sa mám a ked som sa to opýtala ja tak povedal že máme znovu nejaké tehulky ten človek proste nemyslel na seba ale na svoje pacientky 😉

v555
2. dec 2011

Včera som akurát uvažovala,že ako dobre, že mňa sa tento štrajk lekárov netýka,myslím v úvodzovkách.A už je to tu.Aj keď toto nie je kôli štrajku ale úúúúúúúúplne inej veci,myslím si.....Docent je trieda a on bude chýbať v centre.Ak tam bude Galo,tak to bude druhý Helios ☹

mirka2010
2. dec 2011

@tinka9075 no presne si napisala to, co ja len konkretne....on nikdy nemyslel na seba....ved prve ked sa ta niekto opyta ako sa mas, tak odpovies nieco o sebe....a on???? nie, proste on zil centrom, svojim pacientkami, pomocou pre druhych...ach tento svet je fakt uplne divny....

moniatko13
2. dec 2011

@tinka9075 skôr su divný v Iscare vedenie, keď odstavili docenta... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tinka9075
2. dec 2011

@moniatko13 to áno asi im tam nepasoval jeden super odborník a hlavne človek ktorý vedel vždy pomôct

lululka555
2. dec 2011

@v555 ahoj ja chodim do heliosu ,ale chceli sme prejst do ISCARE, hlavne koly docentovi-pocula som len same chvali o nom...on tam uz nieje? a Galo tam co robi?tak asi nic z toho nebude :(

zlatanka30
2. dec 2011

no ja nemam slov,co tu citam.je mi z toho smutno. nam sice docent nepomohol,ale aspon nas posunul dalej i ked je to vsetko neiste. ☹

sliver
2. dec 2011

@moniatko13 - moje ked si už začala tak sa neboj a bojuj dalej aj zanho!!!
mysli stale nanho a isto otehotnieš, neboj budeš maminkou. Ked sa ti to už rad s Doc. podarilo tak urob všetko preto aby sa ti to podarilo aj teraz na jeho pamiatku

babina8
2. dec 2011

Ahoj, aj ja chodím do Iscare Martin, som s toho hotová. Mala som nádej a a teraz nič. Máme o týžden začať stimulovať, tak teraz neviem čo robiť. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre