• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

10. januára 2017 
@zibi je mi to luto,som sklamaná,ach bože prečo sa toto musí diať,to je také nespravodlivé...drž sa..
13. dec 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moniatko13 dakujem moja
13. dec 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ťažko povedať či to bolo tým menopurom, ale čo ja viem tak je dosť kvalitný. Kočky čo stimulujú v Reprofite Brno a platia si všetko sami tak si vyslovene pýtajú menopur aj keď je drahší lebo je jeden z najkvalitnejších. Skôr si myslím, že to bude v niečom inom. Prajem veľa síl do nového boja aj keď je to veľmi ťažké a samozrejme treba vyskúšať všetky dostupné možnosti aj keď je to finančne náročné. Ja som tiež stimulovala menopurom a tiež som zle reagovala na stimulku ale ja mám endometriózu takže to pripisovali tomu. Tiež by som sa prikláňala k tomu AMH treba pozisťovať všetko.
13. dec 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tak toto je zlé už som si myslela že sa oplodnia pekne ale nech ti spravia ten AMH hormon a budeš vediet na čom si :unamused: je mi to velmi lúto toto je velmi nespravodlivé a kruté :frowning2:
13. dec 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
@tinka9075
ja si myslm ze to bude tym ze mne proste nesadol dlhy rpotokoll..viac bab mi pisalo ze menopurom proste mali malo vajok ...proste by som potrbovala viac vajicok.....aby vedeli s urcitostou povedat kde je chyba
13. dec 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ja som vždy mala krátky aj to som si nepichala celé dva týždne lebo by som mala vela vajok prvý krát som pichala Diphereline a Fostimol a druhý krát len Gonal :wink:
13. dec 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no vidis takze verim ze ked budem mat kratky tak to bude lepsie.. :wink:
chi vidim ze uz ani neviem pisat...prispevok vyssie same proste :slight_smile: no nic idem off je nacase lebo mi uz zacina svitorit :slight_smile:
13. dec 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ja si tiež myslím že krátky je lepší :wink:
13. dec 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi aj ja som mala dlhy protokol a menopur .vajok bolo malo.nedali sme pk ,ale aj tak to nevyslo.potom mi urobili AMH a vysledok 0.takze ja uz nemam vobec vajicka a tym padom uz nikdy ziadne ivf .
13. dec 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi presne tak treba vyskúšať viacej možností a potom budete vedieť na čom ste. Máloktorej sa to podarí na prvý krát tak dúfam, že druhý pokus bude pre vás úspešný :slight_smile:
13. dec 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi, zlato,je mi to straaaaaaaaaaašne ľúto ale tebe je to teraz prd platné.Viem presne čo prežívaš......zažila som to tri krát po sebe :frowning2: a pevne verím,že tento krát to už vyšlo a že zajtra ráno mi povedia,že si môžme prísť pre embryjko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........Menopur a Merional sú hormóny,ktoré okrem iného obsajú aj LH,čo taký Gonal a Puregon nemajú.Docent ťa nastavil preto na Menopur lebo keď ti odoberali krv na hormonálny profil asi ti poklesol LH.Nedopichovávali ti aj takzvanú štipľavku???Mne áno a to znamenalo,že mi poklesol LH./LH-luteinizačný hormon,ktorý je potrebný na dozrievanie vajok :wink: /
Hovorí sa mi to dnes ľahko ale toto strašné obdobie prejde,načerpáš nové sily a po čase sa rozhodnete ísť do toho znov / a možno ani nie,pretože otehotnieš prirodzene/......ver mi,viem presne čo píšem.Možno zajtra budem na dne JA ale verím,že NIE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nič iné nám nezostáva,len sa postaviť a ísť ďalej aj keď je to sakra ťažké....
13. dec 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@v555 ahooj drzim palceky :dizzy_face: baby dakujem za podporu-dopadla som ako @zibi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. dec 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi
@smeyka27
mrzi ma to...viem, co prezivate.. teda velmi podobne to viem...i ked nie navlas rovnako.. nenechajte si pokazit vianoce..je to cas zazrakov...a mozno ten pravy pride teraz k vam.... :dizzy_face:
13. dec 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zlatanka30 joj moja tak to mi je luto.ale ja vajicka mam mala som dve krasne zrele ackove..tak neviem preco to nevyslo
13. dec 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 drzim palce moja..hej pichali mi aj pregnyl..len vies mozno potrebujem kratky protokol ked som na dlhy zle reagovala..no hadam daco vymyslia :confounded: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
13. dec 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas och majus mas pravdu... je to o nicom...viem ze aj ty si to mala tazke a je tofakt zle zle zle.. :confounded: :cry: ako som sa tesila ze budeme s mm konecne spoliu na vianoce kedze minule sme neboli tak teraz mi je nanic..a netesim sa :cry: :pensive:
13. dec 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smeyka27 no my sme teda fakt dvojka to ti poviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mas IP zlato
13. dec 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 inak stale vsetko super vysvetlis ...dikes moje v :wink:
13. dec 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby myslite si ze mi vratia peniaze kedze sme platili PK a nebola?
13. dec 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tes sa...aspon vy dvaja ste spolu..spolu s mackou traja a mozno ani nebudes vediet ako a budete styria :slight_smile:
13. dec 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@oknosmas si zlata ..musim sa preniest cez to :unamused: a ty ako? kedy idete na 2kolo?
13. dec 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka lenze ja som si sono nechala urobit u svojho gynekologa a nie v centre, stavim sa, ze keby som tam v stredu bola prisla, oni by mi to iui urcite urobili, aj keby vedeli, ze je uz davno neskoro,
13. dec 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana1972 uz dnes som si naplanovala dovolenku na januar v praci, aby som mohla chodit na ultrazvuk do martina pre mna za mna aj kazdy den, nebudem len tak pre nic za nic pchat do seba hormony a k tomu si este pichat injekcie heparinove, aby sa to potom vsetko pokaslalo.... pekne sa tam s nimi porozrpavam
13. dec 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi neviem...dufam, ze uz nepojdeme...ze to pride raz aj same...zatial to neriesim...
13. dec 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby tak uz dalsia baba mi napisala ze sa jej z jednotkovych z vecera do rana zmenili na trojkove..mne sa neoplodnili..smejka je na tom rovnako...no dufam ze nezacina biznis v centre..lebo tam uz nepojdem :confounded: mi to pride divne..a nechcem byt paranoidna
13. dec 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi neprijemna zhoda nahod... skus teraz mysliet na nieco ine...pozitivnejsie...
13. dec 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooj baby ako sa ja bojim na zajtraaa :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. dec 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 neboj sa moja :slight_smile:
13. dec 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi booze vsetko si len zeny musia vytriet a muzi si este aj dobre urobia :frowning2: :slight_smile:
13. dec 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 joj tak to je zial..nic s tym nespravime.. :unamused: ale aj muzi sa s nami trapia urcite :confounded:
13. dec 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok