Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janka134
24. sep 2010

crazy babenka chytam v pondelok ich budem potrebovet 😉 😲 😀

janemari
24. sep 2010

@janka134 neboj pridi este v nedelu posleme ti celkom cerstve TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

crazybabenka
25. sep 2010

@janka134 budem na teba myslieť.....držkajte sa......a potom daj vedieť pozitívne správy......TTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
26. sep 2010

@janka134 januška zajtra sa držte....budeme na vás myslieť.......posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janka134
26. sep 2010

ahojta uz to mam na dosah aj sa tesim aj bojim vsetky vyrusiky chytam od zajtra som off takze o az o 12 dni pridem urcite s dobrimi spravickami este rez dakujem 🙂 crazybabenka

janemari
26. sep 2010

@janka134 tak este jednu davku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT,na dvojicky 😉

janka134
26. sep 2010

janemari dakujem tak to teda musi zabrat 🙂

crazybabenka
28. sep 2010

no babule? žiadne novinky? ☹

bielalady
28. sep 2010

...no veru veľa šťastných tu v ISCARE akosi nevidno !!!!!!

crazybabenka
28. sep 2010

@bielalady nejak sa to zaseklo, ale pevne verím, že to teraz janka134 prelomí 🙂

sliver
28. sep 2010

@crazybabenka - aj ja verím že to janka prelomí a ja pôjdem hned v jej závetrííííí
stimulujem Proverou a v sobotu ma čaká prvá včelička :(

crazybabenka
28. sep 2010

@sliver juuuuj som rada, že mňa to obišlo.....lebo neviem neviem ako by som si to pichala.....bojím bojím.....tebe držím pršteky.....a drobec v brušku určite tiež 😉

sliver
28. sep 2010

@crazybabenka - no aj ja som do poslednej chvílky dúfala že sa tomu vyhnem, no neúspešne, ale nevadí, vydržím a idem do toho naplno! sú horšie veci v živote ako nejaká malá včelička ráno 😉
ja sa toho pichania ani tak nebojím ako tých nálad, som dosť precitlivelá a mávam odmalička stavy že slzy nakrajíčku a teraz to ževraj má byť vďaka hormónom 10viac.........

bielalady
29. sep 2010

@sliver, môžem vedieť ako dlho sa snažíte?

crazybabenka
29. sep 2010

@sliver joj moja ..... náladám sa nevyhneš.....len počkaj ako to bude s tebou mávať keď budeš tehu 😀

bbtina
29. sep 2010

baby, tak včera moje prvé IUI ...už to mám za sebou 🙂 už len čakať, aj keď s tou škaredou teratozoospermiou tomu veľkú nádej nedávam ☹ , ale pán doc. bol zlatý, ja keď tam mali toho veľa

crazybabenka
29. sep 2010

@bbtina moja....nádej zomiera posledná....a my s 100% abnormálnych spermošiek sme toho príkladom.....takže ti okamžite prikazujem myslieť pozitívne 😀

bbtina
29. sep 2010

@crazybabenka posnažím sa, veď tvoj prípad mi je takou útechou, elbo viem, ako sa vám to podarilo

crazybabenka
29. sep 2010

@bbtina to že sa posnažíš to mi nestačí.....už začni rozmýšľať ako ideš vymaľovať detskú izbu 😀

bbtina
29. sep 2010

@crazybabenka ďakujem, tak idem pevne veriť, lebo akurát som zistila, že na dlhšie obdobie bolo toto jediné čo podstupujeme, keďže IVF bude pre nás zrejme komplikované. Tak verrrrrim, že to vyjde

crazybabenka
29. sep 2010

@bbtina som rada, že sme sa pochopili 😉 verím, že to dopadne tak ako má.....a konečne aj ty kúpiš ten správny // test....a potom už len hladkať bruško a tešiť sa
🙂

dejka12
29. sep 2010

Ahojte 🙂)
Tak dufam ze aj na mna sa uz coskoro stasticko usmeje ....
Uz picham asi len 3 dni 🙂 🙂 🙂 v pondelok asi konecne OPU a o tyzden sa uz budem vytesovat s bublinkami v brusku 🙂
crazybabenka posli tehu virusiky 😀

dejka12
29. sep 2010

@sliver
jeeeeeeeeeej ty v sobotu prvu vcelicku .... a ja dufam ze poslednu , neboj rychlo to zbehne o mesiac uz budeme tehulky 😀 😀

sliver
29. sep 2010

@bielalady - druhý rok

@bbtina - držím prsty, len klud a pokoj!!!!

@dejka12 - jo letí ten čas, ved som mala nervy že mi to nevyšlo s tebou a šup som v tom zase 😉 ušlo to rýchlo

crazybabenka
29. sep 2010

@dejka12 nech sa páči 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
29. sep 2010

a ešte nejaké pre všetky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dejka12
29. sep 2010

@sliver
ja som dnes deviaty den stimulacie, myslela som ze OPU budem mat uz v sobotu .... ale budem musiet pockat do pondelka.
Daj vediet ako si zvladla prvu diferelinku. Ja som si to pichala inzulinovkami, tie su kratucke a tenke, takze ma to vobec nebolelo.
A co sa tyka nalad, tak diphereline so mnou dost "maval" , ked som zacala stimulovat tak sa to zlepsilo.

dejka12
29. sep 2010

@crazybabenka
dakujeeeeeeeem , posielaj mi vela, vela lebo ja chcem dvoch 🙂 , teda dufam ze mi to v centre dovolia 😀

crazybabenka
29. sep 2010

@dejka12 neskromné želanie 😉 tak ešte nejaké TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janemari
29. sep 2010

Cerstve TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt pre snazilky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre