• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

17. januára 2017 
@crazybabenka
nooooooooooo, tesim sa , ale zatial len velmi opatrne, od 6. dna po ET testujem a zatial ciarocka silnie ..... tak dufam ze aj krvicka vsetko potvrdi a bublinke zachvilocku zacne bit srdiecko :wink: :wink:
19. okt 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka
dakujem :slight_smile:
19. okt 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejka12 , to sú veeeeľmi dobré správy :slight_smile: . Tak nech len silnie ďalej.

Lasocka1, tak vo štvrtok držím palce. Crazy a janemari určite pošlú nejaké extra vírusíky pre teba.

Crazybabenka, ten tvoj román by určite šiel na dračku :wink: .
19. okt 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejka12 - nenatahuj nás............... čo si myslela tým "Zda sa, ze to zabera" ???
držím veľmi veľmo palce
už stimulujem Fostimonom od dnes rána :wink: konečnéééé

@tessinka - ja som mala Clostyl že 4tb. denne a reakcia veškerá žádna..... tak si riadne uži ten blažený pocit, polietaj si trošku :wink: veď to je super, ja som mávala práveže stavy že som plakala pre nič za nič....
19. okt 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejka12 - ja som pako, som si nedočítala all dokonca, iba stranu predtým :wink:
supiš, držím palčeky, to je krásne že silnie, asi začnem aj ja tie vírusíky od crazybabenky papať :wink: :wink: :wink:
19. okt 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver
Ahoj som rada, ze Ti to nakoniec nestopli.
No mne ciarocka silnie ale mam prave obdobie, kedy by som mala mat ms a mam taky zly pocit, ze sa pusti, uz druhy den mam vzdy vecer spinenie :frowning2: :frowning2:
velmi sa bojim
19. okt 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejka12 - nebojkaj, hlavne bud v klude!!!!
do MT si volala že máš špinenie?
neboj klud a klud a klud!!!!
19. okt 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver
zatial nie, zvysila som si utrogestan na 4x2, uvidim rano ak sa ms spusti a test bude stale pozitivny, tak zavolam.
Ale pevne verim, ze sa ms nespusti
19. okt 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejka12 - aj ja pevne verííííííím
držim pršteky a hod relaxovať, kukni si niečo pekné, vylož nohy a nič nerob :wink: :wink: :wink:
19. okt 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver , to je fajn, že sa to upravilo a môžeš pokračovať.

U mňa to po tom Clostile ani neboli tak stavy blaženosti, :wink: , ale som skôr mala pocit, že som úplne mimo, taká vytrhnutá z reality, aj sa mi ťažko sústredilo, dosť robím s ľuďmi, takže to bolo veselé... hihi.. si museli o mne pomyslieť... ale pri dvoch tabletkách denne to bolo ešte veselšie... Ale inak, hej, dá sa to zvládnuť v pohode... Po jednej tabletke mám zatiaľ 2 folíky, neviem si predstaviť, koľko by ich bolo po 4 tbl. denne... Keby sa tak dalo pri IVF stimulovať iba Clostilom...

Dejka, posielam veľa dobrej energie. Drž sa.

Inak, babenky, mám pocit, že vírusíky od crazybabenky vyzerajú dosť nákazlivo. :wink: Musíme to využiť.
19. okt 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejka12 tak potom extradávka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
20. okt 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a j pre Vás babule TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT T TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
20. okt 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka ja som mala po clostile jeden folík.....a keby si vedela ako teraz kope.....a to mu chce tato poslať ešte kopačky :grinning:
20. okt 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejka12 a prestaň stresovať.....aj zahniezďovanie žubrienky môže spôsobovať slabý hnedastý výtok až krvácianie
20. okt 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aby na to crazy nebola sama pridam aj ja zo svojich tehu virusikov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@dejka12 tak drzim palceky aby si sa presunula uz skoro k nam tehulkam :slight_smile:
20. okt 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejka12 ahoj dejka12, to je super ze mas pozitivne testy, gratulujem. dzrim palce aby mrcha nedosla a vsetko dobre dopadlo. ja som dnes 8 den po KET, zatial som test nerobila. dnes som 28 DC a bolieva ma brucho ako pred menstruaciou.
spinenie mavam skor rano, po vycikani trosicku na papieri
20. okt 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejka12 , keď som bola prvý raz tehotná, tak som v čase predpokladanej MS mala 4 dni také hnedasté špinenie a baby test stále nič neukazoval. Môj vtedajší lekár to potom zobral ako normálnu MS a odvtedy počítal deň pôrodu, ale očividne som už bola tehotná, lebo aj bábätko sa oficiálne narodilo o 2 týždne skôr (s mierne nazelenanou plodovou vodou), krásne donosené. Aj AFP testy som mala vyššie hodnoty - lebo bábätko bolo očividne staršie.Prvý tehotenský test mi normálne vyšiel až v 7 týždni tehotenstva... Ale bola to aj moja chyba, lebo ja som v ten rok už vyhodila toľko peňazí na tehotenské testy, že som spočiatku rezignovala a kupovala som si také lacnejšie, však akože tiež mali byť spoľahlivé, až keď som už bola zúfalá, že mi je nanič, a MS nikde a testy negatívne, tak som si kúpila poriadny RapiPreg.... a ten už ukázal.Takže stále dúfaj - navyše, ak ti test vyšiel. A teoreticky by to ešte hádam mohlo byť aj uhniezďovanie....Držím palce. :wink:
A tinne13 samozrejme tiež.

A vy nám tiež, dnes nám potvrdili, že ideme na IUI. :wink: sťahovať toho bociana za nohu :wink: .
20. okt 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka vieš čo u nás zabralo.....že som sa bocianovi začala vyhrážať..... že ak do roku nezosadne.....tak ho zostrelím....a musel k nám nakuknúť oknom....videl, že arzenál na to mám......tak sa zľakol :grinning:
20. okt 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby a ako vyzera ta miestnost kde sa vykonava odber spermii???a isli ste tam aj vy ??alebo muz siel sam???
20. okt 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 noooo môj bol len na spermiograme.....ale bol tam sám.....a nechcel mi nič povedať :grinning:
20. okt 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka a preco???ja len ci to nieje len daky WC alebo co?,???
20. okt 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 nie nie....to určite nie.....majú tam na to samostatnú miestnosť....môj je taký malý hanboško.....tak preto mi o tom nechcel hovoriť :grinning:
20. okt 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky. Aj ja som jedna z vas. :slight_smile:
Mame za sebou 1.IVF a chystame sa na dalsie.
Dejka,Tina...drzim palce,vela stasticka :sunglasses:
20. okt 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka
Dakujem pekne, no dnes bol test zas pozitivny:slight_smile:), ukludnujem sa, ze to spinenie je sposobene zmenami na krcku maternice, v pondelok idem na krv, dufam ze mi povedia pekne cislo :wink: :wink:
20. okt 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13
Dakujem :slight_smile: No ja som testobvala uz 6 den po ET. Drzim palce, aby si mala dve vytuzene ciarocky :slight_smile:
20. okt 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari
dakujem Ti velmi pekne, no TTTTTT virusiky urcite pomahaju :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka
jasne, dnes som sa rozhodla, ze vsetko je a bude OK :grinning: :grinning:
Ked to to moje babuliatko vydrzalo 6 dni bezo mna niekde same v centre a potom sa u mna udomacnilo, uz si ho len tak nepustim :wink: :wink:
20. okt 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejka12 presne tak....už vás nič nerozdelí :wink:
20. okt 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka, verím ti, presne som tú tvoju výhražnú formuláciu bocianovi našla v starších príspevkoch.

U nás často prelietavajú nad riekou, tak si idem nejakého vystriehnuť.

Dejka, presne tak.. Hoci v centre mu isto tiež nebolo zle, tam sa mu určite aj prihovárali :wink: Ale mama je len mama.
20. okt 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejka12 blahoželám a nech to dopadne dobre:slight_smile: Dejka o chvílu možeš aj ty posielat vírusíky... :dizzy_face: a je dobré že myslíš pozitívne..
@tinna13 držím ti palce :wink:
@petuska123 mm bol na spermio sám ale raz som bola s ním ked sme chodili do Blavy,ale tvárila som sa že tam nie som... :grinning: :grinning: :grinning:
@crazybabenka , @janemarie Dakujeme za vírusíky :slight_smile: :dizzy_face:
@terry123 vitaj :dizzy_face:
...babule ja pichám odušu ododnes aj Cetrotide :dizzy_face: ráno som trošku nad tým maturovala ale nakoniec som to pichla v pohode... :sweat_smile: V piatok dalšia kontrola....Držkajte sa papa
20. okt 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok