• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

20. mája 2017 
sliver,ja by som už tie krásne vecičky nakupovala ako divá :grinning: no ešte sa držím :grinning:
5. apr 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megynka tak mas super muzika,moj hned povedal ze nebude pichat.Pozerala som na nete ako sa to picha,vyzera to strasne,ale do brucha to zvladnem aj sama pichnut/snad/,ale ak budem musiet ten diphereline/ci ako sa to vola/pichat do zadku tak neviem co urobim.Da sa to aj samej pichat do zadku?
5. apr 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari to neviem, ja som si pichala iba do brucha, a to sa dá, ide to len do tuku takže to vôbec nebolí a to pero má teňulinkú ihličku, sem tam možno trafíš malinkú cievku ale to sa ti len urobí modrinka a nič, a miesta vpichu si striedaj a bude to ok, no do zatku to si sama asi nepichneš,ja som také nemala
5. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megynka idem zajtra, včera mal folík 21mm, večer som si bola dať pichnúť pregnyl a zajtra o 11,00 ideme na IUI
len mám teraz trošku stres lebo ma včera celý čas pichalo podbruško tam kde je folík a dnes ho už necítim, tak sa bojím či už nepraskol :((((
5. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver dúfam,že folík je tam kde má byť, pekne si ho opatruj a už len oddychuj a zajtra strááááááááášne moc držím palce :wink:
5. apr 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokial vsetko bude do brucha tak v pohode,v nemocnici mi pichali do brucha a bolo to v pohode a myslim ze ked si to budem robit sama malo by to byt lepsie.Inak ked som pozerala na nete videa ako sa to picha tak auu brutal :grinning:
5. apr 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari neboj :wink: :slight_smile: a kedy začneš stimulku?
5. apr 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megy to by som aj ja rada vedela :grinning: Ale ak sa ozvu z centra/lebo cakam na schvalenie/ cca do 11.4.tak asi hned 12.4. lebo mam dlhy protokol a tam sa zacina zevraj 22DC tak ak je to pravda tak vtedy.A ak nepride do vtedy tak dalsi cyklus. :sweat_smile:
5. apr 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari-dipherelin sa pichá do brucha, zvládneš to, drž sa
5. apr 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,ja som si myslela,že už začínaš teraz niekedy :wink:
5. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vlastne už možno aj áno :slight_smile:
5. apr 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba je dakujem ty si ma tak potesila cmuckyyyyyyyyyy :slight_smile:

megynka no aj ja som mylsela ze uz teraz ale tyzden hore dole.Ja si len zistujem co ma caka :wink:
5. apr 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink:

sliver,dnes držím palce :dizzy_face: až sa to podarí :dizzy_face:
6. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny pobede ja som dnes nejaka neboha a malatna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janemari,ja som tiež o ničom,a vonku taká zima som bola hodinu vonku so psom a som totálne vymrzla :rolling_eyes: tak som si ešte urobila kávičku a čaj :slight_smile:
6. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megy aj ja dopijam kaviclu a idem si urobit kupel :slight_smile: Dnes mam nocnu tak sa idem vykupkat a potom este dojdem na net :wink:
6. apr 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nočnú ti nezávidím,ja som rada že som prišla z práce :slight_smile: daj si teda nejaký super kúpeľ ale nie na spanie :slight_smile:
6. apr 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari-tie nočné sú strašné, robila som tak skoro 11 rokov, už 1,5r nerobím nočné, nedá sa to porovnať, nech ti rýchlo ubehne.
6. apr 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
tak mám za sebou IUI, bolo to dnes úžasné, boli tam všetci úžasní!!!!!
a som sa rozhodla že ak to nevíde tak pôjdem do IVF, trošku som mala obavu z toho ale s NIMI sa ničoho nebojím!!!
6. apr 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzana, ty mas 4 deti? a ides na IVF?
6. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver-ahoj, myslela som na teba, ako sa citis
6. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robili ti predtym aj sono?
6. apr 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba dakujem
cítim sa v poho, len som trošku špinila poobede, trošku krvička ... ale hádam to nič nie je... že sa to niekedy stáva
takže teraz len sa udržať v klude, lebo ja som taký neposed a stresák, jedna z tých hyperaktívnych :wink:
6. apr 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana-prepáč, dúfam že sa Ťa to nedotklo, držím palce, my sme sa snažili
čroky a vyšlo to po troch insemináciach a 2IVF, mám 31r
6. apr 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4roky
6. apr 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silver- špiniť môžeš, si PN?len oddychuj.ja som tiež stále niečo robila a teraz po 2mesiacoch som zlenivela, musím sa nútiť vstať aspoň navariť, muž ma šetrí
6. apr 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok