IUI a styk po ňom

5. nov 2021

Ahojte. Ako vam pls v centre povedali? Je v pohode mat v den iui alebo na druhy den styk s muzom?

karhu
5. nov 2021

ano

petkasaurus
5. nov 2021

Nam kazali este v ten vecer poistiť doma

autor
5. nov 2021

@petkasaurus mne nikto nic nepovedal, hoc som sa opytala, mali naponahlo. My sme boli dnes na iui prve o 14 hod. Tak ci poistit este vecer alebo staci zajtra?

emalka
5. nov 2021

Ak styk po IUI, tak hned vecer, radsej ako cakat do zajtra. Vajicko ma len limitovany cas na oplodnenie a aj spermie potrebuju urcity cas na to aby ho vedeli oplodnit.

autor
5. nov 2021

@emalka dakujem za info, ja mam i tak pocit ze som mala ovulku vcera (silne ovu bolesti cely den+plodny hlien a vela), dnes som vstsla bez bolesti a sucha uplne a iui az o 14h. Uvidim ci sa bude drahemu chciet este na sex, lebo o pol 12 bol v centre on.

roztlieskavacka
5. nov 2021

Ale ved v den ovulácie a nasledujúcich 24 hod ked sa spúšťa dole vajíčko je uz suchší den, ten plodný hlien je pár dni predtým..

autor
5. nov 2021

@roztlieskavacka naozaj? Aj bolesti podbruska su pred uvolnenim vajicka? Lebo aj tie som mala vcera od rana do vecera.. a dnes mi nic nie je, skor mu energia len ubudla. Cize je moznost ze prave ovulujem a trafili mi na IUI dnes ovulku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre