IUI Brno - skúsenosti
26. jan 2021
Ahojte dievčata, je tu niekto komu robili inseminaciu v Brne v Reprofite? Uvažujeme že po dvoch neuspesnych iui by sme tretiu skusili v Brne.
Ahojte dievčata, je tu niekto komu robili inseminaciu v Brne v Reprofite? Uvažujeme že po dvoch neuspesnych iui by sme tretiu skusili v Brne.