IUI - marec 2021

hafanana25
5. mar 2021

Ahojte dievčatá, je tu niekto po IUI ako ja? Ja som po IUI prave dnes v GYN-FIV v Ba😊
Možno by sme sa tu tak nejako našli na povzbudzovanie, výmenu skúseností a tak.

monika_k
20. apr 2021

@hafanana25 ja mam vsetko zadarmo takze v ziadnom pripade nemozem povedat ze ide o biznis... Mam narok na 6 IUI...a az tak IVF... Netusim preco mam stimulku stale kedze ja nemam ziaden problem

hafanana25
autor
20. apr 2021

@petkasaurus no to hej 😀😀😀 Ale určite to musí fungovať, keď sú tehuľky z IUI 🙃🙃

hafanana25
autor
20. apr 2021

@monika_k inak som si všimla,že len ja začínam stimulovať s injekciu ovaleap, tuším nikto s tým ešte nemal,ehmm 🙄🤔🤔

maalina
20. apr 2021

@monika_k ty si v cechach ci ako je mozne ze mas tie ukony zdarma 🙂? lebo viem ze baby z ciech pisali ze tam to tak funguje.

monika_k
20. apr 2021

@maalina nie niesom v cechah ale som mimo SVK

monika_k
20. apr 2021

@hafanana25 podla mna to bude ako Gonal.. len ina firma alebo take nieco

maalina
20. apr 2021

@monika_k Jasne asi vsade je to lepsie nastavene ako tu. 🙂 dakujem za info.

monika_k
20. apr 2021

@maalina Nuz ako sa to vezme... Lebo napr. mesacne platim 150€ na zdravotku 🤷‍♀️

hafanana25
autor
20. apr 2021

@monika_k ani to nepoznám 🤣🤣 uvidíme no,od zajtra začínam 😬😬🙏🙏🤣🤣

hafanana25
autor
20. apr 2021

@monika_k tak to máš asi za to,že toľko platíš za zdravotku...je to tiež pekná palka mesačne 🤦😬🙄🤔

monika_k
20. apr 2021

@hafanana25 drzim prsty

hafanana25
autor
20. apr 2021

@monika_k ďakujem, aj ja držím vám 💪🏼✊✊

petkasaurus
29. apr 2021

Caute baby, bola som na krv dnes a nic.. Tak buduci mesiac opat.. Aspon uz budem vediet, do coho idem.. 🙂 sakra, ale aj tak by ma zaujímalo, what's the problem, ked sme podla vysetreni obaja ok.. Ci zle vajko alebo co..

maalina
29. apr 2021

@petkasaurus Ahoj my sme mali tiez vsetky vysetrenia ok a prvy pokus sa nepodaril. Ale ideme teraz druhy krat 🙂. drz sa a nevzdavaj to skusis druhy krat presne jak pises aspon vies co bude.

petkasaurus
29. apr 2021

@maalina dakujem, drzim vam palce tiez 🙂

voskovka
30. apr 2021

Ahojte my sme teraz po IUI v stredu bolo.nejake príznaky máte?či cítite niečo špeciálne?

lens
9. máj 2021

@hafanana25 ahojte, Dievcata prosim Vas, je potrebne aby Vam aj gynekolog dal dake odporucanie na IUI, alebo ste sa sami rozhodli,?

hafanana25
autor
9. máj 2021

@lens Ahoj, ja som (teda my) sme išli bez odporúčania gyn,nedarilo sa a tak sme sa rozhodli navštíviť care a po konzultácii a vyšetreniach sme išli hneď v ten cyklus na iui.

mariocka440
10. máj 2021

@lens ahoj. Aj my sme sa sami rozhodli. Sice sme vyckavali, lebo gynekolog povedal, este mate cas. Ale obaja tahame na 32.... takze sme sli po vlastnej osi.... od oktobra 2x IUI, neuspesne.....
Buduci tyzden mame termin v Brne, s tym, ze sme sa rozhodli pre IVF.... Ale minuly tyzden som si zazrakom nasla dve ciarky, prirodzene 🥰🥰 po troch rokoch s jednym MA .... V piatok som objednana gynekologovi na potvrdenie 😊😊
Baby drzim palce aj vam!!

hafanana25
autor
10. máj 2021

@voskovka ahoj, ako si dopadla????

monika_k
10. máj 2021

@hafanana25 no co ako? dnes mas krv vsak?

hafanana25
autor
10. máj 2021

@monika_k ale kdeeee, až o týždeň..dnes som 9dpo 😂😂😂 Ale inak nič 😂😂😂

monika_k
10. máj 2021

@hafanana25 a testujes? ☺️

hafanana25
autor
10. máj 2021

@monika_k nie,možno v sobotu lebo to budem 14dpo a krv až v pondelok..ale možno dojde ms a nebude treba 😂😂😂

monika_k
10. máj 2021

@hafanana25 mne tak stale prisla na cca 11-12 dni po IUI

hafanana25
autor
10. máj 2021

@monika_k Už má dosť uniká to čakanie,takže ak to nevyjde,tak dávam pauzu asi na chvíľu..dosť ma to psychicky vyčerpáva už....

monika_k
10. máj 2021

@hafanana25 aj ja som si to povedala... ale zabije ma cakat ... takze ja idem dalej 😂😂😂 neviem dokedy ... ani slubena dovolenka ma uz nelaka

hafanana25
autor
10. máj 2021

@monika_k neboj,to asi ani ja nevydržím keď budem vedieť verdikt 😂😂😂😂 Ale ak bude negatívny,tak asi pôjdem na tu laparku najprv,kým podstúpil natívne ivf 🤨🤨🤨

voskovka
10. máj 2021

@hafanana25 v stredu idem na sono a krv.😔a chystám sa zajtra testnut a nevidím to ale moc ružovo nič necítim nič ma nebolí na 6dpo som mala čistý test ani ovitrelle nic.

hafanana25
autor
10. máj 2021

@voskovka Tak zase je len pondelok a do stredy sa môže všetko zmeniť,takže ešte nie je nic stratené.Kedy máš.dostst ms?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre