IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tatinka
10. okt 2011

@sijust ahoj, ale krv mi hadam nebudu brat nejak casto, ci ano ?lebo ta sestricka v iscare mi nevie nabrat krv 🙂 minule ma dobodala ako reseto do oboch ruk 🙂

jovanka81
10. okt 2011

@rehotka25 chod za lekarom, ze sa snazite uz rok a nejde to...ked mas pravdielny cyklus, nehladala by som chyby v tebe, treba urobit spermiogram a je mozne ze budete obaja ok a nejde to,je to priroda...hlavne nech vam urobi lekar vysetrenia, hormony, stitnu zlazu, mykoplazmy, chlamidie avsetky pohlavne prenosne pliagy, lebo tie casto maria sancu pocat.....ono v centre robia kopec vysetreni gyndosi vacsinou menej , zalezi ako im na pacientke zalezii...nezlakni sa , ked ti do karty napisu sterilita primaria....🙂 a ozaj meraj si bazalnu teplotu lebo lejar s apyta co si sledujes ovulaciu, nemaju radi zeny, co pridu, ze nevedia pocat a ked sa ich opytaju na ovulaciu tak ani netusia, ci ju maju 😉

jovanka81
10. okt 2011

@apolenka6 ja osobne nepoznam nijaku zenu, ktora by pocala na prvykrat po IFV, hovorim osobne, ale poznam osobn zeny, ktore mali ist na IFV lebo boli neplodne a kym cakali, pocali prirodzene 🙂

tatinka
10. okt 2011

@si31si ahoj moja, ano ja som z pd, a kde tu byvas? inak dnes som volala do posistovne, povedali ze ziadsot mam schvalenu ale este potrva kym to poslu bo daky podpis este tam treba a potom ze sa to posle, tak asi dva tyzdne este,,,ale nevedela mi to povedat na sto percent ci len tolko ci aj dlhsie

apolenka6
10. okt 2011

@jovanka81 ja zas poznám,ale tu kamošky na fore 🙂 rada sa k ním pripojím a snažím sa prehliadnúť,že sa nikomu nepodarilo na prvýkrát IVF 😎

sijust
10. okt 2011

@jovanka81 Ahoj,v tejto diskusii su uz tri ktore po IVFku ostali tehotne hned na prvy krat....nie je to taky strasiak ako sa zda 🙂 netreba sa toho bat...a je tam vacsia sanca....ako nezmyselne skusat IUI,ked to nejde,tak je to len strata penazi a energie,aspon podla mna... 😒 prajem vela stastia 🙂

jovanka81
10. okt 2011

@sijust no tak to ma tesi, ze uz 3 uspesne buduce maminy 🙂 prajem vela stastia, aby ich len pribudalo 😉

jovanka81
10. okt 2011

@apolenka6 no aj ja prehliadam, co sa mi nepaci, xixixi a momentalne prehliadam, ze mi prisla mrcha, xixi davam jej este tak max 6 mesiacov 🙂

apolenka6
10. okt 2011

@jovanka81 ja čakám mrchu štvrtok,piatok a to idem podpísať žiadosť .....tiež jej krky vykrútim 😝

tatinka
10. okt 2011

@apolenka6 ajoj no aj tu sa veru stretavame🙂 ja myslim ze ked stimulujes a necitis sa zle ze tam clovek moze chodit do prace, iba ak by mi nebolo dobre tak nie,,,a reku ako bude odber a vklad tam urcite zostanem par dni doma,ale nejak neviem ze ci musim na tu pn baby pisali ze ak sa nebudem citit zle ze nie je treba ale ze oni by asi sli lebo ked som cely den na nohach ze to treba fakt pokoj, klud a podobne, tak neviem, uvidim ,sa poradim s lekarom, ty mas aku pracu?

apolenka6
10. okt 2011

@tatinka ja predávam v obchode topánky,predavačka a veru ked pôjdem na IVF bude asi zúriť chrípka a medzi ľuďmi ju raz-dva dostanem a to by mi pred vkladom nebolo dobre by mi ho asi pre chorobu nerobili 😕 ja určite zostanem 🙂

rehotka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishhel
10. okt 2011

@cmelica moj priatel ma problem so spermiamy ma male mnozstvo,su lenive.snazil sa o dieta s byvalou priatelkou 10 rokov alee marne,mi sa snazime rok a pol a nic.tak nam leekarka odporucila ifv,ale ja chcem skusit najprv IUI.

pici
10. okt 2011

@sijust tak to ano. u nas zase vkladaju dve... tusim iba na poziadanie jedno...

pici
10. okt 2011

@mishhel so zlym spermiogramom su to len vyhodene peniaze IUI... odporuca sa maximalne pri mierne zhorsenom spermiograme

tatinka
10. okt 2011

@apolenka6 len ty to mas v tomto asi trochu jednoduchsie lebo si zamestnana takze marodku ti p lati zamestnavatej aj odvody aj vyplatu 🙂 ale ja som na zivnost, ked nepojdem do prace, nezarobim na odvody, ani na najom za prietory a tym padom ani na rodinu a babatko,,,,ja som mala v p lane ze ked ivf klapne reku kym pojdem na matersku by som si nasla za seba naradu len teraz takto na rychlo to sa mi neda,,,nechcem tym povedat ze peniaze su mi prednejsie len proste je to tak ako pisem, ked hned s tym prasim nezarobim na to co potrebuje clovek bezne na zivot,,,ale ak by bolo treba ist marodit tak dako to poriesim bo babatko mi je nejprednejsie

mishhel
10. okt 2011

Aha tak vtom IUI asi nepochodime,bojim sa ifv lebo neviem ci mi to preplati poistovna a iniekcie su vraj drahe,nevidim to ruzovo

tatinka
10. okt 2011

@si31si ja byvam na staorm sidlisku, pri A klube, ty kde? mozme spolu kocikovat, aj smejka sem pride a budeme vozit 🙂

apolenka6
10. okt 2011

@tatinka určite máš svoju pravdu a ťa chápem,ja zas neviem čo to znamená byť na živnosť 😕 ked je to takto tak prečo nie?! 😨 ak to budeš v pohode zvládať tak pracuj a ked bude treba tak oddychuj a bud doma 😉 peniaze treba na dieťatko ved všetko je dnes drahé 😖
ja som na zmluvu al. na 4 hod a pritom pracujem 8-9hoh sa mi to strieda každý týždeň ..a som sa dopočula,že odvody za nás neplatí al. pritom mám ich strháva na páske 😠 ja to mám čierne na bielom a si to odkladám a jej vec ,že za nás neplatí od nej to budú žiadažť.mne to strháva ona .....to je čo?!?!!! 😠 😕

tatinka
10. okt 2011

@apolenka6 teraz neviem ci som dobre porozumela, sa ma pytas co su odvody?

apolenka6
10. okt 2011

@tatinka nie nepýtam,len som si neuvedomila čo to všetko obnáša ked ich nemám ....a ked si na živnosť kto ti bude platiť materskú? a dalo by sa založiť si živnosť a pritom byť zamestnaná na zmluvu niekde? len tak teoreticky sa pýtam

tatinka
10. okt 2011

@apolenka6 jaj uz chapem, som dnes asi prispata 🙂 tak to hej t je pekne zdieranie ked mas zmluvu na menej a si tam viac, ja som tak robila pred 10 rokmi ked som bola zamestnana u sukromnicky a preto som aj odisla a sla na zivnost a robim sama na seba, vsetko ma svoje plus a minus ,,,a ty si aj vydata?

mishhel
10. okt 2011

@cmelica zly spermiogram tak neviem ci mame skusit IUI.

apolenka6
10. okt 2011

@tatinka áno som presne 5 rokov bolo 30.9 🙂 a 5 rok sme ešte spolu chodili a ty si vydatá? a kolko máš rokov nemáš napísané 😕 😎

tatinka
10. okt 2011

@apolenka6 ja si teraz priplacam na matersku z vlasnteho vrecka ale som sa akurat nedavno rozculila lebo kedze si priplacam mala by som prveho pol roka dostavat vyzsie davky a po pol roku uz tu klasicku asi 190e ci koko je to teraz, a nedavno som citala ze to dobrovolne priplacanie chcu zrusit ale peniaze co uz som do toho vrazila mi nik nevrati naspak,,,,ano da sa aj tak ze si na zivnost a aj na zmluvu ale to je komlikovane, ak si naprilad vo vasej predajni zamestnana na zmluvu a veduca ziada abys te bli na zivnost musela bys i si odvody platit ty sama, ale ak by si bola na zmluvu vo vase predajni a vo volnom case by si robila na zivnost uz v inej predajni alebo inu pracu tak uz si odvody platit nemusis lebo ich za teba plati predosla predjna kde si na zmluvu zamestnana,,,ono je to vsetko komplikovane, miesto toho aby cloveku pomohli v tak vymyslia nieco cim mu to skomlikovat 🙂

cmelica
10. okt 2011

@mishhel ono najlepsie by bolo keby ste vyhladali car ...tam si urobia svoje testiky a povedia co dalej...spermiogram vam kto robil??

tatinka
10. okt 2011

@apolenka6 nie som vydata, zijeme spolu uz nieco vyse troch rokov, moj drahy sa vraj ozeni len ked budeme cakat alebo uz mat dietatko🙂, v profile nemam asi nic vypisane o sebe 🙂 ani foto som si nedala lebo priatel nema rad ked sa tu bavim o veciach ako ivf ze co keby niekto z jeho znamich zistil ze on musi ist na ivf . noc o ti poviem.....ja mam 29 a on 30, takze najvyzsi cas na prirastok 🙂 no nie?🙂

apolenka6
10. okt 2011

@tatinka aháááá 😕 tak to je špinavosť..ja si tiež priplácam dobrovolné poistenie už 3 koky a začínam 4 rok 😖 len ak to zrušia 😠 budem musieť bezpodmienečne zmeniť prácu kde budem mať na papieri 8 hodín,lebo by som akú materskú dostala pri 4 hodinách?!!teraz mám ešte DNPO ,ale ak to zrušia tak som nahratá 😖

apolenka6
10. okt 2011

@tatinka ja mám tiež 29 rokov 🙂 a ty mne vidíš čo v profile? lebo som si ho tuším zamkla a neviem či dobre môžeš ho pozrieť? tiež by som sa netešila keby niekto kto má pozna aby čítal IVF a veci osobné kt.tu otváram

tatinka
10. okt 2011

@apolenka6 nechodis nahodou na pokec na azet? by som ti tam milom preposlala jeden clanok o tej materskej , lebo tuna cez konika neviem ako sa pise mail , ,,,vsak to ze ja som si to nedavno citala a tak ti ma to nastvalo strasne ,,nezvyknem hresit ale po precitani daneho clanku som nadavala cely den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre