IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katkaba1
27. feb 2019

@megan777 Ďakujem, je mi z toho smutno ale po pravde - ani som nečakala, že by sa to podarilo. Dúfala som v to ale neverila. Idem na hormonálny profil 4. deň cyklu a vyskúšame ešte jedno IUI. Uvidíme ako to dopadne a podľa toho sa rozhodnem čo ďalej..či rovno IVF ak by sa nepodarilo.
Duphaston sa na čo používa? Mne dal Utrogestan ale na 5.deň som vysadila lebo mi z neho bolo strašne zle, ťažko..
Ja mám nepravidelný cyklus, raz 29dní, raz 31, raz 33 dní. Chcem aby sa na to pozrel či aj tam nemôže byť nejaký zádrhel pre istotu. Dnes som 32DC a menzes nikde.

kacorsita
27. feb 2019

@skvarocka ja som dostala progesteron a myslim ze vdaka nemu nam teraz lezi v postielke nase vysnivane dieta 🙂 drzim palce,dodrziavaj vsetko co odporucia lekari,lebo nikdy nevies co ti z toho moze pomoct 🙂 moj nazor

kacorsita
27. feb 2019

Inak neviem ci som jedina,ale ja som si nerobila ani jeden tehu test,cakala som az na krvne vysledky...nemala som ziadne naznaky tehu a predsa to vyslo.drzim vam palce dievcence 🙂 a hlavne vela energie a pozitivnych myslienok aj ked to ide niekedy velmi tazko..

skvarocka
27. feb 2019

@butterfly333 nežijem na svk ale v uk tak na čo by som to platila keď si to platím v uk

skvarocka
27. feb 2019

@kacorsita mne práveže neodporučili nič. A ani progesteron. Teraz mi jedna baba hovorila že otehotnela tiež vďaka tomu

skvarocka
27. feb 2019

@skvarocka vy ste pred imunologiou robili nejaké DNA testy? Alebo idwte hneď na to?

skvarocka
27. feb 2019
megan777
27. feb 2019

@katkaba1 Ahoj duphaston je aby sa Ti udrzalo babatko a vyzivuje placentu.mne tiez bolo zle z neho ale nejak som to vydrzala a pribrala som z neho ale dietatko je na 1 mieste,ja som stastna ze sa to vobec podarilo po tych rokoch aj ked cakam 2 chlapceka,velmi drzim palce

butterfly333
28. feb 2019

@skvarocka aha to som nevedela.

mamcotka
28. feb 2019

@katkaba1 ten Duphaston je dôležitý ale že vraj utrogestan je lepší a treba ho vkladať a nie jesť. Potom ti nebude z neho zle

katkaba1
28. feb 2019

@megan777
@mamcotka
Baby, a myslíte, že je nevyhnutne dôležitý aj v prípade, že vlastne nie je zatiaľ preukázané, že by som mala nízku hladinu progesterónu? Ak mám dobrú hladinu hormónu nerozumiem prečo ho treba užívať..
Mne gynekológ hovoril, že ho mám prehltať. Vkladanie nespomínal..
Rozmýšlam aj či je rozdiel ak to robí CAR alebo gynekolog.. myslíte, že je to podstatné? Že CAR spraví ´´lepšie´´?
Včera poobede mi dorazila MS.. nikdy som také bolesti pri a pred MS ako teraz po IUI nemala🙈

skvarocka
28. feb 2019

@butterfly333 boli ste na testy DNA predtým ako idete na imuno? Mne to odporučili ako prvé a až potom imuno

megan777
28. feb 2019

@katkaba1 jasom tiez prehltala ono to je jedno ci prehltas alebo vkladas hlavne vtedy ked, Ti byva zle

cuttina
1. mar 2019

@katkaba1 bezne sa uziva na udrzanie plodu. Ja som mala tiez vyborne hladiny a uzivala som ho do siedmeho mesiaca tehotenstva, je dokazane, ze sa neotvara krcok maternice pri jeho uzivani. Je lepsie si ho vkladat, lepsie sa absorbuje.

butterfly333
1. mar 2019

@skvarocka nie neboli sme

maciatkoe
4. mar 2019

Ahojte, buduci cyklus idem na IUI 😊. Je tu este nejaka co ju to tiez teraz niekedy caka? Budem rada, ak mi,l napises, ale do spravy. Mozeme sa spolu povzbudzovat 😊.

baldovska22
4. mar 2019

@maciatkoe ja som akurat na IUI. v stredu idem na krv, ci sa zadarilo aj ked nemam ten pocit . . 🙂

maciatkoe
4. mar 2019

@baldovska22 velmi drzim prsty, aby sa zadarilo. A testy si neskusala? To by ti uz ukazali 😊

baldovska22
4. mar 2019

@maciatkoe dnes som skusala na 12-ty den a nic som nevidela. tak uz si len pockam na krvne

maciatkoe
4. mar 2019

@baldovska22 drzim prsty, v stredu daj vediet 😊

katkaba1
4. mar 2019

@cuttina Ďakujem za radu, nabudúce vyskúšam vkladať a snáď mi z neho nebude zle.
Zajtra idem na hormon.profil 7DC, mam isť ešte 22DC tak tento mesiac asi IUI vynecháme a počkáme na výsledky.

cuttina
4. mar 2019

@katkaba1 to je druha vec, ze ked ho vkladas, nie si tak ospala a neboli tak hlava.

baldovska22
4. mar 2019

@maciatkoe jasne napisem 🙂

baldovska22
6. mar 2019

@maciatkoe tak nakoniec test negativny, cakam na mrchu a idem na konzultacie ci ideme este raz na IUI alebo rovno na IVF . . . no nevzdavame sa🙏

maciatkoe
6. mar 2019

@baldovska22 To ma mrzi ☹. To bolo kolke tvoje IUI? Skuste este par krat IUI. Nie je to take skodlive ako IVF...My planujeme ist 6 krat na IUI. A verime, ze raz to vyjde 😊

baldovska22
6. mar 2019

@maciatkoe to bolo prve a take velmi rychle, v pondelok prve konzultacie, pregnyl a v stredu uz IUI 🙂 akurat sme prisli tesne pred ovu 🙂 idem sa akurat zajtra objednat na konzultacie a uvidime co nam navrhnu

maciatkoe
6. mar 2019

@baldovska22 navrhnu ti vo vela centrach reprodukcie, za co najviac zarobia. Treba tam ist s tym, ze este par krat chcete skusit IUI 😊. Teda pokial ste zdravi. Lebo su aj diagnozy pri ktorych sa oplati ist len do IVF.

baldovska22
6. mar 2019

@maciatkoe tak ja mam len jeden vajecnik, ktory ovuluje pravdepodobne kazdy druhy mesiac a manzel nema naj SPG, cize IUI stalo za pokus kedze este boli celkom fajn hodnoty SPG ale potom keby to nevyslo tak ak budeme mat zaujem tak IVF.

maciatkoe
6. mar 2019

@baldovska22 my sme povodne tiez chceli ist na IVF. Ale v centre reprodukcie nam povedali, ze my IVF nepotrebujeme, ze u nas staci IUI nakolko nam vsetky vysledky vysli dobre. A potom co som citala o IVF, ako tie hormony mozu sposobit az rakovinu, a minule baby v skupine IVF pisali, ze od stimulacie IVF sa im dost zhorsil z tych hormonov zrak, tak si nejdem nicit zdravie. Pojdeme par krat ma IUI a ak nevyjde adoptujeme si biele babatko 🙂, sice takych 5 rokov budeme cakat na adopciu, ale vydrzime. V septembri zaciname adopciu 😊.

baldovska22
6. mar 2019

@maciatkoe cize vy ste zdravy ale aj tak sa vam nedari? verim tomu ze IUI urcite vyjde a adopcia nebude potrebna 🙂 drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre