IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bambulka101
14. dec 2011

@dasaa gratulujem 🙂

dasaa
14. dec 2011

@bambulka101 dakujem aj tebe sa to podari len tomu ver 😉

dasaa
14. dec 2011

uz budem koncit @majca55 @tinka9075 @cmelica a ostatne babenky tak vam prajem pekny a prijemny vecer .Dobru nocku 🙂

tinka9075
14. dec 2011

@dasaa ahoj dobrú nocku 😔 😔

majca55
14. dec 2011

@dasaa dobru moja aj fazulke prajem 😵 😵

cmelica
14. dec 2011

@dasaa dobru nocku a zajtra sa drzkaj u dokiho 🙂 🙂

narcis11
15. dec 2011

@dasaa tak zla sprava....test negativny ☹ ☹ este pockam, ale uz moc tomu neverim,ze by sa nieco zmenilo.....skoda

e.skovka
15. dec 2011

Ahojte. Ked robia tehotenske krvne testy ako rychlo je vysledok?

cmelica
15. dec 2011

@narcis11 ☹ ☹ kolky den si po??

cmelica
15. dec 2011

@e.skovka v centre rano zoberu krv a poobede o 14tej uz su vysledky...

e.skovka
15. dec 2011

@cmelica tak snad este budu pracovat 🙂 idem na testy 23. ale teda nevidim to ruzovo. asi som rovnaky pripad ako
@narcis11

@narcis11 mimochodom nevesaj hlavu. robila si si len taky ocikavaci test? na krv nemas ist? citala som ze ak to nevyjde tak idete na ifv.. my tak isto. tak drzim silno palce

cmelica
15. dec 2011

@e.skovka a nepovedali ti oni aby si v tedy prisla??ak ano tak robia,nie?nemam moc prehlad do akeho centra chodis??

e.skovka
15. dec 2011

@cmelica ale hej robia robia, teda zavolali ma vtedy tak snad robia 😀 do gyn fivu chodim.

cmelica
15. dec 2011

@e.skovka 🙂 🙂 🙂 prajem ti len a len pozitivny vysledok 😵 😵
aj budes testovat??

e.skovka
15. dec 2011

@cmelica vcera som ale po druhej palici ani naznak. tak som depresivna a negativisticka.. aj ked je to nelogicke ocakavat iny vysledok 5 dni po inseminacii

cmelica
15. dec 2011

@e.skovka tak to ano,nieje dovod na depresiu...ale ma to svoju vyhodu ..vies ,ze uz v tele nemas pregnyl a ak bude na testiku co i len duch nebude z pregnylu 😉

narcis11
15. dec 2011

@cmelica dnes som 27 dc a 16 den od IUI....Ano, robila som si ten obyc.test....pockam este kym mi zacne meskat menzes....teda,ked vôbec bude meskat....Kazali mi bud si spravit po 2-3 tyzdnoch test,alebo prist na krv.

cmelica
15. dec 2011

@narcis11 no ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to luto...mne vzdy test ukazal pravdivo,ale na tu krvicku by si mala este ist ...mozno si ten pripad komu test neukazuje HCG...vela kociek co som citala to tak mali...
Drzkaj sa!!!

narcis11
15. dec 2011

@e.skovka dakujem.....tak tebe to meska? To je dobre znamenie,nie? 🙂 No rozmyslam,ci ist na krv....pockam do nedele, ked nie, tak pojdem mojmu gynekologovi na krv....v nedelu by som to mala dostat.

e.skovka
15. dec 2011

@cmelica pregnyl mi ani nekazali pichnut.. len neviem preco.. asi uz nebolo treba ci co?

@narcis11 nie nie nemeska.. ja som este len v piatok bola na iui. menzes mam dostat az okolo 27meho.. ale mne nakazali prist 2tyzdne po na krv.

sijust
15. dec 2011

Dievcata,je toto mozne?uz str.1003...to sa neda udrzat prehlad...ved vy lamete rekordy 😀 ako sa mate? vcera mi pisala Katuska,ze uz som domka,ze sa maju fajn...malinka je riadny papkacik 🙂 a hned ako sa trosku aklimatizuje prida fotky 🙂

dadax84
15. dec 2011

Ahojte kocky, dnes som 10 den po IUI, asi dva dni ma pobolievaju prsia, vyzera to ze menzes dorazi 😝

kostickabonnie
15. dec 2011

@narcis11
@e.skovka baby, aj mne po prvom IUI meskala mrcha, hoci som uz vedela negat. vysledky krvi, prisla az na 36 dc a dalsi mesiac cely rozhadzany

kostickabonnie
15. dec 2011

@dadax84 neboj, nedorazi, vsak sa tu uz vela popisalo, ze prsia bolia z roznych dovodov 😉 😉 😉

kostickabonnie
15. dec 2011

@e.skovka 5. az 6. den po oplodneni si blastocysta plava volne v tekutom prostredi maternice a pokracuje delenie buniek....este nemozes mat pozitivny test ani nejake priznaky, az ked sa vajicko uhniezdi, nie? 🙂

e.skovka
15. dec 2011

@kostickabonnie ja viem ja viem, racionalne sa na toto pozeram tiez takto. ale ked tie reci mamiciek ktore to vedeli hned rano "po" mi nepomahaju 🙂
ja tak strasne chcem ale tak strasne sa bojim dufat aby som nebola sklamana, aj ked to urcite budem aj tak.. no bol by to neskutocny darcek pod stromcek 🙂 a este by sa malinke narodilo okolo 27.8 co mame prve vyrocie svadby. to by bol gol 🙂
ale vcera vecer ma fakt zacalo bolet podbrusko. tak dufam ze sa tam nic zle nedeje..

kostickabonnie
15. dec 2011

@e.skovka vidis, to sa mozno zacina zahniezdovat, hlada si miestecko, takze klud a drzim palce , fakt to vychadza na koniec augusta? to som nevedela .... to by sa aj mne pacilo 🙂 🙂 🙂

e.skovka
15. dec 2011

@kostickabonnie
hej hej koniec augusta zaciatok septembra.. 🙂
ty si bola na nejakom oplodneni teraz?

kostickabonnie
15. dec 2011

@e.skovka ja som 13. den po IUI (fuha, to zbehlo) a 26 dc 🙂 este som netestovala, neznasam jednu palicu 😀 😀 😀 idem zajtra na krv, ale iba k vlastnemu gyn, lebo sa mi nechce kvoli jednej skumavke do BA. Ale nevyhoda je, ze vysledok bude az v pondelok, snad vydrzim a snad cez vikend nepride mrcha

e.skovka
15. dec 2011

@kostickabonnie juuuuj drzim palce. ja neviem co mi to vcera v tom obchode napadlo kupovat si test.. presne som vedela ze to nevydrzim ani do rana nieto este do 23tieho kym to ocuram 🙂 🙂
a do ktoreho centra chodis? drzim palcee

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre