IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
16. dec 2011

@katy33 moje zlatickooooooooo, no dakujeme za naaaaaaaaadhernu fotocku malickej...je prenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, uplna princeznicka, krasnucka, chutnucka, babika jemnucka 🙂🙂🙂 som rada, ze si to tak relativne dobre znasala, lebo ako si to opisala, tak celkom fajn, ci nie???? vies, ja uz sa psychicky pripravujem, kazdy den na to myslim, ze ake to bude...tak si ma svojimi slovami aj celkom ukludnila....ale je uzasne, ze sa malicka tak krasne a rychlo narodila, ze ste sa netrapili, ze bola hned pri vas....a hlavne ze ste ako rodinka mohli prezit tento zazitok pekne spolu 🙂 a este ste v nemocnici, ked ma mala zltacku? kedy by ste mali ist domov??? mojinka, taka som rada, ze si napisala....mi neuveris, aka som bola sokovana, ked som sa dozvedela, ze ty si uz porodila...ja som to rozdychavala dva dni...stale som na to myslela....a hlavne som si hovorila...ach, vsak aj ja mozem kedykolvek...no my uvidime....este raz vam mooooooooc gratulujeme a prajeme vam nadherny zivot, plny zdravia, stastia, lasky...a nech malicka rastie do krasy....a hlavne nech je vzdy len a len zdravuckaaaaa 🙂 posielame jej sladucky boztek 🙂

dasaa
16. dec 2011

@katy33 ahoj tak najprv ti gratulujem a prajem vela vela zdravicka 🙂.Mala je zlatucja a nadherna ako princeznicka tfuj tfuj tfuj. 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
16. dec 2011

no kocky, chapete, 14.den po IUI a ja som este stale nekupila test , to je vydrz 😎 😎 😎 ...a vysledky krvi az v pondelok na obed....ako prezijem vikend?

dasaa
16. dec 2011

@kostickabonnie Ahoj ale vydrz mas ze si si nekupila test 🙂 Ved lekaren je este otvorena ak chces vediet.Ja som pockala az na krv a poviem ti ze da sa v pohode vydrzat 🙂Drzim prsteky aby boli tam dve krasne// ciarocky tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂

dasaa
16. dec 2011

Ahojte babenky prajem pekny dnicek 🙂
@cmelica moja uz si napiekla kolaciky a ako sa mi mas?
@majca55 ako sa dnes mame ?uz ti je lepsie.Pekne ti dava fazulka najavo 🙂 🙂
@tinka9075 a ty moja ako si sa dnes mala ?

buba13
16. dec 2011

@cmelica no jasne. nejako som sa nastartovala po nasom telefonate 😀

buba13
16. dec 2011

@tinka9075 no nespomenula som vysavanie, zehlenie a utieranie prachu... a ten vysavac ani nechem co sam vysava 😀 to by som zlenivela uplne. este tyzden a mame tu vianoce. tesim sa na stromcek uz

kostickabonnie
16. dec 2011

@dasaa mam vyhodu, ze byvam v malej dedinke a jedine, ak by som sla do mesta, tak ma bude lakat navsteva lekarne alebo drogerie....ale to uz bude so mnou mm a ten mi to asi nedovoli 🙂

tinka9075
16. dec 2011

@buba13 presne tak treba sa aj upratovat aby sme nezleniveli 😀 😀 😀

tinka9075
16. dec 2011

@dasaa ahoj no prišla som z mesta bola som zaniest papiere na soc.poistovni a u nás fúka vietor jak bláznivý taká zima asi bude snežit 🙂 🙂 a dnes chcem ešte piect medovníky velmi sa mi nechce ale budem musiet 🙂 🙂

tinasc
16. dec 2011

ahojte, akurát som sa vrátila z mesta, bola som na chirurgii na resekcii prsta, lebo som tam mala takú podozrivú hrčku, skrátka niečo čo tam nemalo byť a zavadzalo to tam, tak už to mám preč, bolí ma celá ruka 🙂 doktor sa s tým celkom dlho babral na môj vkus 😉 no tak tu ťukám ako ďateľ 🙂

tinasc
16. dec 2011

@apolenka6 no tak ja som sa zmýlila, ja som sa tu objavila nie v lete ale asi až niekde na jeseň alebo skôr začiatkom zimy 😉

adikasala
16. dec 2011

@tinasc ahoj moja vies ze aaj mne robili taky isty zakrok 🙂 ale niekedy este v 95,,,,uz si presne napamatam,,,,ale som bola na pn mesiac 😀 lebo sa mi nervy ztiahli mala som to na prsteniku medzi dlanou a prstom,a nemohla som narovnat prst chodila som z tym aj na rehabylitacie 🙂 a par rokov som mala pol prstu cecitlivy...koli nervom.zelam skore zotavenie a dufam ze nebudes mat trampoty ako ja.

adikasala
16. dec 2011

kocky dnes som si bola vybrat na poste matersku...a kupila som si zreb a ja som vyhrala 10euro,,sranda prvy krat v zivote som skusila a hned vyhram.tesim sa ako male decko,hned ich aj venujem mojmu babatenku v brusku a nieco mu kupim 🙂 🙂

kostickabonnie
16. dec 2011

@adikasala a keby si tak kupila dalsich 10 zrebov? mozno sa vyhra zvysi ...ved za 10 eur dnes poriadne nic nekupis.....hrozne v tych obchodoch, bezny vacsi nakup vyjde na 30 eur a pre mnohych ludi je to jedna desatina ich platu...strasne na tom Slovensku... alebo sa mi mari, ze ty si v zahranici? niektora z vas tusim je 🙂

adikasala
16. dec 2011

@kostickabonnie mas pravdu ja som v it 🙂ale matersku mam ako na slovensku 400e ako almuznu 😉 no mas pravdu za 10e uz nic nekupim,ale potesilo som sa smiala 🙂

kostickabonnie
16. dec 2011

@adikasala a je tam taky isty chaos pred Vianocami ako u nas? Ja mam pocit, ze ludia nakupuju tolko jedla, akokeby nemali vyjst z domu cely dalsi rok 😀 😀

majca55
16. dec 2011

ahojte babulky len vás pozdravím 😵 je mi hrozne zle všetko ide zo mna von ☹ nevládzem prajem pekný večer 🙂

alibabaa
16. dec 2011

@majca55 som tu na MK citala, ze zazvorovy caj proti nevolnosti je dobry a ked ta iba napina - to som citala v nejakej knizke - mas sa nadychat citrusoveho plodu ako citron, mandarinka atd... za skusku nic nedas... tak sa drz pa

tinasc
16. dec 2011

@adikasala no tak to hádam nie 🙂 nechcela by som s tým mať nejaké problémy navyše 😉 len mi to riadne zavadzalo, vraj to je ganglióm, mala si aj ty niečo podobné?
ozaj a ty už berieš materskú? to ako? či v it je to inak?

majca55
16. dec 2011

@alibabaa dakujem skúsim ale už aj vraciam ☹

tinka9075
16. dec 2011

@majca55 júj moja to ti verím ako ti je mne vždy bolo zle ja som aj vodu vyvrátila tak mi bolo blbo 😒

walta
17. dec 2011

ahojte dievcence 😉 😉 😉 Vcera som bola na tom zatazovom teste na tehu cukor, v pondelok budu vysledky. Snad budu dobre, no 🙂 Malicka kopka, je ciperna, tesim sa uz na nu. Dievcata, ja si platim to dobrovolne pripoistenie na soc. poistovni, robim to kvoli vyssej materskej. Neviete, ako to bude po februari? lebo od 1. februara to idu rusit, len neviem, ci to plati aj pre tie zeny, co si to uz platia, ci nam to vyplatia, alebo ako. Ja som to pochopila tak, ze od toho februara uz nebude mozne sa pripoistit tak, ako doposial. Je v tom chaos jak svina. Nakoniec zistim, ze som to platila zbytocne a peniaze, co som do toho vrazila, sa mi ani nevratia. Ak nieco o tom viete, napiste 🙂 🙂 🙂

walta
17. dec 2011

@katy33 ahojky moja... gratulujem k dcerenke, je krasna... zelam hlavne zdravicko a nech rastie do krasy a tebe zelam, aby si sa co najskor dala dokopy. Este raz gratulujem. A v ktorej porodnici si rodila?

dasaa
17. dec 2011

@walta Ahoj daj si do MK tema/dobrovolne-nemocenske-poistenie.Babenky ti povedia ako to vlastne je alebo aj poradia 🙂

majca55
17. dec 2011

@dasaa ahoj moja ako sa máš?ja už lepšie ale bol to priam horor 😝

dasaa
17. dec 2011

@majca55 ahoj dnes mi je trosku zle ale da sa.
🙂

dasaa
17. dec 2011

babenky dnes ste toho nepopisali skoro nic 😉 je to az divne 🙂

tinka9075
17. dec 2011

@dasaa
@majca55 čaute babenky no dnes tu bol klud 🙂 🙂

kostickabonnie
17. dec 2011

babenky, ja som taka truba, som vlozila utrogestan, ale predtym som cistila feferonky...ojoooojjjj pomooc 🤐 🤐 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre