• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

22. októbra 2017 
@tinasc ano dve bambulky :astonished: :astonished:
22. dec 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah ajja za dva dni :dizzy_face:
22. dec 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc
@majca55 no fajn, takže pod stromček :grinning:
22. dec 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hadassah ja az na piaty den... :confused: :confused: ale to sa dr v centre cudoval, ze to este nepocul .. tak ale ja som sama o sebe divna.. vela veci este nepocul kym ma nespoznal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
22. dec 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa no tak si prispela k tomu. že mu už ani toto nebude neznáme :slight_smile: inak teraz ako som bola na tej resekcii prsta, tak chirurg tiež na to kuká, že toto som ešte nevidel :wink: takže ešte že máme naše problémy, prispievame tak k vzdelávaniu lekárov :slight_smile:
@hadassah aj ja dostanem mršku pod stromček :slight_smile: :wink:
22. dec 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hadassah ahoj,ja som ho vtedy dostala utros neutros :wink:
22. dec 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc moja,skore uzdravenie prajem...nech si skoro fit :slight_smile:
22. dec 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ja som si ešte dnes ráno namerala teplotu 37,1, krčok uzavretý, dole - dobre že nevyplazuje jazyk, no ale už asi stačilo hormónov. Nech sa to pekne spustí a pokračujeme ďalej :slight_smile:
22. dec 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 zlaticko moje,tak ako?este nic?stale na teba myslim a tel.mam v pohotovosti... :slight_smile: mojecka,dufam,ze ste ok...ze vas nic nebolka...my sme zase chori...jaaaj :unamused: posielam objatie,pusky teraz radsej nie :wink:
22. dec 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ďakujem :slight_smile: no uvidím čo z toho bude, lebo teraz ma akosi nadrapuje na kašeľ, tak dúfam, že po sviatkoch nebudem musieť riešiť toto... a to môj doktor medzi sviatkami neordinuje :wink:
a tebe čo je? si chorá?
22. dec 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah na mna nemal utrogestan ziadny vplyv...ms prisla este som nebola ani testoch...ale ak vies,ze nie si tehu,tak je dobre,ze ho neberies,lebo moze narusit cely cyklus...ale treba si nan zvyknut,lebo ked otehotnies,budes ho musiet brat az do 12tt :slight_smile: drzim palce,nech vsetko vychadza tak,ako ma :slight_smile:
22. dec 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto idete najbližšie na IUI? Ja som chcela hneď ďalší cyklus, ale vychádza to na prvý januárový týždeň, je tam aj ten sviatok 6.1 a my máme inventúúúúry a uzávierky, budem to musieť posunúť až na február :confounded:
22. dec 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ja som bola z neho veľmi ospalá, ale neviem, či to bolo fakt z utrogestanu, alebo len z tejto hroznej tmy a zimy v tomto ročnom období. Na mňa všeobecne pôsobí zimné obdobie ako na medveďa - kľudne by som ho prespala :grinning:
22. dec 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja som tiez chora...nadcha,kasel...no nic moc... :unamused: pred mesiacom som bola...teraz zase...predtym som nebola chora aj tri roky...no co uz?!
22. dec 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah si ho zapijala?lebo vtedy uspava...ma lepsi ucinok ked sa vklada...ale niekto ho nemoze vkladat...ja som po iui nemohla...robil mi strasne zle...teraz to bolo ok...kedy ides na dalsie iui?
22. dec 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust tiež som si ho vkladala. Chcela som ísť už v januári, vychádzalo by to okolo 5.1., ale musím byť ten týždeň v robote, tak budeme skúšať sami a pôjdeme vo februári, alebo až neskôr.
22. dec 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah ja keď som musela utroš zapiť, tak som z neho bola riadne ospalá... najlepšie je fakt ho vkladať :wink:
22. dec 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahojky, noooo, drzime sa uz asi len zo zotrvacnosti, mam priserne bolesti v podbrusku, vcera som naozaj uz ani chodit nemohla, tie bolesti boli priserne...dnes od rana ako na menzes, ale troska menej ako vcera, takze naozaj neviem, kedy sa malicky vypyta na svet...poklad nas...ale zbalena na komplet som len od vcera....som sa tak vcera vystrasila, ze som to radsej poriesila hned, aj ked nebolo toho az tak vela...a vy ako????
22. dec 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust mojinka, tak si prechladnuta????? ach, len nech ta to co najskor prejde...aby malicke bolo v klude...pekne lezkaj a opddychuj...my este nic...vsak vies, ze budes prva, ktora bude vediet, ze je malicky tu :slight_smile: uz som daske pisala, ze mam velke bolesti v podbrusku, vcera sme boli aj v poradni, tak uz sa so mnou rozlucili, ze sa uz asi po novom roku ako s tehulkou nestretnu...ale nepozeral ma, takze ani neviem, ci som otvorena, alebo aky je vlastne stav....uz len cakame kedy sa to spusti...v pondelok co sme boli na sone, tak povedali, ze kazdym dnom mame cakat...lebo malicky je velky ako na 40tt, takze kludne moze ist von hocikedy...tak uvidime, kedy nas prekvapi :slight_smile:
22. dec 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ahojky,......prepac, necitala som vsetky prispevky dozadu, vy cakate dvojcatka??????? to je tak kraaaaaaaaaaaasne, ja som uplne z toho milo, krasne sokovana....od kedy to viete???? moooooooooooc gratulujeme....a kolko si mala folikov????
22. dec 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahoj!tak ty nam das coskoro vediet,ze si mamina :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust ju zaltko pekne oddychuj a az idu uz tie bacili od teba prec :slight_smile:
22. dec 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky tak dnes som sa pichla samaaaa :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cmelica ty si aká šikulka :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica sikulka.. to ja som ani raz nezvladla sama.... :confounded:
22. dec 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 jeej ty uz ides pomaly rodit.. sila.. este vcera sme sa bavili ze ides na iui... a uz tu bude co chvila ten velky okamih ... hlavne nech je vsetko v poriadku !!
22. dec 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa jeeej, hellooouuu, zbadala som na jednej spravicke ze si tu..uz si zdrava? :grinning:
22. dec 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariankach joj. no som.. a snazim sa makaaat.. ale nechce sa mi.. tak zachvilu balim a idem domov upiect medovnicky.. bo uz cesto mam v chladnicke.. kolko tam moze stat take cesto aby mu nic nebolo???
22. dec 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok