• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

18. januára 2017 
@cmelica počkám na mrchu a volám docentovi na mobil ten človek mi dal číslo na mobil a že mu môžem zavolat kedykolvek zlatý to človek a dohodneme sa kedy prídem na sono ale mi napísal že na 8alebo 9DC a potom iui :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to ste tam dali kolko toho rumu??? :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 je zlaty dr :slight_smile: uz nech je to vsetko za nami :grinning:
22. dec 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica presne tak ale už sa na to normálne teším :wink: :wink:
22. dec 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica uvidim kolko ostanu budem brat do konca 12 tt a potom uvidim kolko ostanu tabletky.Nic nedavaju v telke na markize ide Obcan Havek a na jojke Lokal tv :cry:
22. dec 2011 o 22:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 @dasaa kocky idem aj ja spat...rano skoro vstavam :slight_smile: idem na krv :grinning:
dobru nocku a sladke snicky vam prajem :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahoj dobrú nocku a sladké sny :pensive: :pensive:
22. dec 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica aj tebe moja dobru nocku a krasne snicky :slight_smile:
22. dec 2011 o 22:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 budem aj ja koncit idem si lahnut.Prajem pekny vecer a dobru nocku :slight_smile:
22. dec 2011 o 22:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj dobrú nocku sladké sny :pensive: :pensive:
22. dec 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahojky, no veru...o chvilu veru mozno...ale spravil sa mi herpes na perach, tak som z toho zrutena....ze ani babatko si pobozkat nebudem moct :frowning2::frowning2::frowning2: som z toho uplne hotova
23. dec 2011 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetci, želám vám krásne prežitie vianočných sviatkov v kruhu najbližších, nech Vás zdravie, šťastie, pohoda a úspechy stretajú na každom kroku aj v novom roku. Veľa tehu vírusov a maminkám a ich pokladom veľa zdravia prajem
23. dec 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mirka2010 juuu zlatko to co sa tebe porobilo?? inac sa ako citis??
23. dec 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak je to potvrdene... nepatrim k tym 10% stastlivcov

vsetkym maminkam aj buducim maminkam zelam krasne a pokojne vianoce a hlavne nech ste stastne. ked budete stastne znamena to, ze mate vsetko co potrebujete a vsetko je v najlepsom poriadku..
23. dec 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 zlatinecko moje krasne,netrap sa teraz...ked budes v strese tak sa tej hnusobe,co mas na puske nebude chcet ist prec...viem sa bojkas...ale bude to dobre... :slight_smile:
23. dec 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky moje,prajem Vam tie najkrajsie Vianoce plne lasky,pohody a radosti...aby ste boli vesele,usmiate...zabudli na vsetky starosti a trapenia...dakujem za to,ze ste....mam Vas rada! :slight_smile:
23. dec 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Babulky ajja sa pripájam všetko len to najnaj v roku 2012 :dizzy_face: všetkým tehulkám nech to krásne dobojujú až do šťastného konca :astonished: :astonished: a všetkým snažilkám aby sa stali čo najskor tehulkami a všetkým mamičkám radosť s pokladíkmi :dizzy_face: a hlavne všetkým hodne zdravíčka,lebo je to najdoležitejšie :dizzy_face: :dizzy_face: som veľmi rada,že ste,že sme tu na našom MK :slight_smile:
23. dec 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Babenky moje prajem vám Krásne Vianoce plné pohody aby ste si pod stromčekom našli po čom túžite a všetkým snažilkám aby sa im podarilo mat bábetká a mamičkám radost a štastie s detičkami lúbim Vás všetky :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí. A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále.Nový rok nech pomaličky vsunie šťastie do kapsičky, aby nespravili ste chybný krok, pre celučičký ďalší rok.Radostné prežitie vianočných sviatkov a veľa šťastia, zdravia v novom roku 2012..
Mamičkám až sa dobre mamičkuje,tehulkám dobre tehulkuje,snazilkam víťazný skorí koniec snaženia a čakatelkám na pôrod až všetko ide ako po masle :slight_smile: :slight_smile: KRÁSNE SVIATKY VŠETKÝM :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Vsetkym Vam prajem krasne a pozehnane Vianocne sviatky, a vsetko dobre v Novom roku........ :wink:
23. dec 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mirka2010 urcite herpes zmizne aby si si maleho mohla vybozkat :slight_smile:
23. dec 2011 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčatká :dizzy_face: nestíham Vás tu čítať,ale chcem Vám popriať šťastné a veselé Vianoce!!!!!!!:hearts::hearts::hearts:
hlavne plné pohody .....
23. dec 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pre vsetky babenky :slight_smile:
Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba velika. Šťastné a veselé vianoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2011 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica
@tinka9075
@majca55 hallloo babenky
23. dec 2011 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa hallooooo !!!co si porabala???
23. dec 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jeeeeeej ty si tu :slight_smile: domov som prisla o 19 hod a este som musela poumyvat plavajucu podlahu a aj dlazku.Bola som u nasich cely den :grinning:.A ty moja co si robkala ?
23. dec 2011 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa tiez som umyvala dlazku,kupelku som vydrhla,predtym som bola na krv,podalila darceky,odniesla nasim a svokrovcom,ozdobili sme stromcek,urobili salata a teraz uz lehnime pred telkou :grinning: :grinning: :grinning:
a citis sa ako??
23. dec 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja citim sa dobre :slight_smile: len som trosku unavena.No postihala si toho vela sikulka :wink:.Ja este darceky pre deti nemam zabalene zajtra az zabalim :dizzy_face:
23. dec 2011 o 20:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 moja nič si z toho nerob, možno kým sa bábo narodí, tak sa ti herpes zahojí... a keď nie, tak si ho zatiaľ len vystískaš, aj tak nie je moc dobré také malé babenko bozkávať, aspoň chvíľku... :slight_smile: tak sa netráp, veď si to potom riadne vynahradíš :wink:
23. dec 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje zlaté, pre vás všetky, želám vám krásne prežitie vianočných sviatkov, veľa pohody v kruhu rodiny, veľa radosti pri stromčeku :slight_smile: nech sa vám splnia všetky vaše sny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok