• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

13. decembra 2017 
@tinka9075 ty uz mas puzzle poskladane???to aka rychlost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sikula :dizzy_face:
2. jan 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no veru zbehlo...ja by som tiez uz aj rada spala...ale este kuknem panelak a pojdem na kute :slight_smile:
2. jan 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica a ako ti idu injekcie ?citis sa v pohode ?
Tiez tak urobim ze popozeram panelak a pojdem spat :grinning:
2. jan 2012 o 18:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jáj už nech som na peenke budem len spat poskladané chvála bohu včera presne o siedmej večer som ich zložila :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica už sú poskladané ešte mám jedny ale tie už budú trvat dlkšie ked som pracujúca :grinning: :grinning:
2. jan 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky @alibabaa ahoj ako sa mas? a co mas noveho dlho si tu nebola :slight_smile:
@sijust ahoj ako sa mas co malicke a brusko rastie ? mohla si dat fotku ze uz ake brusko mas :slight_smile:
2. jan 2012 o 18:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 budes coskoro ved je tu januar uz len par tyzdne a budes na PN.Kedy mas ist do Centra az vo februari ?
2. jan 2012 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ujde to rýchlo idem v januári na 9DC na sono a potom uvidím kedy iui :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa injekcie idu ako po masle :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mm je sikula ziadnu modrinu nemam :grinning:
zatial mi nic nieje ...uvidime co bude tak za 3-4 dni alebo tyzden ked uz budu vajecniky plne folikov :slight_smile:
2. jan 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa aj strikujes??
2. jan 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 uz mam z toho bludisko.A nemala si ist nahodou az vo februari ?
Tak to je super ze pojdes v januari na sono ved to by si mohla stihnut este tento mesiac IUI :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2012 o 18:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica nie nestrikujem nejak sa mi nechce a treba mi kupit aj vlnu.Ked pojdem na kontrolu k gynek.tak skocim hned aj do mesta a kupim vlnu :grinning: :grinning: potom budem mozno len strikovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2012 o 18:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa áno iui mi vychádza vo februári asi 1 alebo 2 podla toho ako príde mrcha :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky @tinka9075 @cmelica budem koncit prisla kamoska na pokec tak sa mi zatial majte pa :slight_smile:
2. jan 2012 o 18:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoooj !!! a prijemny pokec :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj a pokecajte si :grinning: :grinning:
2. jan 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahooooj :slight_smile: no ja som stale doma, tak mam obmedzeny pristup na internet... :frowning2: 24 som dostala zapal mocovych ciest... tak som sa dala na PN,... este 2 dni mam antibiotika a potom zostavam az do 10 doma :slight_smile:
uz mi chybate a nemam ani prehlad co sa tu udialo vsetko... :frowning2: takze ak mi to zreferujes, tak sa veeelmi potesim :grinning:
jej ty uz si v 13 tt? ten cas ale leti... a ako sa citis? co mas noveho? a co pizzeria? vsetko ok? dufam ze hej :wink:
2. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj :slight_smile: mame sa fajn,brusinko rastie...zacina ma svrbkat a uz je trosku vidiet aj ciaru :slight_smile: fotky som dala vcera...mam ich v albume...a ty sa ako mas?vsetko ok?
2. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dakujem moooc :slight_smile: verim ze bude :slight_smile: hned vam dam zajtra vediet ako to islo :slight_smile:
2. jan 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiss35 držím palce nech je iui úspešné mna to čaká koncom mesiaca :slight_smile:
2. jan 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiss35 ale urcite ano, musi to vyjst, nie je dovod preco by to nevyslo :slight_smile:
2. jan 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiss35 ano ja som tehu po IUI :dizzy_face:
2. jan 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj moja boli sme trošku po obchodoch a konečne mi zase bolo dobre :dizzy_face: a ty?
2. jan 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa moja konečne mi dnes bolo dobre tak som bola aj vonku :dizzy_face: zajtra idem do práce a v stredu do MT bojím sa aby bolo všetko ok :unamused:
2. jan 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc
@majca55 dnes v práci bolo celkom fajn,len ked som prišla domov stúpla mi teplota na 37.2 :confounded: :confounded: štípe ma v nose a nádcha ...idem si hodiť paralen a do postele a zub zas jeduje :pensive: :rolling_eyes:
2. jan 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja ale si ideš vytrpieť stým zubom že? :angry: to je najhoršia teplota ak to dobre nevyležíš sa ti to može vrátiť moja :unamused:
2. jan 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ahoj vsetko som ti napisala v sprave.Tak ti prajem prijemne citanie :slight_smile:
2. jan 2012 o 22:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ahoj tak to je super ze sa mate faj a ze brusko rastie len tak dale :slight_smile: j.Ja sa mam dobre aj ked sem tam mi je zle ale inak v pohode.Na kontrolu idem 5.1 tak som zvedava co nam povedia ale tesim sa na malicke ked ho uvidime a budeme pocut alebo vidiet jeho srdiecko :slight_smile:.Chcela som si pozriet fotky tvoje ale mne neukazalo nijaky album.Neviem preco :cry:
2. jan 2012 o 22:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ahoj moja som rada ze ti je lepsie :slight_smile: Neboj sa sme stebou a urcite bude vsetko v poriadku uvidis :wink: Nezabudni fotecku nam potom ukazat.Uvidis bude vsetko v poriadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2012 o 22:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa dakujem moja jasne že dám :slight_smile: zajtra ide cmelica,v stredu ja a vo štvrtok ty ale nabitý týžden že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok