IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
3. jan 2012

@katuska54 dakujem moc a kolko si mala folíkov?

dasaa
3. jan 2012

@kiss35 ano tiez po IUI ale az na druhy raz 🙂

katuska54
3. jan 2012

@majca55 iba jeden na lavej strane ☹ ale dufam,ze to staci 🙂

kiss35
3. jan 2012

@majca55 boze baby vy ste take zlate 🙂 dakujeme Vam moc za podporu obe aj s
@katuska54 pevne verime ze sa pridame k vam 🙂) ja som o prve babo prisla pred 19tymi mesiacmi spontannym potratom v 9tt a odvtedy sa nam nedari otehu a tak sme sa rozhodli riesit to takto...lekari v iscare tvrdia ze sme obaja zdravi..

katuska54
3. jan 2012

@dasaa a tebe robili aj prefuk vajcovodov?

kiss35
3. jan 2012

@dasaa hlavne je ze sa podarilo 🙂 a co si uzivala po iui?

majca55
3. jan 2012

@katuska54 stačí jeden ved aj ten sa može rozdeliť na dvojky 😵

dasaa
3. jan 2012

@majca55 tak to je super potom nam napis aka bola reakcia.A na PN sa nechystas ?

majca55
3. jan 2012

@kiss35 moja aj my sme zdraví a nič potrat je hrozná vec ajja som si tým prešla chuda aj ty ale nebojkaj bude všetko ako má byť rok 2012 je vraj rok plodnosti a porodov takže inak to ani nemože dopadnúť 😵 😵

majca55
3. jan 2012

@dasaa uvidím čo mi zajtra a moja gynekologička povie ja by som do konca januara ešte porobila ale mm nechce bojí sa tak uvidím 😵 ked ja som není domased 😝

kiss35
3. jan 2012

@majca55 a kolko ste sa snazili? no to dufam aj vestica mi vyvestila ze by som mala mat tento rok babo 🙂))
inak ja neviem ci si to namyslam ale stale po tom iui chodim cikat 😒

katuska54
3. jan 2012

@majca55 aj by som brala dvojicky 😀 mala by som to na jeden krat. ale zase aj jedno na zaciatok by stacilo 🙂

simik22
3. jan 2012

@kiss35 sj mna bolelo, ako na MS a kedy ti vychadza testovanie?

majca55
3. jan 2012

@kiss35 to som aj ja chodila aj som trošku špinila,snažili sme sa 2,5 roka uf uf 😝

dasaa
3. jan 2012

@katuska54 ano ja som bola ale bolo to uz skor este ked som ani nevedela ze budem chodit do Martina.A tebe to robili?

kiss35
3. jan 2012

@simik22 mna stale boli a stale chodim cikat 😒 az o dva tyzdne
@majca55 to asi po tom iui sa casto chodi..ja vobec nespinim

cmelica
3. jan 2012

@katuska54 aj si mala niaku stimulku,ked bol len jeden???

dasaa
3. jan 2012

@kiss35 tak to mas pravdu a sme stastny ze sa to podarilo.Pouzivala som babyplan a ustrogestan 2x2 🙂

cmelica
3. jan 2012

boze babulky dufam,ze sa nam to tento rok podariiiiiiiii 🙂 🙂 a tehulky sup sem k nam tehu virusiky 😀 😀 😀

katuska54
3. jan 2012

@dasaa mne praveze nerobili,tak teraz neviem ci vobec iui malo zmysel ☹ ale myslim,ze doki vie co robi 😒

kiss35
3. jan 2012

@dasaa verim ti ved to je najkrajsie co moze byt 🙂 no aj ja mam utrogestan 2x2 a estrimax 2x1

katuska54
3. jan 2012

@cmelica ano mala

kiss35
3. jan 2012

@cmelica podariiii 🙂 a kedy ides ty na iui?

majca55
3. jan 2012

@kiss35 estrimax máš moja načo?to nepoznám

katuska54
3. jan 2012

@dasaa jej aj ty uzivas babyplan a ustrogstan? ja som nevedela ci to mozem brat naraz.aspon viem,ze mi to neuskodi 🙂

kiss35
3. jan 2012

@majca55 vraj na sliznicu aby co najviac narastla

cmelica
3. jan 2012

@katuska54 a co si mala clostil???kolko tabletiek??

cmelica
3. jan 2012

@kiss35 ja stimulujem na IVF,,,OPU by malo byt na 2 tyzden a vklad neiem este 🙂

dasaa
3. jan 2012

@katuska54 neviem ti povedat bo ked sme mali rozhovor s doktorkou tak sa ma opytala ci mi robili prefuk tak som jej ukazala vsetky papiere ktore som mala pri sebe.Nerozumiem tomu kazde centrum ma ini postup.Ale urcite doktor vie co robi.Aj ked si myslim ze najprv maly byt vsetky vysetrenia urobene a az potom malo byt IUI ale to je len moj nazor 🙂
Ale teraz je hlavne to nech mas krasne // 😉

tiffanka
3. jan 2012

...všetkým vám prajem, aby ste tento rok zažili dlho očakávanú radosť z naplnenia vašich túžob 🙂 😉 Držkajte sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre