IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
10. jan 2012

@tinka9075 jeeej pekne si to napisala veru teraz to bude tutovka verime tomu 🙂

tinka9075
10. jan 2012

@dasaa to musí byt tutovka 😉 😉

dasaa
10. jan 2012

babenky budem koncit @tinka9075 @majca55.@cmelica blbne mi internet a ja na to nemam nervy 😠 stretneme sa tu zajtra.Prajem pekny vecer paaaaa 😉

tinka9075
10. jan 2012

@dasaa ahoj to bude asi blbnut koník lebo aj mne to blbne 😒

apolenka6
10. jan 2012

@zuzancek22 Ahoj Zuzka! ako sa máš 😵 tak ty budeš mať chlapcov 😕 😉 ako sa cítiš ,už si tu dáávno nebola

cmelica
10. jan 2012

@dasaa ahooj!!hej dnes uz len pregnyl a zajtra oddychovat 🙂 🙂 🙂 ako sa mi mas??

sijust
10. jan 2012

@cmelica mne nic nepichali...len klasicky pregnyl dva dni pred tym o 9tej vecer...pred tym mi dali ruzovy oblbovak 😉

cmelica
10. jan 2012

@sijust 🙂 ja idem pichat dnes prehnyl 🙂 a co si mam zobrat este okrem ponoziek??aj niaku vodu?mozem mat aj telefon pri sebe??

sijust
10. jan 2012

@mirka2010 zlatik, sono mi nerobili,som sa tesila,ze drobceka uvidim...ale az za tri tyzdne ideme na 3D...prva cast genetiky dopadla dobre,vysledky zo vcerajska budu do konca tyzdna,tak dufam,ze mi nebudu volat 😕 krcok je pekne uzatvoreny...takze celkom dobre sme dopadli 🙂 kazala mi brat MagneB6 kvoli tomu zlemu spaniu...davam si len jednu tabletku za den....kolko si si davala ty?

sijust
10. jan 2012

@cmelica nic si nemusis uz brat...bez sperkov,nenalakovane pazuriky,nenalicena...ked tam prides prezlecies sa do roby,capicu na hlavu,lahnes do postele,pridu pre teba...mobil som nechala vypnuty v kabelke...pred zakrokom este pojdes na sono,treba sa predbehnut,ja som si tam uzila teda jednu milu pani....hodinku po prebrati ti oni donesu pit...

cmelica
10. jan 2012

@sijust dakujem...vies aby som tam nebola ako teliatko 🙂 a mohla si potom napisat,alebo zavolat mm??? dakujem 🙂

majca55
10. jan 2012

@cmelica tak tebe sa to kráti moja a kto ti ide pichať pregnyl?

cmelica
10. jan 2012

@majca55 ideme na pohotovost 🙂 je tam napisane ze zdravotnik...alebo zbehnem k tebe 🙂 🙂 🙂
aj si volala do heliku??

majca55
10. jan 2012

@cmelica príd aspon pokecáme 😀 zajtra asi alebo vo štvrtok uvidím čo mi povie aj moja dnes som nemala náladu ☹

cmelica
10. jan 2012

@majca55 hened by som isla na pokec 🙂 🙂

majca55
10. jan 2012

@cmelica ja by som to brala 😵 😵

cmelica
10. jan 2012

@majca55 by asi tvoj mm nechapal 🙂 to by bol pokec aj do rana bieleho 😀

majca55
10. jan 2012

@cmelica no a potom rovno vo štvrtok do helíku 😀 😀

cmelica
10. jan 2012

@majca55 🙂 🙂 🙂 to by bolo supe!!vykecana,spokojna a pozitivne naladena 🙂 🙂

tinasc
10. jan 2012

@dasaa dobre sa mám, nemám nič nové, však za chvíľku začínam pichať, tak iba to 🙂

sijust
10. jan 2012

@cmelica petko sedel vonku v kreslach tri hodiny,chudacik,muselo mu byt dlho 😕 ...vzdy ked niekto vysiel von,tak tam strkal hlavu a kazdeho sa pytal,ci som ok... 😀 sa gatova aj mikulova rehotali,ze uz musim ist,lebo to tam zvalcuje 😀

sijust
10. jan 2012

@majca55 zlaticko,vobec neviem ako sa citis,mozem si to len domyslat a pravdu?nechcem to nikdy ani citit 😢 ale si silna a verim,ze to vytuzene babatko bude 🙂 myslim na teba,opatruj sa

juliana30
10. jan 2012

Ahojte baby,možem sa vás spýtať na pár vecí?Možno to tu je už popísané,ale je tu ohromné množstvo strán...Uvažujeme s mm nad IUI v Iscare v Ba.Chcela by som len vedieť,aký je postup.Jednoducho si zavolám do centra a dohodnem si stretnutie?A musím ísť aj k svojmu gynekológovi a oznámiť mu,že ideme tam?Či on s tým nič nemá?...a po otehotnení už chodíte k svojmu gyndovi?Chodím na folikulometriu a stále nič,plánuje mi gynekológ laparku,ale vraj ešte aby som 2-3 mesiace skúšala folikulometriu a potom ma pošle,no už ma to naozaj nebaví a mám už aj vek,takže by som to už chcela začať riešiť.A ešte som chcela vedieť,koľko ste cca.platili.Ďakujem vám 🙂

majca55
10. jan 2012

@sijust dakujem moja verím,že to dlho trvať nebude proste túžba je túžba a idem bojovať dalej 😵 toto neprajem nikomu niečo otrasné a moc to bolí ☹ 😢

cmelica
10. jan 2012

@sijust aj moj Petko bude sediet vonku 🙂 ale berie si krizovky tak snad mu to ubehne rychlo 🙂

sijust
10. jan 2012

@cmelica aj ty mas Petka? 🙂 ...ja rozmyslam nad Petrikom pri chlapcovi,mne sa ziadne chlapcenske meno extra nepaci...a aj tak,mu nikto inak nepovie len prezyvkou,ktoru mal mm od destva...

cmelica
10. jan 2012

@sijust hej aj ja 🙂 my ked bude chlapec tak bude Filip a divcatko Nina 🙂 tiez sa nam ziadne chlapcenske meno nepacilo a to sme si presli cely zoznam mien..Ninka je rozhodnuta uz davno 🙂 a presne prezivky sa dedia 😀

dasaa
10. jan 2012

tak pridam sa aj ja @cmelica @sijust aj moj mm je peto 😀

dasaa
10. jan 2012

@cmelica ahoj neviem dokedy budem tu blbne mi internet 😠

dasaa
10. jan 2012

@majca55 mojenko ahoj tak ako volala si do Heliku ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre