• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. júla 2017 
@tinka9075 jeeej pekne si to napisala veru teraz to bude tutovka verime tomu :slight_smile:
10. jan 2012 o 17:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to musí byt tutovka :wink: :wink:
10. jan 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky budem koncit @tinka9075 @majca55.@cmelica blbne mi internet a ja na to nemam nervy :angry: stretneme sa tu zajtra.Prajem pekny vecer paaaaa :wink:
10. jan 2012 o 17:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj to bude asi blbnut koník lebo aj mne to blbne :unamused:
10. jan 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 Ahoj Zuzka! ako sa máš :dizzy_face: tak ty budeš mať chlapcov :confused: :wink: ako sa cítiš ,už si tu dáávno nebola
10. jan 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahooj!!hej dnes uz len pregnyl a zajtra oddychovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa mi mas??
10. jan 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica mne nic nepichali...len klasicky pregnyl dva dni pred tym o 9tej vecer...pred tym mi dali ruzovy oblbovak :wink:
10. jan 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust :slight_smile: ja idem pichat dnes prehnyl :slight_smile: a co si mam zobrat este okrem ponoziek??aj niaku vodu?mozem mat aj telefon pri sebe??
10. jan 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 zlatik, sono mi nerobili,som sa tesila,ze drobceka uvidim...ale az za tri tyzdne ideme na 3D...prva cast genetiky dopadla dobre,vysledky zo vcerajska budu do konca tyzdna,tak dufam,ze mi nebudu volat :confused: krcok je pekne uzatvoreny...takze celkom dobre sme dopadli :slight_smile: kazala mi brat MagneB6 kvoli tomu zlemu spaniu...davam si len jednu tabletku za den....kolko si si davala ty?
10. jan 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica nic si nemusis uz brat...bez sperkov,nenalakovane pazuriky,nenalicena...ked tam prides prezlecies sa do roby,capicu na hlavu,lahnes do postele,pridu pre teba...mobil som nechala vypnuty v kabelke...pred zakrokom este pojdes na sono,treba sa predbehnut,ja som si tam uzila teda jednu milu pani....hodinku po prebrati ti oni donesu pit...
10. jan 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust dakujem...vies aby som tam nebola ako teliatko :slight_smile: a mohla si potom napisat,alebo zavolat mm??? dakujem :slight_smile:
10. jan 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica tak tebe sa to kráti moja a kto ti ide pichať pregnyl?
10. jan 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ideme na pohotovost :slight_smile: je tam napisane ze zdravotnik...alebo zbehnem k tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aj si volala do heliku??
10. jan 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica príd aspon pokecáme :grinning: zajtra asi alebo vo štvrtok uvidím čo mi povie aj moja dnes som nemala náladu :frowning2:
10. jan 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 hened by som isla na pokec :slight_smile: :slight_smile:
10. jan 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ja by som to brala :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 by asi tvoj mm nechapal :slight_smile: to by bol pokec aj do rana bieleho :grinning:
10. jan 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no a potom rovno vo štvrtok do helíku :grinning: :grinning:
10. jan 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to by bolo supe!!vykecana,spokojna a pozitivne naladena :slight_smile: :slight_smile:
10. jan 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa dobre sa mám, nemám nič nové, však za chvíľku začínam pichať, tak iba to :slight_smile:
10. jan 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica petko sedel vonku v kreslach tri hodiny,chudacik,muselo mu byt dlho :confused: ...vzdy ked niekto vysiel von,tak tam strkal hlavu a kazdeho sa pytal,ci som ok... :grinning: sa gatova aj mikulova rehotali,ze uz musim ist,lebo to tam zvalcuje :grinning:
10. jan 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 zlaticko,vobec neviem ako sa citis,mozem si to len domyslat a pravdu?nechcem to nikdy ani citit :cry: ale si silna a verim,ze to vytuzene babatko bude :slight_smile: myslim na teba,opatruj sa
10. jan 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby,možem sa vás spýtať na pár vecí?Možno to tu je už popísané,ale je tu ohromné množstvo strán...Uvažujeme s mm nad IUI v Iscare v Ba.Chcela by som len vedieť,aký je postup.Jednoducho si zavolám do centra a dohodnem si stretnutie?A musím ísť aj k svojmu gynekológovi a oznámiť mu,že ideme tam?Či on s tým nič nemá?...a po otehotnení už chodíte k svojmu gyndovi?Chodím na folikulometriu a stále nič,plánuje mi gynekológ laparku,ale vraj ešte aby som 2-3 mesiace skúšala folikulometriu a potom ma pošle,no už ma to naozaj nebaví a mám už aj vek,takže by som to už chcela začať riešiť.A ešte som chcela vedieť,koľko ste cca.platili.Ďakujem vám :slight_smile:
10. jan 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust dakujem moja verím,že to dlho trvať nebude proste túžba je túžba a idem bojovať dalej :dizzy_face: toto neprajem nikomu niečo otrasné a moc to bolí :frowning2: :cry:
@sijust aj moj Petko bude sediet vonku :slight_smile: ale berie si krizovky tak snad mu to ubehne rychlo :slight_smile:
@cmelica aj ty mas Petka? :slight_smile: ...ja rozmyslam nad Petrikom pri chlapcovi,mne sa ziadne chlapcenske meno extra nepaci...a aj tak,mu nikto inak nepovie len prezyvkou,ktoru mal mm od destva...
10. jan 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust hej aj ja :slight_smile: my ked bude chlapec tak bude Filip a divcatko Nina :slight_smile: tiez sa nam ziadne chlapcenske meno nepacilo a to sme si presli cely zoznam mien..Ninka je rozhodnuta uz davno :slight_smile: a presne prezivky sa dedia :grinning:
10. jan 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak pridam sa aj ja @cmelica @sijust aj moj mm je peto :grinning:
10. jan 2012 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica ahoj neviem dokedy budem tu blbne mi internet :angry:
10. jan 2012 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 mojenko ahoj tak ako volala si do Heliku ?
10. jan 2012 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok